Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severočeský
Datum:  03.-05.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Palicová Barbora
 
 
 
Davidová Barbora
6:0, 6:0
 
Batíková Adéla
1:6, 6:3, 7:6
 
Klementová Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Hozáková Alena
 
Branišová Adéla
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Šimáčková Agáta
 
Kubíčková Kristýna
6:2, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Štruplová Julie
 
Munzarová Lenka
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Jančárková Anna
 
Říhová Lucie
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Žáková Adéla
 
Drahošová Eliška
6:4, 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Šilhavá Aneta
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 7:6
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Abrahámová Angelika
 
Krejzová Andrea
7:5, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Dufková Lucie
 
Havlová Libuše
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Horáčková Viktorie
 
Neubauerová Rozalie
6:0, 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Kaňková Natálie
 
Mlenská Sára
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Zelená Andrea
 
Steklá Veronika
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Sedláčková Klára
 
Závětová Lucie
6:4, 2:6, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Mašková Petra
 
Džurňáková Michaela
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Žáková Tereza
 
Fischerová Michelle
6:1, 6:1
 
Kubíčková Šárka
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Gaertnerová Marie Anna
 
Rozhodčí turnaje: Vyšinský Přemysl
Poznámka pořadatele: Program na sobotu: 8,30 Davidová-Matíková, Fišerová-Kubíčková, Klementová-Hozáková, Branišová-Šimáčková, Kubíčková Kristýna-Štruplová, Munzarová-Jančárková 9,30 Říhová-Žáková Adéla, Hranáčová-Abrahámová, Krejzová-Dufková, Havlová-Horáčková, Neubauerová-Kaňková, Mlenská-Zelená, 10,30 Drahošová-Šilhavá, Steklá-Sedláčková, Závětová-Mašková, Džurňáková-Žáková Tereza 11,00 ostatní
Počet účastníků34
NasazeníBH
Palicová Barbora 3830
Gaertnerová Marie Anna 4330
Zelená Andrea 7020
Munzarová Lenka 7920
Štruplová Julie 8615
Abrahámová Angelika 10115
Steklá Veronika 10815
Krejzová Andrea 11015
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 612900

Palicová Barbora - Gaertnerová Marie Anna
 
 
 
Říhová Lucie - Mlenská Sára
6:2, 6:2
 
Kubíčková Kristýna - Šimáčková Agáta
6:4, 7:5
 
Abrahámová Angelika - Steklá Veronika
6:2, 6:3
 
Štruplová Julie - Sluková Blanka
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Jančárková Anna - Batíková Adéla
6:3, 6:1
 
Džurňáková Michaela - Neubauerová Rozalie
6:3, 6:2
 
Šilhavá Aneta - Mašková Petra
6:2, 7:5
 
Sedláčková Klára - Hozáková Alena
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Munzarová Lenka - Hranáčová Kristýna
 
Žáková Adéla - Žáková Tereza
6:1, 7:5
 
Branišová Adéla - Dufková Lucie
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Zelená Andrea - Krejzová Andrea
 
Poznámka pořadatele: Program na neděli: 9,00 čtvrfinále dvouher, 13,00 ostatní (čtyřhry)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Palicová Barbora 3830
Gaertnerová Marie Anna 4330
Zelená Andrea 7020
Munzarová Lenka 7920
Štruplová Julie 8615
Abrahámová Angelika 10115
Steklá Veronika 10815
Krejzová Andrea 11015
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 614900

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kosinová Klára14.10.2005LTC Panorama Teplice
Trousilová Eliška10.11.2005LTK TEPLICE o.s.
Nováková Natálie05.10.2004Start Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sluková Blanka22.09.2003TK Ústí n.Labem