Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
severočeský
Datum:
13.-15.06.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Chmelová Klára
Chmelová
Chmelová
Ponikelská Šárka
6:3, 6:4
Šimonová
Šimonová Pavlína
6:2, 6:2
Chmelová
Kohoutová Kateřina
6:0, 6:3
Podolanová
Podolanová Hedvika
6:2, 6:4
Rečková
Vítková Klára
6:2, 6:2
Rečková
Rečková Veronika
7:5, 6:3
Kůstková
Kůstková Jana
7:6 (5), 6:0
Kůstková
Plačková Anna
6:0, 6:1
Kůstková
Patzenhauerová Markéta
6:2, 6:0
Plevová
Plevová Zuzana
6:3, 7:6 (5)
Kůstková
Ondečková Zuzana
6:2, 7:6 (5)
Vokurková
Vokurková Simona
6:1, 6:1
Vokurková
Buková Daniela
2:6, 6:2, 6:0
Holková
Holková Nela
6:3, 7:6 (4)
Kůstková
Hossnerová Denisa
6:4, 5:7, 6:4
Hossnerová
Avdibegovič Hana
scr.
Dvořáková
Svobodová Veronika
6:1, 3:6, 6:2
Dvořáková
Dvořáková Jana
6:1, 6:0
Láryšová
Bartáková Aneta
6:3, 6:3
Melichárková
Melichárková Tereza
6:1, 6:0
Láryšová
Němečková Jana
6:2, 6:4
Láryšová
Láryšová Lenka
6:0, 6:0
Kolodziejová
Přibylová Klára
6:0, 6:1
Přibylová
Poláková Daniela
6:2, 6:3
Přibylová
Zábranská Jana
7:5, 6:4
Zábranská
Nešická Adéla
6:2, 6:3
Kolodziejová
Štěrbová Kristýna
6:3, 7:5
Džmurová
Džmurová Vanessa
6:1, 6:1
Kolodziejová
Kolodziejová Miriam
6:2, 6:1
Kolodziejová
Vavřičková Adéla
5:7, 6:4, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Jaroslav Přibyl
Počet účastníků
31
Nasazení
CŽ
BH
Chmelová Klára
67
15
Vavřičková Adéla
70
15
Kůstková Jana
72
15
Láryšová Lenka
123
12
Rečková Veronika
133
12
Přibylová Klára
144
9
Holková Nela
149
9
Hossnerová Denisa
155
9
Kategorie : 8
Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 612900
Chmelová Klára
-
Láryšová Lenka
Chmelová
-
Láryšová
Chmelová
-
Láryšová
Přibylová Klára
-
Šimonová Pavlína
5:7, 6:3 (5)
Vokurková
-
Džmurová
Vokurková Simona
-
Džmurová Vanessa
scr.
Chmelová
-
Láryšová
Rečková Veronika
-
Plevová Zuzana
6:3, 6:4
Rečková
-
Plevová
Rečková
-
Plevová
Plačková Anna
-
Ponikelská Šárka
4:6, 6:4 (8)
Patzenhauerová
-
Zábranská
Patzenhauerová Markéta
-
Zábranská Jana
6:2, 6:1
Vavřičková
-
Kolodziejová
Poláková Daniela
-
Štěrbová Kristýna
6:1, 7:5
Ondečková
-
Nešická
Ondečková Zuzana
-
Nešická Adéla
7:5, 6:3
Vavřičková
-
Kolodziejová
6:0, 6:1
Vavřičková
-
Kolodziejová
Vavřičková Adéla
-
Kolodziejová Miriam
Vavřičková
-
Kolodziejová
Bartáková Aneta
-
Vítková Klára
6:2, 6:3
Buková
-
Melichárková
Buková Daniela
-
Melichárková Tereza
6:0, 6:4
Kůstková
-
Holková
6:1, 6:1
Kůstková
-
Holková
Kůstková Jana
-
Holková Nela
Počet dvojic
12
Nasazení
CŽ
BH
Chmelová Klára
67
15
Vavřičková Adéla
70
15
Kůstková Jana
72
15
Láryšová Lenka
123
12
Rečková Veronika
133
12
Přibylová Klára
144
9
Holková Nela
149
9
Plevová Zuzana
169
9
Kategorie : 8
Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 614900
Tisková PDF verze hracího plánu