Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šimonovská Tereza
 
 
 
Kubalíková Ema
6:2, 6:1
 
Benešová Tereza
6:2, 6:1
 
Kacbundová Natálie
4:6, 6:3, 6:2
 
Forejtková Eliška
6:1, 6:0
 
Herboltová Kateřina
6:1, 6:2
 
Majerová Kristýna
6:1, 6:0
 
Trinerová Darja
6:2, scr.
 
 
 
Zdeňková Anna
6:2, 6:2
 
Veselá Michaela
2:6, 6:0, 6:3
 
Rendlová Sofie
6:3, 3:6, 6:3
 
Šůsová Tereza
6:1, 6:1
 
Nevšímalová Denisa
6:1, 6:0
 
Krátká Aneta
6:0, 6:1
 
Pechová Marina
6:1, 3:6, 6:4
 
Drozdová Alena
6:2, 6:2
 
nováková julie
6:4, 6:2
 
Krejčová Tereza
6:1, 6:3
 
Hendrichova Tereza
6:0, 6:3
 
Tybitanclová Julie
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Fuksová Natalie
 
Hradecká Michaela
6:4, 6:2
 
Zmrzlá Jana
6:1, 6:2
 
Černá Anna
6:1, 6:1
 
Pancová Julie
6:0, 6:0
 
Schaferová Magdalena
3:6, 6:3, 6:0
 
Kopecká Adéla
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Willanderová Katrin
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 3.6.2019 - 14:00 kurt č. 1 - finále. Hráčka Rendlová skrečovala po 1. setu zápas semifinále pro nevolnost.
Počet účastníků28
NasazeníBH
Šimonovská Tereza 5325
Willanderová Katrin 11515
Fuksová Natalie 15312
Trinerová Darja 15512
Hradecká Michaela 16512
Majerová Kristýna 17612
Krátká Aneta 17712
Pechová Marina 1879
Kategorie : 8Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 612880

Šimonovská Tereza - Lukešová Nicole
 
 
 
Šůsová Tereza - Veselá Michaela
6:0, 6:2
 
Tybitanclová Julie - Herboltová Kateřina
6:1, 6:0
 
Pancová Julie - Krátká Aneta
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Nevšímalová Denisa - Zmrzlá Jana
 
Kopecká Adéla - Kubalíková Ema
6:3, 6:3
 
Zdeňková Anna - Forejtková Eliška
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:0
 
Pechová Marina - Benešová Tereza
 
Schaferová Magdalena - Kacbundová Natálie
6:1, 6:4
 
Krejčová Tereza - Hradecká Michaela
6:3, 6:2
 
 
6:7, 6:2, 1:0
 
Trinerová Darja - Majerová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Šimonovská Tereza 5325
Lukešová Nicole 7820
Trinerová Darja 15512
Hradecká Michaela 16512
Majerová Kristýna 17612
Krátká Aneta 17712
Pechová Marina 1879
Benešová Tereza 2419
Kategorie : 8Součet BH: 111
Kódové číslo akce: 614880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kurcová Denisa30.09.2005LTK Klatovy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Forejtková Eliška12.11.2008TK Slavia Plzeň
Kubalíková Ema13.02.2006TK Škoda Plzeň z.s.