Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-16.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
616800 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Miloslav Hejna |
: |
Pod plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha 8 |
Tel. (1): |
732849369 |
E-mail: |
mila.hejna@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Po dohodě předsedy PTS a pořadatele se kvalifikace hrát bude,
a to v původně plánovaném rozsahu.
Prezence hráček do kvalifikace proběhne v původně stanovených termínech, tedy ve čtvrtek 11.06.2020 do 18,00 hodin.
Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 11.06.2020 mezi 17,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 607 540 815.
Losování kvalifikace proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání páteční kvalifikace bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.
Prezence do hlavní soutěže je v pátek 12.06.2020 mezi 17,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 607 540 815 nebo osobně mezi 17,30 a 18,00 hodin.
Losování hlavní soutěže proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání na sobotu bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.
Čtyřhry se budou hrát dle původního rozpisu.
V kvalifikaci se hraje rozhodující set SUPERTIEBREAK.
--------------------------------------------------------------------------------
Ředitel turnaje: Miroslav Váňa
Vrchní rozhodčí: Kateřina Hejnová
Zdravotník: Miloslav hejna |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
54 |
25 |
|
|
10.05.2020 13:47:30 |
2. |
Suchá Amy |
29.11.2007 |
TK Sparta Praha |
58 |
25 |
5 |
|
19.05.2020 10:47:36 |
3. |
Jandová Nela |
01.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
77 |
20 |
9 |
|
18.05.2020 15:45:37 |
4. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
83 |
20 |
|
|
02.05.2020 08:57:27 |
5. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
97 |
15 |
|
|
03.04.2020 18:58:48 |
6. |
Hajná Kateřina |
17.05.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
107 |
15 |
|
|
04.05.2020 20:55:35 |
7. |
Nováková Erika |
11.01.2007 |
TK Sparta Praha |
108 |
15 |
143 |
|
07.05.2020 23:12:15 |
8. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
109 |
15 |
15 |
|
21.05.2020 13:03:52 |
9. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
115 |
15 |
|
|
15.05.2020 00:14:13 |
10. |
Koubová Karolína |
01.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
118 |
15 |
|
|
14.05.2020 13:54:23 |
11. |
Červenková Lucie |
08.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
123 |
12 |
|
|
19.05.2020 19:17:02 |
12. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
126 |
12 |
47 |
|
15.05.2020 18:33:48 |
13. |
Venclová Nela |
06.02.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
131 |
12 |
|
|
12.04.2020 12:11:24 |
14. |
Kultová Ellen |
14.05.2007 |
TK Olymp Praha |
131 |
12 |
19 |
|
29.05.2020 10:13:37 |
15. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
136 |
12 |
18 |
|
04.05.2020 21:07:30 |
16. |
Bláhová Ema |
04.11.2007 |
TC VŠ Praha |
154 |
12 |
65 |
|
20.05.2020 16:53:43 |
17. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
155 |
12 |
|
|
05.05.2020 09:59:07 |
18. |
Hrubá Tereza |
19.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
166 |
12 |
|
|
11.05.2020 07:12:45 |
19. |
Nýdrlová Eliška |
14.03.2006 |
TK Hovorčovice |
189 |
9 |
|
|
21.05.2020 20:02:58 |
20. |
Dvořáková Zuzana |
09.12.2006 |
SK Aritma Praha |
198 |
9 |
|
|
13.05.2020 18:35:04 |
21. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
199 |
9 |
2 |
|
10.05.2020 21:52:06 |
22. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
205 |
9 |
111 |
|
08.04.2020 20:37:19 |
23. |
Tichá Linda |
12.12.2006 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
214 |
9 |
|
|
06.04.2020 19:50:09 |
24. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
270 |
6 |
24 |
dle nvk |
04.04.2020 21:44:24 |
25. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
272 |
6 |
23 |
dle nvk |
01.05.2020 22:18:14 |
26. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
316 |
6 |
34 |
volná karta PTS |
09.05.2020 21:16:49 |
27. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
375 |
6 |
8 |
dle nvk |
13.05.2020 23:09:55 |
28. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
538 |
4 |
17 |
dle nvk |
29.04.2020 19:40:47 |
29. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
562 |
4 |
37 |
volná karta PTS |
10.04.2020 08:53:47 |
30. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
634 |
3 |
36 |
dle nvk |
13.05.2020 22:21:10 |
31. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
658 |
3 |
31 |
volná karta PTS |
10.05.2020 19:28:34 |
32. |
Peršlová Nicol |
18.07.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
845 |
1 |
247 |
volná karta pořadatele |
24.05.2020 09:52:48 |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šimková Barbara |
04.08.2006 |
SK Aritma Praha |
225 |
9 |
|
|
09.04.2020 09:31:53 |
2. |
Kudrnáčová Eliška |
05.05.2007 |
SK HAMR, z.s. |
239 |
9 |
81 |
|
12.05.2020 22:27:26 |
3. |
Urbanova Berenika |
11.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
244 |
9 |
66 |
|
06.05.2020 17:36:54 |
4. |
Bittarová Juliana |
29.06.2006 |
TC Tachlovice |
269 |
6 |
|
|
05.04.2020 18:47:28 |
5. |
Holbová Aneta |
22.02.2006 |
TCD Donovalská |
270 |
6 |
|
|
14.05.2020 16:26:04 |
6. |
Peldová Nikola |
04.01.2006 |
SK HAMR, z.s. |
275 |
6 |
|
|
15.05.2020 12:41:05 |
7. |
Hostáková Julie |
21.04.2007 |
TK Sparta Praha |
275 |
6 |
433 |
|
17.05.2020 11:48:41 |
8. |
Dostálová Lucie |
13.07.2007 |
TENIS Klánovice |
279 |
6 |
77 |
|
19.05.2020 19:20:20 |
9. |
Stoneová Tereza |
03.11.2006 |
TENIS Klánovice |
283 |
6 |
|
|
31.05.2020 22:35:15 |
10. |
Krymlová Marie |
13.12.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
288 |
6 |
|
|
22.05.2020 10:59:41 |
11. |
Nechvátalová Natálie |
20.06.2007 |
LTC Modřany 2005 |
294 |
6 |
290 |
|
18.05.2020 16:22:23 |
12. |
Barešová Aneta |
18.03.2006 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
324 |
6 |
|
|
21.05.2020 20:13:49 |
13. |
Jirousková Karoline |
27.03.2008 |
Lokomotiva Praha |
338 |
6 |
60 |
|
04.06.2020 14:01:39 |
14. |
Lhotáková Laura |
23.01.2006 |
TJ Spoje Praha |
342 |
6 |
|
|
30.05.2020 22:01:56 |
15. |
Hladká Elen |
15.10.2007 |
TENIS Klánovice |
355 |
6 |
62 |
|
06.04.2020 11:07:33 |
16. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
357 |
6 |
67 |
|
02.04.2020 11:02:38 |
17. |
Hůlková Amálie |
17.04.2008 |
TJ Radlice z.s. |
363 |
6 |
158 |
|
20.05.2020 19:26:27 |
18. |
Hronová Kateřina |
23.10.2007 |
Tempo Praha |
367 |
6 |
308 |
|
16.05.2020 21:14:18 |
19. |
Chlubnová Lucie |
22.08.2008 |
TENIS Klánovice |
389 |
6 |
101 |
|
29.05.2020 20:58:05 |
20. |
Bohatová Laura |
16.08.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
432 |
4 |
|
|
01.06.2020 19:00:51 |
21. |
Švejcarová Marie |
14.05.2008 |
Tenis Semice a.s. |
484 |
4 |
92 |
|
06.06.2020 09:15:12 |
22. |
Stejskalová Kateřina |
18.05.2007 |
TCD Donovalská |
504 |
4 |
324 |
|
21.05.2020 20:06:53 |
23. |
Heřmanová Tereza |
27.06.2009 |
SK HAMR, z.s. |
506 |
4 |
118 |
volná karta PTS |
07.06.2020 15:36:22 |
24. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
516 |
4 |
42 |
dle nvk |
06.04.2020 14:30:13 |
25. |
Švíglerová Pavla |
29.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
524 |
4 |
109 |
dle nvk |
07.06.2020 15:36:42 |
26. |
Martincová Ester |
27.02.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
597 |
4 |
184 |
|
07.04.2020 22:22:22 |
27. |
Rabová Anika |
15.11.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
638 |
3 |
753 |
volná karta pořadatele |
11.04.2020 21:20:48 |
28. |
Sertičová Tereza |
17.03.2008 |
TJ Spoje Praha |
674 |
3 |
115 |
dle nvk |
24.05.2020 18:03:09 |
29. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
693 |
3 |
120 |
volná karta PTS |
08.05.2020 18:27:22 |
30. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
736 |
3 |
51 |
dle nvk |
02.05.2020 15:16:39 |
31. |
Čermáková Aneta |
23.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
845 |
1 |
273 |
volná karta pořadatele |
05.04.2020 23:54:35 |
32. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
845 |
1 |
83 |
dle nvk |
25.05.2020 02:06:32 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šípková Agáta |
14.12.2007 |
SK HAMR, z.s. |
611 |
4 |
349 |
|
06.04.2020 11:06:13 |
2. |
Halamová Kateřina |
02.06.2008 |
TJ Spoje Praha |
674 |
3 |
197 |
|
16.05.2020 11:56:30 |
3. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
845 |
1 |
330 |
|
01.04.2020 00:06:55 |
4. |
Štěpánková Klára |
06.08.2008 |
TK Neridé |
845 |
1 |
151 |
|
13.05.2020 20:38:07 |
5. |
Salame Lilly Jasmine |
06.02.2008 |
SK Meteor Praha |
845 |
1 |
166 |
|
15.05.2020 13:36:08 |
6. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
597 |
4 |
103 |
|
09.06.2020 13:36:35 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
796 |
3 |
90 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2020 21:17:21 |
2. |
Valentová Tereza |
20.02.2007 |
TK Sparta Praha |
32 |
30 |
4 |
přímý postup na MČR |
05.06.2020 23:00:28 |
3. |
Syrová Natálie |
05.08.2006 |
I.ČLTK Praha |
25 |
30 |
|
přímý postup na MČR |
06.06.2020 09:03:39 |
4. |
Horčičková Viktorie |
07.10.2007 |
SK Satalice |
429 |
4 |
209 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2020 10:16:39 |
5. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
97 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2020 19:29:36 |
6. |
Křtěnová Eva |
01.09.2006 |
TGC Kunratice |
686 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2020 10:12:49 |
7. |
Lencová Tereza |
01.11.2007 |
Tempo Praha |
338 |
6 |
144 |
odhlášeno hráčem |
10.06.2020 20:06:19 |
|