Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
Za císař.mlýnem 2/1115 Pha7
Kódové číslo:
616800
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 33
171 01 Praha 7
Tel. (1):
724 074 000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráčky s českým státním občanstvím registrované v pražských klubech. Vrchní rozhodčí-Eva Kazdová-608 308 043
ředitelka Leona Lásková (pátek, pondělí) 724 074 000 a Michaela Jirsáková (sobota, neděle).
Kvalifikace bude rozehrána v pátek po prezenci a vylosování. Z kvalifikace postupuje 8 hráček do hlavní soutěže. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 18:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
V seznamu přihlášených je z uvedených 12 míst jako volná karta osm vyhrazeno pro postupující z kvalifikace - IS neumožňuje zpracovat toto pro 40 hráčů. Omlouváme se.

Finále dvouhry se bude hrát v úterý.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
35
30
 
 
15.05.2019 08:16:38
2.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
40
30
 
 
16.03.2019 17:57:40
3.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
59
25
8
 
27.03.2019 13:35:11
4.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
63
20
5
 
17.04.2019 18:15:44
5.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
69
20
11
 
23.04.2019 19:45:26
6.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
75
20
 
 
04.05.2019 17:13:50
7.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
84
20
 
 
30.04.2019 13:41:31
8.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
92
15
 
 
19.03.2019 14:36:17
9.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
108
15
 
 
02.04.2019 14:25:54
10.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
157
12
56
 
26.03.2019 22:02:13
11.
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha
162
12
 
 
18.04.2019 20:16:29
12.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
183
9
518
 
26.04.2019 11:57:12
13.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
200
9
303
 
15.03.2019 17:04:00
14.
Nováková Tiffany 05.05.2005 LTC Modřany 2005
203
9
 
volná karta PTS
23.05.2019 11:43:26
15.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 SK HAMR, z.s.
225
9
441
 
14.04.2019 19:31:03
16.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
251
9
44
 
24.03.2019 08:18:16
17.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
281
6
67
 
18.03.2019 10:10:19
18.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
281
6
 
 
10.04.2019 06:57:46
19.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
281
6
 
 
22.04.2019 13:18:55
20.
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany
287
6
289
 
25.04.2019 21:29:49
21.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
 
31.03.2019 10:51:12
22.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
309
6
 
volná karta
20.05.2019 20:20:20
23.
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec
343
6
151
Q
17.03.2019 20:57:00
24.
Sittová Adéla 02.07.2005 SK Aritma Praha
363
6
 
Q
12.05.2019 19:15:47
25.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
389
4
155
LL
15.03.2019 18:14:46
26.
Benáčanová Eliška 04.04.2005 TK Ruzyně Praha
434
4
 
LL
17.03.2019 11:55:29
27.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
463
4
173
Q
22.03.2019 09:17:31
28.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
495
4
175
Q
12.04.2019 09:18:33
29.
Jahodová Sandra 31.05.2006 Tempo Praha
495
4
693
LL
14.04.2019 16:26:09
30.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha
539
4
200
Q
21.05.2019 16:16:51
31.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
675
3
221
Q
28.04.2019 20:20:53
32.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
694
3
78
dle Cž nvk
09.04.2019 18:12:16
33.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
767
3
81
dle Cž nvk
02.04.2019 23:18:29
34.
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
845
1
143
dle CŽ nvk
17.03.2019 22:03:36
35.
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha
845
1
262
Q
08.04.2019 10:21:50
36.
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s.
845
1
125
volná karta PTS
15.04.2019 12:38:57
37.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
845
1
126
volná karta PTS
25.04.2019 08:18:21
38.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
845
1
163
Q
08.05.2019 11:55:27
39.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
845
1
38
volná karta pořadatele
30.05.2019 09:52:32
40.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Olymp Praha
845
1
103
dle Cž nvk
30.05.2019 09:52:42

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha
417
4
155
 
16.04.2019 11:55:51
2.
Bejová Zuzana 05.01.2006 Tenis Banka Praha
471
4
357
 
15.05.2019 14:09:32
3.
Sirotková Žaneta 06.05.2006 TC ESO Praha z.s.
517
4
386
 
05.05.2019 19:15:42
4.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
539
4
219
 
16.03.2019 17:12:45
5.
Křtěnová Eva 01.09.2006 TGC Kunratice
732
3
494
 
13.05.2019 12:00:13
6.
Marianová Monika 22.06.2006 TJ Spoje Praha
845
1
350
 
15.03.2019 18:03:10
7.
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha
845
1
506
volná karta
08.04.2019 09:07:35
8.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
845
1
 
volná karta PTS
20.05.2019 08:49:07
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005
845
1
550
odhlášeno hráčem
13.05.2019 21:39:49
2.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
845
1
224
odhlášeno hráčem
17.05.2019 15:41:49
3.
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Konstruktiva, z.s.
292
6
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 22:22:41
4.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
609
3
46
odhlášeno hráčem
25.05.2019 09:56:27
5.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
204
9
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 20:11:44
6.
Kocková Karolína 05.07.2005 LTC Modřany 2005
201
9
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 07:25:33
7.
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005
845
1
466
odhlášeno hráčem
26.05.2019 08:43:23
8.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
767
3
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:17
9.
Ercolino Sofie Marie 18.08.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
324
6
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 22:56:57
10.
Berenreiterová Anna 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany
547
4
259
odhlášeno hráčem
28.05.2019 07:57:13
11.
Hrudková Magdalena 17.04.2006 TJ Spoje Praha
740
3
677
odhlášeno hráčem
28.05.2019 21:06:41
12.
Martinová Marie 19.08.2006 LTC Modřany 2005
845
1
426
odhlášeno hráčem
28.05.2019 21:11:04
13.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
597
3
22
odhlášeno hráčem
29.05.2019 12:58:46
14.
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s.
845
1
235
odhlášeno hráčem
29.05.2019 21:56:46
15.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
27
35
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 10:56:49
16.
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
490
4
228
odhlášeno hráčem
30.05.2019 12:01:41
17.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
319
6
50
odhlášeno hráčem
30.05.2019 12:15:45
18.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
67
20
 
odhlášeno pořadatelem
30.05.2019 15:10:21
19.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
581
4
57
odhlášeno hráčem
30.05.2019 16:52:40
20.
Stoneová Tereza 03.11.2006 TENIS Klánovice
558
4
301
odhlášeno hráčem
30.05.2019 17:39:28
21.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
128
12
35
odhlášeno pořadatelem
30.05.2019 22:30:56
22.
Opletalová Emma 16.03.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
329
6
588
odhlášeno pořadatelem
30.05.2019 22:31:22
23.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
253
9
488
odhlášeno pořadatelem
31.05.2019 12:58:31
24.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha
60
25
12
odhlášeno pořadatelem
31.05.2019 17:02:57
25.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
845
1
93
odhlášeno pořadatelem
31.05.2019 17:03:15