Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
02.-05.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Kódové číslo: |
616800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
: |
V Stráni 11 |
: |
150 00 Praha 5 |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Poznámka pořadatele: Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. V případě menšího počtu přihlášených, než stanovuje kvóta (32), budou při doplňování listiny upřednostňováni účastníci kvalifikace a volné karty. Celkový počet 32 nebude za žádných okolností překročen. Postup na MČR-kvóta 9. 4 semifinalisté+3 ze čtvrtfinále dle CŽ+ 2 WC PTS
STK-PTS Vrchní rozhodčí-Aneta Šimlová a zdravotník- Lenka Zvalová |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dvořáková Valentina |
15.05.2004 |
TC Pankrác |
28 |
30 |
|
|
22.04.2018 22:28:12 |
2. |
Jelínková Barbora |
19.05.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
31 |
30 |
|
|
08.05.2018 13:02:13 |
3. |
Ivanová Lucie |
07.07.2004 |
I.ČLTK Praha |
38 |
25 |
|
|
20.05.2018 21:27:29 |
4. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
39 |
25 |
4 |
|
25.03.2018 12:51:12 |
5. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
41 |
25 |
5 |
|
20.03.2018 21:18:23 |
6. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
48 |
25 |
|
|
18.03.2018 18:00:49 |
7. |
Bořová Nikola |
20.08.2004 |
SK HAMR, z.s. |
86 |
15 |
|
|
31.03.2018 11:55:04 |
8. |
Zámečníková Kristina |
15.10.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
87 |
15 |
18 |
|
17.03.2018 20:49:29 |
9. |
Paterová Natálie |
28.06.2005 |
TK Sparta Praha |
99 |
15 |
9 |
|
17.03.2018 11:27:40 |
10. |
Látalová Adéla |
20.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
116 |
12 |
15 |
|
11.05.2018 10:04:22 |
11. |
Heřmanová Barbora |
06.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
162 |
9 |
44 |
|
20.04.2018 11:59:39 |
12. |
Prepslová Agáta |
13.05.2005 |
I.ČLTK Praha |
181 |
9 |
48 |
|
19.05.2018 09:47:07 |
13. |
Chlubnová Eliška |
20.04.2004 |
TENIS Klánovice |
184 |
9 |
|
|
16.04.2018 10:16:53 |
14. |
Starečková Viktorie |
09.03.2006 |
TK Olymp Praha |
194 |
9 |
10 |
dle Cž nvk |
30.05.2018 15:37:52 |
15. |
Machková Natálie |
12.07.2005 |
SK Aritma Praha |
212 |
9 |
52 |
|
30.03.2018 11:27:10 |
16. |
Šmejdířová Josefína |
14.06.2005 |
Lokomotiva Praha |
224 |
9 |
501 |
|
05.04.2018 13:03:56 |
17. |
Studená Michaela |
05.06.2005 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
239 |
9 |
364 |
|
17.04.2018 19:25:58 |
18. |
Líbalová Jolana |
13.12.2006 |
I.ČLTK Praha |
240 |
9 |
27 |
|
18.03.2018 14:45:46 |
19. |
Nouzová Lucie |
18.05.2005 |
SK HAMR, z.s. |
248 |
6 |
405 |
1. náhradnice |
05.04.2018 07:45:22 |
20. |
Soušková Vanda |
14.08.2005 |
TK Sparta Praha |
297 |
6 |
442 |
2. náhradnice |
20.05.2018 13:53:00 |
21. |
Drukerova Amelie Essie |
27.06.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
364 |
6 |
60 |
dle Cž nvk |
17.04.2018 21:43:54 |
22. |
Syrová Natálie |
05.08.2006 |
I.ČLTK Praha |
404 |
4 |
51 |
přímý postup z QPP |
22.04.2018 12:22:11 |
23. |
Jandová Sára |
25.10.2005 |
TC VŠ Praha |
404 |
4 |
159 |
volná karta PTS |
28.04.2018 15:17:16 |
24. |
Kasková Valentýna |
05.08.2005 |
TJ Radlice z.s. |
413 |
4 |
146 |
přímý postup z QPP |
28.03.2018 11:21:27 |
25. |
Hrbková Lenka |
19.08.2005 |
Sokol Čimice |
448 |
4 |
201 |
1. náhradnice dle CŽ nvk |
16.03.2018 19:02:57 |
26. |
Hajná Kateřina |
17.05.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
493 |
4 |
84 |
přímý postup z QPP |
09.04.2018 08:46:09 |
27. |
Valentová Tereza |
20.02.2007 |
TK Sparta Praha |
553 |
4 |
31 |
přímý postup z QPP |
23.04.2018 16:32:00 |
28. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
664 |
3 |
181 |
volná karta pořadatele |
22.04.2018 19:17:02 |
29. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
786 |
1 |
149 |
nepřímý postup z QPP |
16.03.2018 19:42:36 |
30. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
786 |
1 |
100 |
dle Cž nvk |
19.03.2018 22:20:27 |
31. |
Červenková Lucie |
08.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
786 |
1 |
193 |
volná karta PTS |
22.03.2018 18:03:50 |
32. |
Neštická Anna Marie |
13.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
786 |
1 |
141 |
volná karta PTS |
05.05.2018 19:42:33 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kocková Karolína |
05.07.2005 |
LTC Modřany 2005 |
318 |
6 |
592 |
|
16.03.2018 12:41:01 |
2. |
Nováková Tiffany |
05.05.2005 |
LTC Modřany 2005 |
339 |
6 |
426 |
|
22.05.2018 16:12:18 |
3. |
Procházková Kristýna |
09.12.2005 |
LTC Modřany 2005 |
419 |
4 |
326 |
|
03.05.2018 08:54:49 |
4. |
Proctor Natalie |
24.02.2005 |
SK OAZA Praha |
422 |
4 |
289 |
|
24.04.2018 10:55:46 |
5. |
Běhalová Terezie |
03.10.2005 |
TCD Donovalská |
560 |
3 |
470 |
|
26.03.2018 07:36:42 |
6. |
Jandourková Veronika |
25.07.2005 |
TK Konstruktiva, z.s. |
607 |
3 |
325 |
|
15.03.2018 14:02:51 |
7. |
Kralertová Nicol |
25.06.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
786 |
1 |
259 |
|
21.03.2018 14:57:43 |
8. |
Benáčanová Eliška |
04.04.2005 |
TK Ruzyně Praha |
786 |
1 |
418 |
|
24.03.2018 18:15:26 |
9. |
Ercolino Sofie Marie |
18.08.2005 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
786 |
1 |
342 |
|
06.04.2018 12:37:25 |
10. |
Opletalová Emma |
16.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
786 |
1 |
207 |
|
16.04.2018 14:20:43 |
11. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
786 |
1 |
|
|
17.04.2018 16:10:19 |
12. |
Dvořáková Zuzana |
09.12.2006 |
SK Aritma Praha |
786 |
1 |
263 |
|
20.04.2018 10:01:17 |
13. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
786 |
1 |
|
|
15.05.2018 09:57:24 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
786 |
1 |
215 |
odhlášeno hráčem |
03.05.2018 13:31:43 |
2. |
Bohatová Laura |
16.08.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
786 |
1 |
281 |
odhlášeno hráčem |
06.05.2018 16:38:46 |
3. |
Pytlounová Aneta |
23.09.2006 |
Wilson tenis centrum z.s. |
786 |
1 |
|
jiná oblast |
14.05.2018 12:15:07 |
4. |
Seidlová Kateřina |
15.02.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
516 |
4 |
356 |
odhlášeno hráčem |
20.05.2018 17:54:05 |
5. |
Vaníčková Anna |
23.12.2005 |
TK Březnice |
372 |
4 |
727 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2018 12:27:39 |
6. |
Michálková Barbora |
03.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
461 |
4 |
21 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2018 13:32:15 |
7. |
Šimková Barbara |
04.08.2006 |
SK Aritma Praha |
786 |
1 |
183 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2018 20:52:07 |
8. |
Bittarová Juliana |
29.06.2006 |
TC Tachlovice |
786 |
1 |
261 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2018 21:32:32 |
9. |
Bušková Kateřina |
27.01.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
786 |
1 |
231 |
odhlášeno hráčem |
29.05.2018 18:32:15 |
10. |
Charvátová Kateřina |
21.06.2005 |
SK HAMR, z.s. |
84 |
15 |
13 |
odhlášeno hráčem |
30.05.2018 16:36:21 |
11. |
Bartůňková Nikola |
25.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
32 |
30 |
2 |
odhlášeno hráčem |
30.05.2018 18:38:59 |
12. |
Linhartová Nela |
12.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
786 |
1 |
56 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2018 11:09:13 |
13. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
165 |
9 |
138 |
odhlášeno pořadatelem-zranění |
01.06.2018 12:24:35 |
|