Název: |
Mistrovství ČR staršího žactva |
Datum: |
11.-16.08. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Místo konání: |
H-Val.Mez., D-Dobříš |
Kódové číslo: |
616700 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Starečková Viktorie | 09.03.2006 | TK Olymp Praha | 11 |
45 |
09.07.2020 18:11:19 |
||
2. |
Mlenská Sára | 03.10.2006 | TK Sparta Praha | 15 |
45 |
05.06.2020 22:07:12 |
||
3. |
Nováková Veronika | 19.04.2006 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 17 |
35 |
26.05.2020 18:04:22 |
||
4. |
Charvátová Nela | 26.06.2006 | TK Most | 18 |
35 |
22.05.2020 15:18:51 |
||
5. |
Heiderová Karolína | 04.10.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 23 |
35 |
15.05.2020 17:35:06 |
||
6. |
Syrová Natálie | 05.08.2006 | I.ČLTK Praha | 25 |
30 |
04.06.2020 06:34:27 |
||
7. |
Šalková Natálie | 21.06.2006 | TK Neridé | 28 |
30 |
11.06.2020 23:33:40 |
||
8. |
Slaměníková Marie | 13.08.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 30 |
30 |
3 |
17.05.2020 20:22:41 |
|
9. |
Lukešová Nicole | 27.10.2006 | TK Slavia Plzeň | 30 |
30 |
16.06.2020 23:01:10 |
||
10. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | 32 |
30 |
4 |
05.06.2020 23:04:41 |
|
11. |
Ježková Stela | 04.10.2006 | TC Chrudim z.s. | 42 |
30 |
08.06.2020 06:11:00 |
||
12. |
Temenugov Isabella | 15.05.2006 | ŽLTC Brno | 43 |
25 |
01.05.2020 09:20:23 |
||
13. |
Židelová Viktorie | 17.07.2006 | ŽLTC Brno | 48 |
25 |
21.06.2020 22:55:19 |
||
14. |
Brožová Natálie | 06.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 49 |
25 |
poslední dle CŽ | 08.06.2020 15:35:14 |
|
15. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 50 |
25 |
nom. CŽ StČ | 13.06.2020 14:29:48 |
|
16. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 52 |
25 |
nom. CŽ VČ | 07.06.2020 18:40:51 |
|
17. |
Horáčková Viktorie | 03.08.2006 | TK Olymp Praha | 54 |
25 |
nom. CŽ Praha | 11.05.2020 00:18:27 |
|
18. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | 58 |
25 |
5 |
volná karta ČTS | 22.05.2020 15:07:40 |
19. |
Pancová Julie | 31.03.2007 | TK Slavia Plzeň | 60 |
25 |
39 |
nom. CŽ ZČ | 15.06.2020 06:03:41 |
20. |
Malá Natálie | 13.02.2006 | TK Sparta Praha | 61 |
25 |
volná karta ČTS | 04.06.2020 18:42:04 |
|
21. |
Ticháčková Eliška | 14.12.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 62 |
25 |
nominace SM | 15.06.2020 12:56:00 |
|
22. |
Huťková Valerie | 31.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 64 |
20 |
10 |
nom. CŽ SM | 17.06.2020 21:07:40 |
23. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 68 |
20 |
nominace StČ | 04.04.2020 16:45:22 |
|
24. |
Valentová Karolina | 19.06.2007 | ŽLTC Brno | 75 |
20 |
14 |
nom. CŽ JM | 19.06.2020 15:02:54 |
25. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 77 |
20 |
9 |
nominace Praha | 19.06.2020 21:03:42 |
26. |
Soukupová Lucie | 26.02.2007 | TK Písek | 78 |
20 |
38 |
nom. CŽ JČ | 12.05.2020 11:58:58 |
27. |
Rundová Stella Viktorie | 10.05.2006 | F.H.TK Dobřichovice | 81 |
20 |
volná karta pořadatele | 19.05.2020 10:05:45 |
|
28. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 88 |
20 |
26 |
volná karta ČTS | 29.06.2020 18:39:32 |
29. |
Straková Sára | 11.10.2006 | TK Pelhřimov | 89 |
15 |
nominace JČ | 01.07.2020 07:02:56 |
|
30. |
Zourková Lucie | 01.04.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 96 |
15 |
28 |
volná karta ČTS | 17.07.2020 08:43:22 |
31. |
Žingorová Adéla | 01.06.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 102 |
15 |
22 |
volná karta ČTS | 05.07.2020 19:57:07 |
32. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | 109 |
15 |
15 |
volná karta ČTS | 15.07.2020 09:42:29 |
33. |
Valdmannová Vendula | 10.12.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 112 |
15 |
201 |
volná karta ČTS | 19.06.2020 17:12:25 |
34. |
Shejbalová Tereza | 01.06.2007 | LTC Pardubice | 121 |
12 |
21 |
volná karta ČTS | 12.06.2020 20:48:31 |
35. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 135 |
12 |
40 |
volná karta ČTS | 28.06.2020 14:36:22 |
36. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 136 |
12 |
18 |
volná karta ČTS | 22.05.2020 22:48:46 |
37. |
Petrásová Valentýna | 06.08.2007 | TK Most | 147 |
12 |
41 |
nom. CŽ SČ | 01.04.2020 06:44:39 |
38. |
Balounová Aneta | 13.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 151 |
12 |
nominace VČ | 15.06.2020 14:04:38 |
|
39. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 199 |
9 |
2 |
volná karta ČTS | 10.05.2020 22:09:22 |
40. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 208 |
9 |
12 |
nominace JM | 06.07.2020 21:34:50 |
41. |
Forejtková Eliška | 12.11.2008 | TK Slavia Plzeň | 235 |
9 |
6 |
postup MČR mlž | 10.05.2020 20:38:28 |
42. |
Urbanova Berenika | 11.03.2007 | SK HAMR, z.s. | 244 |
9 |
66 |
volná karta pořadatele | 28.07.2020 18:57:02 |
43. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 272 |
6 |
23 |
volná karta ČTS | 30.07.2020 09:23:02 |
44. |
Veselá Michaela | 14.07.2007 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 310 |
6 |
192 |
nominace ZČ | 08.07.2020 11:44:49 |
45. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 375 |
6 |
8 |
volná kara ČTS | 07.06.2020 21:48:47 |
46. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 538 |
4 |
17 |
postup MČR mlž | 15.06.2020 19:05:57 |
47. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 569 |
4 |
11 |
volná karta ČTS | 10.07.2020 09:16:53 |
48. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | 845 |
1 |
74 |
nominace SČ | 15.06.2020 13:07:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Belšánová Eva | 18.09.2006 | TK Neridé | 66 |
20 |
10.07.2020 20:25:24 |
||
2. |
Brožová Amélie | 04.07.2006 | SK Tenis Tišnov | 76 |
20 |
10.07.2020 13:53:55 |
||
3. |
Zikmundová Valérie | 11.10.2006 | TK Sparta Praha | 83 |
20 |
16.07.2020 08:16:19 |
||
4. |
Šárová Lucie | 23.04.2006 | TK Neridé | 90 |
15 |
1. náhradnice StČ | 30.06.2020 23:07:23 |
|
5. |
Kodešová Klára | 28.05.2006 | TJ Sokol Vysočany | 97 |
15 |
06.06.2020 20:11:42 |
||
6. |
Zítková Karolína | 23.10.2006 | LTC Modřany 2005 | 97 |
15 |
24.06.2020 09:37:45 |
||
7. |
Hajná Kateřina | 17.05.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 107 |
15 |
04.07.2020 19:26:44 |
||
8. |
Nováková Erika | 11.01.2007 | TK Sparta Praha | 108 |
15 |
143 |
16.05.2020 15:05:19 |
|
9. |
Zimanyi Ela | 23.10.2007 | ŽLTC Brno | 111 |
15 |
30 |
1. náhradnice WC ČTS | 29.06.2020 23:11:36 |
10. |
Dolejší Eliška | 22.03.2006 | TK Olymp Praha | 115 |
15 |
17.06.2020 10:40:05 |
||
11. |
Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | 131 |
12 |
19 |
14.07.2020 09:46:36 |
|
12. |
Svítilová Adéla | 21.09.2007 | TK Spartak Jihlava | 136 |
12 |
168 |
14.06.2020 15:47:49 |
|
13. |
Sikorová Sára | 25.06.2006 | Sokol Zábřeh | 142 |
12 |
19.05.2020 15:49:30 |
||
14. |
Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha | 154 |
12 |
65 |
01.07.2020 09:03:06 |
|
15. |
Junová Aneta | 11.09.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 155 |
12 |
05.05.2020 09:39:10 |
||
16. |
Klemšová Simona | 13.02.2007 | TK Bohutín, z.s. | 161 |
12 |
35 |
16.06.2020 22:23:31 |
|
17. |
Grobárová Julie Eva | 07.05.2007 | TK Písek | 243 |
9 |
95 |
27.06.2020 05:18:34 |
|
18. |
Felux Charlotte | 05.10.2007 | SKT Frýdlant n.O. | 284 |
6 |
87 |
07.07.2020 08:25:55 |
|
19. |
Hladká Elen | 15.10.2007 | TENIS Klánovice | 355 |
6 |
62 |
29.06.2020 11:15:38 |
|
20. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 736 |
3 |
51 |
2. náhradnice WC ČTS | 16.06.2020 22:32:51 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Gabrielová Aneta | 28.09.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 102 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.05.2020 21:17:22 |
|
2. |
Červenková Lucie | 08.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 123 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2020 17:15:47 |
|
3. |
Lens Nausicaä | 11.01.2008 | LTC Český Krumlov | 845 |
1 |
460 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2020 10:26:05 |
4. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 516 |
4 |
42 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 08:55:55 |
5. |
Kopecká Adéla | 06.06.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 302 |
6 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 18:09:45 |
|
6. |
Michálková Adriena | 25.01.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 345 |
6 |
149 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2020 09:38:57 |
7. |
Špitová Michaela | 08.04.2007 | Pašťa tenis, z.s. | 351 |
6 |
176 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2020 08:41:11 |
8. |
Holubová Tereza | 18.01.2007 | LTC Tábor 1903 | 272 |
6 |
179 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2020 19:23:13 |
9. |
Šrotová Linda | 24.09.2007 | TK Milo Olomouc | 207 |
9 |
127 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 09:48:47 |
10. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 33 |
30 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 23:22:01 |
|
11. |
Opletalová Emma | 16.03.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 225 |
9 |
odhlášeno hráčem | 02.08.2020 15:29:27 |
|
12. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | 218 |
9 |
20 |
IS: lhůta 5 dní | 02.08.2020 21:22:06 |
13. |
Willanderová Katrin | 11.08.2006 | TCG Karlovy Vary | 69 |
20 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 10:42:31 |
|
14. |
Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec | 22 |
35 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 11:16:24 |
|
15. |
Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 326 |
6 |
58 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 12:45:19 |
16. |
Michlová Lucie | 08.04.2007 | Tenis Dobříš | 195 |
9 |
326 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 08:43:28 |
17. |
Chytilová Agatha | 04.06.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 134 |
12 |
56 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2020 15:40:31 |
18. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 117 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2020 09:11:09 |
|
19. |
Dopplerová Barbora | 08.02.2007 | TJ Baník Ostrava OKD | 234 |
9 |
336 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2020 13:56:33 |