Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR staršího žactva
Datum:
13.-18.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Jablonec D-Frýdlant n.O.
Kódové číslo:
616700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Adresa dvorců: Frýdlant nad Ostravicí,Sportovní 1, telefon 737 464 359
Ředitel: Martin Komínek, tel.: 737 464 359
Zástupce ředitele: Doc.Ing. Jan Nečas, Ph.D.
Vrchní rozhodčí, delegát ČTS: Jaromír Tomis, tel.:739 011 425
Sekretariát, informace: Beskydský TK, telefon: 737 464 359, mail: beskydskytk@seznam.cz
Prezentace možná i telefonicky v pondělí 12.8. mezi 15-17 hodinou na telefonních číslech 739011425 nebo 737464359.
Přihlášky do čtyřhřy možné rovněž na výše uvedených číslech v úterý 13.8. od 11 do 13 hodin. (POZOR - nenasazené páry začínají čtyřhřy již v úterý od 14:00).
Losování proběhne po ukončení prezentace, tedy v pondělí po 17:00 v areálu tenisových dvorců BTK Frýdlant nad Ostravicí. Po losování zveřejníme na internetu rozpis zápasů.
Martin Komínek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
10
60
 
 
21.06.2019 14:51:29
2.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
15
45
 
TE 32.
22.06.2019 17:56:16
3.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
24
35
 
poslední dle CŽ
20.05.2019 21:47:01
4.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
27
35
 
volná karta ČTS
07.04.2019 17:45:47
5.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
31
35
 
nominace SM
08.08.2019 19:20:15
6.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
34
30
6
nominace JM
27.05.2019 12:00:08
7.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
35
30
 
nominace Praha
14.07.2019 00:35:44
8.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
37
30
 
nominace SM
14.06.2019 15:44:12
9.
Havlová Natálie 20.01.2005 TK Spartak Jihlava
38
30
 
nominace JM
25.06.2019 11:05:14
10.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
40
30
 
nominace Praha
02.06.2019 13:10:50
11.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
42
30
 
nominace SČ
14.05.2019 14:15:55
12.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
46
30
4
nominace JM
16.03.2019 00:52:51
13.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
48
30
 
nominace VČ
02.06.2019 14:53:45
14.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
49
25
 
nominace VČ
22.05.2019 11:41:04
15.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
53
25
 
nominace ZČ
24.06.2019 10:53:28
16.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
57
25
14
nominace SČ
25.07.2019 10:20:21
17.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
57
25
10
volná karta ČTS
07.08.2019 14:51:23
18.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
59
25
8
nominace Praha
25.04.2019 17:16:26
19.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
61
25
19
nominace SČ
26.05.2019 21:48:50
20.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
63
20
5
nominace Praha
21.06.2019 17:56:03
21.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
68
20
13
nominace StČ
06.06.2019 08:46:35
22.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
69
20
11
nominace Praha
02.06.2019 15:22:05
23.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
75
20
 
nominace Praha
02.06.2019 14:11:25
24.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
 
volná karta ČTS
16.03.2019 09:41:30
25.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
9
volná karta ČTS
15.03.2019 20:54:47
26.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
80
20
 
nominace JM
23.04.2019 20:49:42
27.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
83
20
 
volná karta ČTS
03.06.2019 18:06:05
28.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
84
20
 
nominace Praha
23.07.2019 12:55:08
29.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
86
20
 
volná karta ČTS
08.08.2019 11:08:02
30.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
91
15
 
nominace SM
03.06.2019 10:59:17
31.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
92
15
 
nominace Praha
02.06.2019 22:51:58
32.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
107
15
65
nominace VČ
17.06.2019 09:18:58
33.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
110
15
16
volná karta ČTS
02.07.2019 22:00:47
34.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
volná karta ČTS
15.03.2019 18:20:33
35.
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club
130
12
 
nominace StČ
17.03.2019 17:20:17
36.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
130
12
 
volná karta pořadatele
16.07.2019 17:31:24
37.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
138
12
34
nominace VČ
02.06.2019 16:18:44
38.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
140
12
80
volná karta ČTS
05.06.2019 15:16:24
39.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
145
12
 
volná karta pořadatele
16.03.2019 09:13:12
40.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
153
12
 
nominace ZČ
02.06.2019 21:30:05
41.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
157
12
56
nominace Praha
02.06.2019 21:18:48
42.
Vrabcová Nikola 10.06.2005 LTC Český Krumlov
206
9
 
nominace JČ
11.06.2019 09:25:33
43.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
308
6
71
nominace JČ
11.06.2019 09:25:58
44.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
339
6
24
volná karta ČTS
02.06.2019 17:28:54
45.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
479
4
15
postup MČR mlž
20.03.2019 10:44:58
46.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
597
3
22
nominace Praha
23.07.2019 21:01:13

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
93
15
 
2. náhradnice JM
05.05.2019 21:26:34
2.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
94
15
 
2. náhradnice VČ
17.06.2019 09:20:09
3.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
102
15
 
 
24.03.2019 17:23:26
4.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
15
 
 
26.03.2019 15:22:11
5.
Šimonková Daniela 02.09.2005 TO TJ Tesla Pardubice
129
12
 
3. náhradnice VČ
17.06.2019 09:20:38
6.
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž.
143
12
 
1. náhradnice JČ
11.06.2019 09:26:22
7.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
146
12
33
 
04.04.2019 09:34:57
8.
Adamcová Jessica 21.08.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
160
12
48
 
15.03.2019 23:28:53
9.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
189
9
241
 
15.03.2019 09:40:53
10.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
192
9
386
 
31.03.2019 14:31:42
11.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
193
9
39
 
16.06.2019 09:24:23
12.
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk
201
9
399
 
02.05.2019 20:07:03
13.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
212
9
84
 
12.07.2019 15:04:14
14.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk
225
9
470
 
22.07.2019 18:55:56
15.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
 
14.06.2019 12:28:55
16.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
1. náhradnice Praha
07.06.2019 00:22:38
17.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
354
6
487
2. náhradnice StČ
06.06.2019 08:47:43
18.
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Sokolov
429
4
131
2. náhradnice ZČ
24.06.2019 10:55:13
19.
Pospíchalová Michaela 01.09.2005 LTC Tábor 1903
439
4
 
2. náhradnice JČ
11.06.2019 09:26:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
64
20
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 09:13:11
2.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
393
4
64
odhlášeno hráčem
13.07.2019 16:44:43
3.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
18
45
2
odhlášeno hráčem
19.07.2019 07:40:20
4.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
119
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 17:35:06
5.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
115
15
142
odhlášeno hráčem
21.07.2019 11:03:24
6.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
233
9
272
odhlášeno hráčem
21.07.2019 21:24:22
7.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
376
6
62
odhlášeno hráčem
24.07.2019 07:02:09
8.
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum
219
9
66
odhlášeno hráčem
25.07.2019 12:46:45
9.
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice
229
9
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 23:55:26
10.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
191
9
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 21:01:58
11.
Procházková Nikola 28.12.2005 LTC České Budějovice,z.s.
299
6
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 19:05:43
12.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
171
12
112
odhlášeno hráčem
31.07.2019 22:37:49
13.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
162
12
395
odhlášeno hráčem
01.08.2019 19:29:47
14.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
23
35
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 15:44:42
15.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
845
1
38
odhlášeno hráčem
02.08.2019 21:13:52
16.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
29
35
3
odhlášeno hráčem
03.08.2019 11:44:49
17.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
214
9
59
odhlášeno hráčem
05.08.2019 07:41:35
18.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
73
20
18
odhlášeno hráčem
05.08.2019 12:04:06
19.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
135
12
36
odhlášeno hráčem
06.08.2019 09:22:07
20.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
105
15
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 09:33:56
21.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
67
20
 
odhlášeno hráčem
07.08.2019 06:54:45
22.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
11
45
1
odhlášeno hráčem
12.08.2019 15:41:51
23.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
132
12
43
IS: lhůta 8 dní
16.08.2019 14:34:42
24.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
278
6
137
odhlášeno hráčem
18.08.2019 21:41:03
25.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
117
15
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 10:21:03
26.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
95
15
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 10:51:24