Název: |
LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019) |
Datum: |
24.-27.06. |
Pořadatel: |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (P) |
Kódové číslo: |
616400 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Ne do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hajátko Dušan |
: |
U Tenisu 3859 / 214 |
: |
46804 Jablonec nad Nisou |
Tel. (1): |
776255795 |
Tel. (2): |
608824980 |
E-mail: |
cltkjbc@tiscali.cz |
Poznámka pořadatele: Důležité informace pro účastníky trenéry :
NEDĚLE:
možnost rozehry jednotlivých krajů - 10.30 - 14.30. V tomto čase se budete i ubytovávat na TUL - tak si zjistěte své časy ubytování a s tím si slaďte rozehru. - možnost zápisu přímo v areálu ( LBC + JBC) od 10.30 / nebude problém rozehrávky i staršiho žactva v LBC ( ale počítejte max 30 min pro výpravu.
LOSOVÁNÍ : mladší + starší žactvo dohromady - 12.30 areál LTK Liberec ( jedete ve dvou trenérech - tak se pokuste alespoň jednoho zástupce na los poslat - ale není podmínkou.)
Odjezd všech tenistů na slavnostní zahájení 15:30 od kolejí TUL.
Během odpoledne již bude zde program zápasů na pondělí.
Schůzka trenerů přesunuta na 8.00 pondělí.
Pondělí : rozehry krajů 7:00 - 8:30 dle daného rozpisu na nástěnce klubů - bude zveřejněno i zde v neděli odpoledne
8.30 start zápasů - apelujeme na příjezd všech hráčů již na ranní rozehru / v dopoledních hodinách se u areálu LTK poběží v rámci ODM triatlon a nebude možné autem vjíždět ani vyjíždět ( omezení na cca 2hod)
v případě dotazů volejte v pátek - sobota 08:30 - 16:00 na tel.Dušan Hajátko
Na turnaj se hráči nepřihlašují !!! Nominační kritéria : -dle jednotlivých OTS -za každý kraj nominace 2 hráči/ hráčky-bude aktualizováno po uzávěrce nominací jednotlivých krajů Losování : neděle 23.6. – bude upřesněno místo a čas-Hráči budou nasazeni podle platných žebříčků a vylosováni tak, že zástupci krajů budou v opačných polovinách hracího plánu. Tréninky na neděli : Vedoucí trenéři jednotlivých výprav zadají u organizátorů nejpozději 2dny před začátkem akce Časový rozpis : 1. den 24.6. pondělí (8:30 – 20:00 hodin) 1. kolo dvouher 2. kolo dvouher 2. den 25.6. úterý (8:30 – 20:00 hodin) čtvrtfinále dvouher 1. kolo čtyřher 2. kolo čtyřher 3. den 26.6. středa (8:30 – 20:00 hodin) semifinále dvouher semifinále čtyřher 4. den 27.6. čtvrtek (9:00 – 15:00 hodin) finále dvouhry finále čtyřhry zápas o 3. místo dvouhry zápas o 3. místo čtyřhry Dušan Hajátko- 608 824 980 |
|