Český tenisový svaz
Název:
Nike Trophy 2019
Datum:
07.-11.04.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 400)
Kódové číslo:
616280
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cetkovský Petr
Za Velodromem 49a
796 01 Prostějov
Tel. (1):
777 244 452
E-mail:
pcetkovsky@email.cz

Poznámka pořadatele:

UBYTOVÁNÍ HOTEL TENNIS CLUB (přímo v areálu):
Dvoulůžkový S - 700,-Kč/os.
Jednolůžkový S - 900,-Kč/os.
Dvoulůžkový B - 900,-Kč/os.
Jednolůžkový B - 1200,-Kč/os.
Rezervace - Recepce: +420 582 402 511 - heslo "NIKE"

KONTAKT ŘEDITEL TURNAJE:
Petr Cetkovský - tel.: 777 244 452, e-mail: pcetkovsky@email.cz

Prezentace do hlavní soutěže - v neděli 7.4. do 17 hod - možno i telefonicky - vrchní rozhodčí Ing. Flašar - tel.: 725 806 513
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
29
35
3
 
25.03.2019 08:20:48
2.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
31
35
 
 
25.03.2019 18:07:30
3.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
34
30
6
 
20.03.2019 10:50:24
4.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
40
30
 
 
16.03.2019 17:55:59
5.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
46
30
4
 
16.03.2019 00:47:40
6.
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé
54
25
 
 
26.03.2019 19:47:06
7.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
57
25
10
 
17.03.2019 06:48:00
8.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha
60
25
12
 
24.03.2019 11:09:17
9.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
63
20
5
 
27.03.2019 11:34:41
10.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
68
20
13
 
22.03.2019 15:33:34
11.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
69
20
11
 
18.03.2019 17:03:36
12.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
 
 
16.03.2019 09:37:54
13.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
80
20
 
 
25.03.2019 17:22:38
14.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
83
20
 
 
24.03.2019 18:45:38
15.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
91
15
 
 
19.03.2019 15:55:31
16.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
92
15
 
 
18.03.2019 23:02:02
17.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
93
15
 
 
19.03.2019 16:40:05
18.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
95
15
 
 
18.03.2019 15:56:27
19.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
102
15
 
 
17.03.2019 18:08:32
20.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
105
15
 
 
16.03.2019 15:24:17
21.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
110
15
16
 
19.03.2019 23:18:12
22.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
115
15
 
volná karta ČTS
22.03.2019 10:32:56
23.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
119
15
 
volná karta ČTS
16.03.2019 13:52:46
24.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
 
15.03.2019 17:53:17
25.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
122
15
 
volná karta ČTS
29.03.2019 15:35:14
26.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
124
12
 
 
16.03.2019 18:12:40
27.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
125
12
26
 
16.03.2019 12:14:54
28.
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club
130
12
 
 
17.03.2019 17:07:13
29.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
130
12
 
 
19.03.2019 17:53:28
30.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
132
12
43
 
23.03.2019 23:48:29
31.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
135
12
36
 
16.03.2019 20:41:41
32.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
135
12
23
 
22.03.2019 16:52:50
33.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
138
12
34
 
25.03.2019 21:42:07
34.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
140
12
80
volná karta pořadatele
19.03.2019 17:49:43
35.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
146
12
33
 
24.03.2019 09:01:03
36.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
154
12
31
 
21.03.2019 22:26:20
37.
Adamcová Jessica 21.08.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
160
12
48
volná karta pořadatele
15.03.2019 23:23:02
38.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
190
9
30
 
17.03.2019 15:06:50
39.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
413
4
42
 
15.03.2019 21:05:25
40.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
479
4
15
volná karta pořadatele
01.04.2019 09:41:10
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
84
20
 
 
06.04.2019 13:51:56
2.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
143
12
61
 
16.03.2019 03:02:19
3.
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž.
143
12
 
 
22.03.2019 15:10:54
4.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
155
12
 
 
27.03.2019 19:40:01
5.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
158
12
 
 
19.03.2019 08:21:18
6.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
162
12
395
 
18.03.2019 08:15:34
7.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
165
12
49
 
19.03.2019 20:20:46
8.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
172
12
 
volná karta ČTS
01.04.2019 09:32:42
9.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
189
9
241
 
23.03.2019 20:29:20
10.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
214
9
59
 
17.03.2019 17:38:09
11.
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TK Blansko
235
9
 
 
17.03.2019 17:29:53
12.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
 
17.03.2019 21:44:09
13.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
275
6
59
 
28.03.2019 07:21:32
14.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
369
6
58
 
20.03.2019 19:27:32
15.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
371
6
78
 
21.03.2019 11:16:33
16.
Polášková Nikol 12.02.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
751
3
338
volná karta ČTS
20.03.2019 22:52:08
17.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
195
volná karta ČTS
20.03.2019 16:58:58
18.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
845
1
114
 
25.03.2019 19:16:11
19.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
845
1
 
 
06.04.2019 08:15:24
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
406
4
190
odhlášeno hráčem
16.03.2019 19:13:37
2.
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc
151
12
361
odhlášeno hráčem
24.03.2019 09:11:20
3.
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice
229
9
 
odhlášeno hráčem
26.03.2019 05:51:54
4.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
171
12
112
odhlášeno hráčem
28.03.2019 18:45:05
5.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
145
12
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 20:51:23
6.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
73
20
18
odhlášeno hráčem
29.03.2019 10:20:05
7.
Pallová Ela 05.10.2005 TC Brno.
845
1
 
odhlášeno hráčem
29.03.2019 16:20:26
8.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
233
9
272
odhlášeno hráčem
29.03.2019 19:38:16
9.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
70
20
 
odhlášeno hráčem
30.03.2019 19:58:31
10.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
157
12
56
odhlášeno hráčem
30.03.2019 20:51:47
11.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
235
9
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 11:16:29
12.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
206
9
53
odhlášeno hráčem
01.04.2019 07:28:37
13.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
61
25
19
odhlášeno hráčem
01.04.2019 09:25:17
14.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
86
20
 
IS: kolizní přihláška
01.04.2019 12:00:02
15.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
24
35
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 17:29:59
16.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
75
20
 
odhlášeno hráčem
03.04.2019 18:55:16
17.
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
319
6
 
odhlášeno hráčem
04.04.2019 09:01:04
18.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
845
1
285
odhlášeno hráčem
04.04.2019 09:07:29
19.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
96
15
40
odhlášeno hráčem
04.04.2019 19:25:06
20.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
10
60
 
odhlášeno hráčem
04.04.2019 19:28:27
21.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK Mohelnice, z.s.
178
12
116
odhlášeno hráčem
05.04.2019 17:37:48
22.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
732
3
164
odhlášeno hráčem
05.04.2019 23:44:50
23.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
49
25
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 08:02:27
24.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
94
15
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 11:53:20
25.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
57
25
14
odhlášeno hráčem
06.04.2019 16:25:34