Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  28.-30.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Zítková Karolína
 
 
 
Parkanová Tereza
6:1, 6:1
 
Baničová Adela
6:3, 6:3
 
Bláhová Ema
6:1, 4:6, 1:0
 
Máslová Emanuela Marie
6:1, 6:2
 
Havelková Laurine Sophia
6:2, 6:0
 
Tichá Linda
6:1, 6:1
 
Haňkovská Veronika
6:1, 5:7, 1:0
 
 
 
Marianová Monika
6:3, 6:2
 
Ondráčková Kateřina
2:6, 7:6, 1:0
 
Pricová Ella
6:1, 6:0
 
Tikovská Adéla
6:4, 6:0
 
Chlubnová Lucie
6:2, 6:1
 
Lebrušková Anna
6:2, 6:0
 
Šimková Barbara
6:2, 6:1
 
Hůlová Veronika
6:3, 6:4
 
Junová Aneta
6:3, 6:1
 
Stoneová Tereza
6:1, 6:3
 
Sedláčková Hana
7:6, 6:4
 
Petrásová Valentýna
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Krajnikovská Anna
 
Jahodová Sandra
6:4, 6:1
 
Cahová Julie
6:1, 4:6, 1:0
 
Pekárková Irena
6:2, 6:2
 
Nováková Františka
6:3, 6:1
 
Rysová Amálie
7:6, 6:1
 
Holubová Tereza
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Fajmonová Sarah Melany
 
Počet účastníků28
NasazeníBH
Zítková Karolína 2199
Krajnikovská Anna 4224
Fajmonová Sarah Melany 4224
Haňkovská Veronika 4394
Lebrušková Anna 4554
Šimková Barbara 4634
Jahodová Sandra 4954
Tichá Linda 4954
Kategorie : 4Součet BH: 37
Kódové číslo akce: 612279

Fajmonová Sarah Melany - Červenková Lucie
 
 
 
Hůlová Veronika - Lebrušková Anna
4:6, 6:4, 1:0
 
Petrásová Valentýna - Junová Aneta
6:3, 6:0
 
Baničová Adela - Haňkovská Veronika
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:6, 7:5
 
Chlubnová Lucie - Stoneová Tereza
 
Ondráčková Kateřina - Nováková Františka
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Bláhová Ema - Kultová Ellen
 
Pricová Ella - Parkanová Tereza
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Zítková Karolína - Tikovská Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Červenková Lucie 2009
Zítková Karolína 2199
Kultová Ellen 2499
Fajmonová Sarah Melany 4224
Haňkovská Veronika 4394
Lebrušková Anna 4554
Pricová Ella 5114
Tikovská Adéla 5584
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 614279

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dihelová Barbara14.04.2006SK Tenis Kladno
Dihelová Sofie25.10.2007SK Tenis Kladno
Blechová Tereza25.01.2007TJ Spoje Praha
Hladká Elen15.10.2007TENIS Klánovice
Prokorátová Agáta16.04.2006LTC Mladá Boleslav o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petrásová Valentýna06.08.2007Severočeská tenisová o.s.
Sedláčková Hana17.01.2006LTC Houštka
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka
Havelková Laurine Sophia15.01.2007TK Sparta Praha
Červenková Lucie08.04.2006LTC Modřany 2005