Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
27.09-01.10.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (A - 400)
Kódové číslo:
616272
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
info@tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

Utkání z dvorců č.2 a 3 jsou přenášena živě na YouTube a bude k dispozici i záznam:
https://www.vistasport.cz/vistatv/stream.aspx
---------------------------------------------------------------------------------
Program úterý 1.10.:
Aktuální info: courthive.com/live/CTS
9:30 hod.: SF 2hry
10:30 hod.: SF 4hry
Po odpočinku F 2hry a F 4hry
---------------------------------------------------------------------------------
Program pondělí 30.9.:
zrušen pro extrémně nepříznivé povětrnostní podmínky (větrná bouře Mortimer).
---------------------------------------------------------------------------------
Program neděle 29.9.:
Aktuální info: courthive.com/live/CTS
8:30 hod.: R16 2hry, po odpočinku QF 2hry
ND 13:00 hod.: R16 4hry, po odpočinku QF 4hry
---------------------------------------------------------------------------------
Program sobota 28.9.: hlavní soutěž - presentovalo se 48 hráček, z toho jedna "lucky loser" hráčka byla přijata do dvouhry.
Do 8:15 hod. - nejpozdější příjezd hráček které budou hrát od 8:30 hod., presence a platba vkladu.
8:30 hod. - začátek prvních 12ti utkání 1.kola: Jandová, Ježková, Jiráková, N.Brožová, Navrátilová, E.Dvořáčková, Veselá, Sanders, Zimanyi, Willanderová, Novák, Temenugov, Drukerová, Ticháčková, Židelová, Bervid, Králová, Huťková, Svobodová, A.Brožová, Skybová, Adamcová, Žingorová, Belšánová.
ND 9:30 hod. - zbývající utkání 1.kola: Rundová, Sokolova, Suchá, Šílová, Slaměníková, Davidová (Zlín), Jantačová, Valentová.
ND 10:30 hod. - Smékalová, N.Charvátová, Látalová, Machková, Zástěrová, Urbanová, Hrabalová, Tomcová.
ND 11:00 hod.: Líbalová, Heiderová, Šalková, K.Charvátová, Nováková, Válková, Mlenská, Syrová.
Do 13:00 hod.: přihlášky do 4hry
Hrací plán a více info na: courthive.com/live/CTS
---------------------------------------------------------------------------------
Program pátek 27.9.: kvalifikace - presentovalo se 28 hráček.
Do 9:45 hod. - nejpozdější příjezd hráček které budou hrát od 10:00 hod., presence a platba vkladu.
10:00 hod. - začátek prvních osmi utkání 1.kola kvalifikace: Junová, Žingorová, Bláhová, Jiráková, A.Brožová, Zourková, Sokolova, Krutilová, Huťková, Zikmundová, Veselá, Kudělková, Zezhulčíková, Peldová, Sikorová, Petrásová.
ND 11:00 hod. - zbývající utkání 1.kola kvalifikace: Ticháčková, Vašíčková, Divilová, Kárychová, Katzerová, Dementyeva, Zimanyi, N.Dvořáčková.
ND 11:30 hod. - první 4 nasazené hráčky: Kopřivová, Malá, Belšánová, Hajná.
Po odpočinku hráček: finálové kolo kvalifikace o postup do hlavní soutěže
Do 16:00 hod.: přihlášky "lucky losers"
ND 16:00 hod. - losování hlavní soutěže
Hrací plán a více info na: courthive.com/live/CTS
---------------------------------------------------------------------------------
Možnost online rezervací na tréninkové dvorce (Practice Schedule) na první hrací den turnaje (pátek):
http://bit.ly/A5-practice-schedule
****************************************************************
CourtHive - Open Source Tennis
Turnaj bude organizován pomocí aplikace CourtHive/TMX a veškeré informace (rozlosování, hrací plány, rozpisy utkání, aj.) pro hráče a jejich doprovod budou k dispozici veřejně online před a během turnaje v CourtHive/Live aplikaci na internetové adrese:
*** courthive.com/live/CTS ***
Výsledky budou v IS cztenis.cz aktualizovány v souladu s čl.66 SŘ (pouze jednou denně po skončení hrací doby).
*****************************************************************
1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s., U Parku 135, 537 01 Chrudim
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E
Počet parkovacích míst přímo před areálem je omezen, bude třeba využít i okolní ulice.
---------------------------------------------------------------------------------
2. TURNAJOVÝ VÝBOR / ŘEDITELSTVÍ TURNAJE
Ředitel: Bc. Jiří Bílek
Vrchní rozhodčí (VR) a kontaktní osoba: Ing. Pavel Sychrovský, tel.: 737 264 303
Asistent VR: Bc. Jiří Bílek, Ing. Josef Bohatý
---------------------------------------------------------------------------------
3. HRACÍ POLE
Kvalifikace: 32 hráček, z toho 21 hráček přímo dle celostátního žebříčku starších žákyň, 5 hráček dle čl.50 SŘ na základě celostátního žebříčku mladších žákyň, 3 volné karty ČTS a 3 volné karty pořadatele. 8 hráček postupuje do hlavní soutěže. V kvalifikaci musí startovat alespoň 16 hráček, jinak bude zrušena a všechny hráčky ze zrušené kvalifikace budou přijaty přímo do hlavní soutěže (čl.60 SŘ).
Během kvalifikace se mohou vyřazené hráčky zapisovat na "Lucky Losers" (LL) seznam, o pořadí LL pro přijetí do hlavní soutěže rozhoduje los mezi vyřazenými v posledním kole kvalifikace, event.v předchozím kole kvalifikace.
Hlavní soutěž: 48 hráček, z toho 28 hráček přímo dle celostátního žebříčku starších žákyň, 6 hráček dle čl.50 SŘ na základě celostátního žebříčku mladších žákyň, 8 postupujících z kvalifikace, 3 volné karty ČTS, 3 volné karty pořadatele.
Cizí státní příslušnice mohou na turnajích třídy „A“ mládeže startovat pouze na základě udělení volné karty (čl.53 SŘ).
Pro nasazení hráček bude mít přednost aktuální žebříček Tennis Europe Ranking - U14 Girls do 40.místa (čl.56 SŘ).
Žádosti o volnou kartu pořadatele zasílejte výhradně na: info@tcchrudim.cz
---------------------------------------------------------------------------------
4. PŘIHLÁŠKY DO DVOUHRY
Ukončení přihlášek přes IS do úterý 17.9.2019, 11:59 hod., po tomto termínu jen přes VR (na SMS) nejpozději do 26.9.2019, 17:00 hod.
---------------------------------------------------------------------------------
5. PŘIHLÁŠKY DO ČTYŘHRY
Osobně u VR první hrací den hlavní soutěže, v sobotu 28.9.2019 do 13:00 hod. Přednost mají hráčky hrající hlavní soutěž dvouhry, pak kvalifikaci. Pořadatel si vyhrazuje právo udělit 2 volné karty.
Jak hráčky na Lucky Losers" (LL) seznamu, které se nedostanou do hlavní soutěže 2hry, tak i ostatní poražené z kvalifikace se mohou zapsat do soutěže 4hry.
---------------------------------------------------------------------------------
6. STARTOVNÉ / VKLAD
Kvalifikace 300 Kč, hlavní soutěž 400 Kč každá hráčka pro obě soutěže (dvouhra a čtyřhra).
---------------------------------------------------------------------------------
7. LÉKAŘSKÝ POSUDEK
Každá hráčka musí mít ke dni nastoupení k utkání platný lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dle vyhlášky MZ č.391/2013 Sb. Zákonný zástupce hráčky zaplacením vkladu potvrzuje, že hráčka je plně zdravotně způsobilá ve smyslu této vyhlášky (čl.8 SŘT).
---------------------------------------------------------------------------------
8. ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem "No Ad" (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
---------------------------------------------------------------------------------
9. PREZENCE PRO LOSOVÁNÍ
Kvalifikace: čtvrtek 26.9. 2019 do 18:00 hod. formou SMS (tel.: 737 264 303) nebo osobně u VR v klubovně TC Chrudim.
Hlavní soutěž: čtvrtek 26.9.2018 do 18:00 hod. formou SMS (tel.: 737 264 303) nebo osobně u VR v klubovně TC Chrudim.
---------------------------------------------------------------------------------
10. LOSOVÁNÍ DVOUHRY
Kvalifikace: čtvrtek 26.9.2019 po 18:00 hod. v klubovně TC Chrudim
Hlavní soutěž: pátek 27.9.2019 od 16:00 hod. v klubovně TC Chrudim ze všech prezentovaných hráček, popř. přijatých "lucky losers"
---------------------------------------------------------------------------------
11. PLÁNOVANÝ PROGRAM TURNAJE
Pátek 27.září od 10:00 hod.: Q 2hra - 32/16, 16/8
Sobota 28.září: HS 2hra - 48/32, 32/16, 4hra - xx/16
Neděle 29.září: 2hra - 16/8, QF, 4hra - 16/8, QF (dle časových možností)
Pondělí 30.září: 2hra - SF, F, 4hra - SF, F
Úterý 1.října: rezervní den
Tento program může být ředitelstvím turnaje změněn.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
24
35
 
jen čtyřhra
23.08.2019 20:23:05
2.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
34
30
6
 
25.08.2019 17:28:30
3.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
35
30
 
 
22.08.2019 13:54:26
4.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
46
30
4
 
16.03.2019 00:54:54
5.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
48
30
 
 
23.06.2019 11:05:45
6.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
49
25
 
 
16.08.2019 16:30:19
7.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
57
25
10
 
17.03.2019 06:51:04
8.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
59
25
8
 
04.05.2019 16:42:37
9.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
61
25
19
 
26.05.2019 21:50:31
10.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
67
20
 
 
22.04.2019 09:54:26
11.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
68
20
13
 
23.06.2019 14:47:09
12.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
69
20
11
 
21.05.2019 21:30:33
13.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
70
20
 
 
26.06.2019 12:20:35
14.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
73
20
18
 
15.03.2019 09:37:28
15.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
75
20
 
 
30.08.2019 18:00:02
16.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
 
 
27.03.2019 06:29:59
17.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
9
 
15.03.2019 20:56:56
18.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
92
15
 
 
19.08.2019 21:37:18
19.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
93
15
 
 
19.03.2019 18:29:10
20.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
94
15
 
 
24.03.2019 18:24:28
21.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
15
 
 
26.03.2019 15:23:15
22.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
105
15
 
 
16.03.2019 15:59:31
23.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
107
15
65
 
22.03.2019 20:57:25
24.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
110
15
16
 
27.03.2019 20:35:37
25.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
115
15
142
 
22.08.2019 14:25:36
26.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
volná karta ČTS
15.03.2019 17:54:22
27.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
125
12
26
 
01.09.2019 13:35:49
28.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
128
12
35
 
04.09.2019 14:35:33
29.
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club
130
12
 
 
17.03.2019 17:26:06
30.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
135
12
23
 
15.08.2019 17:58:13
31.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
138
12
34
 
14.08.2019 18:24:26
32.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
142
12
20
volná karta pořadatele
25.09.2019 09:54:49
33.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
154
12
31
volná karta ČTS
27.08.2019 14:59:55
34.
Adamcová Jessica 21.08.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
160
12
48
volná karta pořadatele
15.03.2019 23:32:02
35.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
190
9
30
 
17.03.2019 15:13:52
36.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
328
6
21
 
01.08.2019 17:13:18
37.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
354
6
487
volná karta pořadatele
19.09.2019 20:28:16
38.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
479
4
15
 
20.03.2019 10:42:11
39.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
479
4
25
 
29.07.2019 11:46:51
40.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
675
3
221
volná karta ČTS
07.08.2019 20:25:55
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
130
12
 
volná karta ČTS, přijata do hlavní soutěže
18.09.2019 15:07:44
2.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
132
12
43
 
16.09.2019 12:29:48
3.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
135
12
36
 
01.05.2019 10:28:47
4.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
140
12
80
 
05.06.2019 15:23:34
5.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
157
12
56
 
19.08.2019 19:25:46
6.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
162
12
395
 
03.06.2019 07:11:26
7.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
165
12
49
 
21.08.2019 12:17:11
8.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
191
9
 
 
02.06.2019 18:16:31
9.
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk
201
9
399
 
16.08.2019 21:16:14
10.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
206
9
53
 
19.08.2019 20:11:04
11.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
214
9
59
 
20.08.2019 10:35:11
12.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
224
9
350
 
22.04.2019 10:46:51
13.
Peldová Nikola 04.01.2006 LTK Liberec
241
9
63
 
08.09.2019 21:38:10
14.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
281
6
67
 
18.03.2019 10:26:26
15.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
281
6
 
 
25.08.2019 12:27:04
16.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
339
6
24
 
25.09.2019 15:37:14
17.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
343
6
104
volná karta pořadatele
16.08.2019 13:12:08
18.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
369
6
58
 
15.09.2019 17:34:10
19.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
406
4
190
 
01.09.2019 19:40:47
20.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
413
4
42
 
23.08.2019 08:37:54
21.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
434
4
54
 
18.07.2019 20:29:00
22.
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina
486
4
234
 
03.06.2019 21:22:49
23.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
502
4
128
 
09.09.2019 19:26:17
24.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
597
3
88
 
15.03.2019 03:50:26
25.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
609
3
46
volná karta pořadatele
22.09.2019 16:19:26
26.
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
645
3
244
 
16.09.2019 18:45:44
27.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
732
3
164
volná karta pořadatele
17.03.2019 16:43:51
28.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
767
3
255
volná karta pořadatele
25.09.2019 15:39:10
29.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
845
1
93
 
27.07.2019 19:21:10
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
64
20
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 10:32:39
2.
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc
151
12
361
odhlášeno hráčem
31.08.2019 18:46:44
3.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK EZE Olomouc z.s.
178
12
116
odhlášeno hráčem
05.09.2019 20:28:55
4.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
767
3
81
odhlášeno hráčem
05.09.2019 23:34:20
5.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
193
9
39
odhlášeno hráčem
07.09.2019 16:20:39
6.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
95
15
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 10:50:05
7.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk
225
9
470
odhlášeno hráčem
08.09.2019 13:49:05
8.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
143
12
61
odhlášeno hráčem
09.09.2019 08:46:23
9.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
117
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 09:10:54
10.
Kocková Karolína 05.07.2005 LTC Modřany 2005
201
9
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 14:23:16
11.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
31
35
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 17:20:19
12.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
189
9
241
odhlášeno hráčem
10.09.2019 18:30:18
13.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
83
20
 
odhlášeno hráčem
11.09.2019 21:34:25
14.
Ferdusová Monika Viktorie 27.06.2005 TC Brno.
120
15
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 07:01:38
15.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
55
25
7
odhlášeno hráčem
13.09.2019 08:18:15
16.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
153
12
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 12:07:18
17.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
42
30
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 10:29:56
18.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
102
15
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 22:46:17
19.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
80
20
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 18:14:24
20.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
96
15
40
odhlášeno hráčem
18.09.2019 10:56:44
21.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
219
9
66
odhlášeno hráčem
19.09.2019 11:33:10
22.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
10
60
3
odhlášeno hráčem
20.09.2019 10:52:33
23.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
27
35
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 20:49:26
24.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
odhlášeno hráčem
20.09.2019 23:21:02
25.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
251
9
44
odhlášeno hráčem
21.09.2019 08:07:22
26.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Olymp Praha
113
15
36
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:09:23
27.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
362
6
100
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:16:23
28.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:17:51
29.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
40
30
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:38:34
30.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
133
12
76
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:53:25
31.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
119
15
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 16:51:44
32.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
845
1
185
odhlášeno hráčem
22.09.2019 10:17:41
33.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
376
6
62
odhlášeno hráčem
22.09.2019 20:24:56
34.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
194
9
479
odhlášeno hráčem
22.09.2019 20:37:11
35.
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
319
6
 
odhlášeno hráčem
23.09.2019 11:50:28
36.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
845
1
285
odhlášeno hráčem
23.09.2019 11:55:18
37.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
145
12
 
IS: lhůta 8 dní
23.09.2019 16:37:20
38.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
53
25
 
odhlášeno pořadatelem
24.09.2019 15:31:06
39.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
78
20
235
odhlášeno pořadatelem
24.09.2019 15:31:20
40.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
183
9
518
odhlášeno hráčem
25.09.2019 08:54:08
41.
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TK Blansko
235
9
 
odhlášeno hráčem
25.09.2019 13:51:57
42.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
63
20
5
odhlášeno hráčem
25.09.2019 19:21:44
43.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
305
6
172
odhlášeno hráčem
25.09.2019 19:33:58
44.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
845
1
114
odhlášeno hráčem
26.09.2019 09:38:18
45.
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž.
143
12
 
odhlášeno pořadatelem - nemoc
26.09.2019 15:07:31
46.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
308
6
71
odhlášeno hráčem
26.09.2019 15:44:02
47.
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
167
12
195
odhlášeno hráčem
26.09.2019 17:55:07