Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Babolat Cup 2016
Pořadatel:  TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Datum:  23.-27.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Jungwirthová Tereza
 
 
 
Hrubanová Gabriela
6:0, 1:6, 6:4
 
Křenková Tereza
6:4, 6:1
 
Kmínková Zuzana
6:3, 3:6, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Odehnalová Nela
 
Akivanova Pavlína
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:4, 5:7, 6:4
 
Výprachtická Bára
 
Krasová Klára
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Augustinová Natálie
 
Ondroušková Nella Chiara
6:4, 6:4
 
 
 
Šulcová Vanesa
7:6 (4), 6:1
 
Panchartek Anna
6:3, 6:4
 
Benešová Nicol
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 4:6, 6:0
 
Pobořilová Aneta
 
Gondorová Miriam
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kajabová Klára
 
Tomečková Hana
6:2, 7:6 (3)
 
Tokářová Terezie
6:1, 6:1
 
 
7:6 (4), 3:6, 7:6 (6)
 
Lišáková Eliška
 
Slivková Simona
6:4, 6:3
 
 
 
Kubačáková Laura
6:0, 6:0
 
Dedková Nela
7:6 (2), 6:4
 
Halová Veronika
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Koišová Eva
 
Danišová Nina
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kostelná Kristýna
 
Trvajová Theresa
6:4, 6:0
 
Bubeníková Miroslava
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Žílová Petra
 
Holišová Alexandra
6:3, 6:2
 
 
 
Pastrňáková Barbora
6:0, 6:2
 
Planková Natalie
6:2, 6:3
 
Florková Kateřina
6:1, 3:6, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Ghoubrial Věra
 
Mikulcová Ester
6:2, scr.
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kunitsyna Maria
 
Přecechtělová Darina
6:7, 6:1, 6:3
 
Fialová Sára
6:1, 6:0
 
 
6:7, 6:1, 6:0
 
Macháčková Sára
 
Počet účastníků39
NasazeníBH
Jungwirthová Tereza 4925
Macháčková Sára 7020
Slivková Simona 8420
Lišáková Eliška 9715
Holišová Alexandra 10015
Augustinová Natálie 10415
Žílová Petra 11115
Ondroušková Nella Chiara 12712
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 612266

Macháčková Sára - Lišáková Eliška
 
Kmínková Zuzana - Odehnalová Nela
7:5, 5:7, 1:0 (11)
 
Benešová Nicol - Krasová Klára
6:1, 6:1
 
Dedková Nela - Kubačáková Laura
scr.
 
Jungwirthová Tereza - Panchartek Anna
6:1, 6:7, 1:0 (8)
 
Danišová Nina - Gondorová Miriam
6:4, 6:1
 
Přecechtělová Darina - Šulcová Vanesa
6:3, 6:4
 
Koišová Eva - Halová Veronika
6:1, 6:2
 
Mikulcová Ester - Holišová Alexandra
6:2, 6:3
 
Pobořilová Aneta - Kajabová Klára
6:3, 6:4
 
Kostelná Kristýna - Planková Natalie
6:3, 6:4
 
Augustinová Natálie - Křenková Tereza
6:1, 6:3
 
Trvajová Theresa - Florková Kateřina
7:6 (4), 4:6, 1:0 (11)
 
Ghoubrial Věra - Bubeníková Miroslava
6:1, 6:1
 
Ondroušková Nella Chiara - Tomečková Hana
6:2, 6:2
 
Slivková Simona - Žílová Petra
7:5, 6:7, 1:0 (10)
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Jungwirthová Tereza 4925
Macháčková Sára 7020
Slivková Simona 8420
Lišáková Eliška 9715
Holišová Alexandra 10015
Augustinová Natálie 10415
Žílová Petra 11115
Ondroušková Nella Chiara 12712
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 614266

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nesvadbová Michaela03.11.2002TC Brno.
Sikorová Tereza06.12.2004Beskydský tenisový klub
Krahulíková Tereza16.08.2003TK Milo Olomouc
Balšínková Elena06.04.2004TO Odry
Kubáňová Anna26.06.2003TK Kubáň Ostrava
Hejlová Zuzana08.02.2003VSK VŠB-TU Ostrava