Pořadatel: | LTC Mladá Boleslav o.s. | Datum: | 21.-24.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Charvátová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fajmonová Sarah Melany | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fialová Adéla | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovská Veronika | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | | | | | | |
| | | | | | |
Čumpelíková Karolína | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Blažková Stella | | | | | | |
| | | | | | |
Shejbalová Tereza | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zítková Karolína | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | | |
Brožová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Charvátová Nela | | | | | 7:6 (4), 3:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jandová Nela | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Červenková Lucie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Venclová Nela | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sanders Natalia | | | | | | |
| | | | | | |
Jilkova Michaela | | | | 4:6, 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | | | | | |
| | | | | | |
Procházková Eliška | | | 2:6, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kovačková Alena | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:1, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Alisa | | | | | | |
| | | | | | |
Willanderová Katrin | | | | | | 6:4, 5:7, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dolejší Eliška | | 2:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dementyeva Varvara | 7:6 (3), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Forejtková Eliška | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hašlová Markéta | | | | | | |
| | | | | | |
Šílová Nela | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Svítilová Adéla | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Gabrielová Aneta | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tomcová Štěpánka | | | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Anastasiia | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bervid Victoria | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Balounová Aneta | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (1), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kodešová Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tikalová Žaneta | | | | | | |
| | | | | | |
Truksová Veronika | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Suchá Amy | 6:0, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Látalová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kozderka Jiří (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí 23.9. v 9:30 Látalová - Forejtková, 10:00 Charvátová K. - Charvátová N.
Debly 12:30 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Charvátová Kateřina | 35 | 30 | Látalová Adéla | 67 | 20 | Charvátová Nela | 73 | 20 | Tomcová Štěpánka | 92 | 15 | Brožová Natálie | 107 | 15 | Oktiabreva Alisa | 113 | 15 | Willanderová Katrin | 115 | 15 | Oktiabreva Anastasiia | 118 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 612264 |
|
|