Český tenisový svaz
Datum:
21.-24.09.
Pořadatel:
LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300)
Kódové číslo:
616264
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Gabriel Jakub
Březno 256
294 06 Březno
Tel. (1):
737143700
E-mail:
gabrielovi@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj kategorie B
Prezentace prostřednictvím SMS na tel. č. 737 143 700 v pátek 20.9. do 18:00 hod. Veřejné rozlosování v klubovně LTC v 18:30 hod. Výsledek rozlosování včetně časového rozpisu úvodních zápasů na sobotu bude zveřejněn v IS do cca 20:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
35
30
 
Přijat do HS
22.08.2019 14:15:22
2.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
67
20
 
Přijat do HS
22.04.2019 09:54:11
3.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
73
20
18
Přijat do HS
03.09.2019 21:28:54
4.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
92
15
 
Přijat do HS
19.08.2019 21:37:38
5.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
107
15
65
Přijat do HS
22.03.2019 21:03:10
6.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Olymp Praha
113
15
36
Přijat do HS
01.09.2019 18:28:23
7.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
115
15
142
Přijat do HS
22.08.2019 14:25:00
8.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
118
15
179
Přijat do HS
18.09.2019 11:06:38
9.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
128
12
35
Přijat do HS
04.09.2019 14:35:11
10.
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club
130
12
 
Přijat do HS
17.03.2019 17:25:19
11.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
138
12
34
Přijat do HS
20.08.2019 17:32:13
12.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
140
12
80
Přijat do HS
05.06.2019 15:23:06
13.
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž.
143
12
 
Přijat do HS
04.09.2019 10:15:38
14.
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Sokol Říčany
148
12
 
Přijat do HS
18.09.2019 11:06:10
15.
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
168
12
 
Přijat do HS
31.03.2019 18:15:13
16.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
183
9
518
Přijat do HS
11.09.2019 10:42:36
17.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
200
9
303
Přijat do HS
01.09.2019 14:13:47
18.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
219
9
66
Přijat do HS
19.08.2019 16:05:10
19.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
224
9
350
Přijat do HS
22.04.2019 10:45:52
20.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
233
9
272
Přijat do HS
16.03.2019 13:51:41
21.
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
270
6
127
Přijat do HS
26.08.2019 16:06:31
22.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
281
6
 
Přijat do HS
25.08.2019 12:25:35
23.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
Přijat do HS
20.08.2019 10:43:02
24.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
328
6
21
Přijat do HS
12.08.2019 11:14:06
25.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
354
6
487
Přijat do HS
19.09.2019 21:00:02
26.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
376
6
62
Přijat do HS
18.03.2019 15:06:56
27.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
393
4
64
Přijat do HS
07.04.2019 12:34:50
28.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
416
4
122
Přijat do HS
26.07.2019 12:52:58
29.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
422
4
98
Přijat do HS
10.05.2019 08:08:32
30.
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
439
4
208
Přijat do HS
16.08.2019 21:22:19
31.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
479
4
25
Přijat do HS
29.07.2019 11:46:10
32.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha
539
4
200
Přijat do HS
09.09.2019 14:40:34
33.
Procházková Eliška 04.08.2007 Tenis Dobříš
554
4
235
Přijat do HS
30.08.2019 19:35:43
34.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
597
3
22
Přijat do HS
22.08.2019 21:05:29
35.
Blažková Stella 12.07.2006 SK HAMR, z.s.
622
3
307
Přijat do HS
26.08.2019 20:48:14
36.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
645
3
81
Přijat do HS
20.09.2019 11:38:25
37.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
659
3
27
Přijat do HS
23.08.2019 20:51:44
38.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
675
3
221
Přijat do HS
07.08.2019 20:26:18
39.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
767
3
 
Přijat do HS
30.05.2019 20:16:33
40.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
845
1
93
Přijat do HS
18.09.2019 11:05:38
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dimmerová Šárka 28.06.2005 Severočeská tenisová o.s.
267
6
 
odhlášeno hráčem
01.05.2019 20:15:28
2.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 16:18:55
3.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
191
9
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 20:52:14
4.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
171
12
112
odhlášeno hráčem
04.08.2019 19:54:23
5.
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec
343
6
151
odhlášeno hráčem
18.08.2019 16:00:45
6.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
96
15
40
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:36:56
7.
Slivková Barbora 25.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
228
9
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 10:12:07
8.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
135
12
36
odhlášeno hráčem
30.08.2019 09:33:16
9.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
845
1
185
odhlášeno hráčem
02.09.2019 21:42:19
10.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
odhlášeno hráčem
04.09.2019 20:24:56
11.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
251
9
44
odhlášeno hráčem
04.09.2019 21:49:32
12.
Koubová Karolína 01.01.2006 TO Sokol Nehvizdy
188
9
180
odhlášeno hráčem
06.09.2019 16:28:59
13.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
845
1
259
odhlášeno hráčem
07.09.2019 19:31:08
14.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
845
1
28
odhlášeno hráčem
08.09.2019 19:13:45
15.
Adamcová Jessica 21.08.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
160
12
48
odhlášeno hráčem
10.09.2019 14:09:28
16.
Knesplová Adéla 07.08.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
558
4
122
odhlášeno hráčem
10.09.2019 16:12:27
17.
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
845
1
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 10:19:00
18.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
845
1
224
odhlášeno hráčem
12.09.2019 18:14:15
19.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
114
15
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 19:51:50
20.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
133
12
76
odhlášeno hráčem
12.09.2019 21:07:11
21.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
404
4
55
odhlášeno hráčem
12.09.2019 21:45:33
22.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
55
25
7
odhlášeno hráčem
13.09.2019 08:18:13
23.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
845
1
126
odhlášeno hráčem
13.09.2019 13:51:37
24.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
157
12
56
odhlášeno hráčem
13.09.2019 17:24:40
25.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
845
1
151
odhlášeno hráčem
14.09.2019 10:54:44
26.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
767
3
81
odhlášeno hráčem
14.09.2019 11:21:45
27.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
767
3
255
IS: kolizní přihláška
14.09.2019 12:00:08
28.
Peldová Nikola 04.01.2006 LTK Liberec
241
9
63
IS: kolizní přihláška
14.09.2019 12:00:09
29.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
495
4
175
odhlášeno hráčem
14.09.2019 17:01:11
30.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
362
6
100
odhlášeno hráčem
14.09.2019 18:11:24
31.
Kocková Karolína 05.07.2005 LTC Modřany 2005
201
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 18:39:42
32.
Kochová Kateřina 14.04.2005 LTK Liberec
705
3
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 20:52:37
33.
Kochová Kristýna 29.04.2007 LTK Liberec
845
1
443
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:14:37
34.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
525
4
73
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:33:39
35.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
740
3
97
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:05:12
36.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
597
3
88
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:42:34
37.
Procházková Linda 28.04.2006 Severočeská tenisová o.s.
845
1
292
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:20:54
38.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:52:59
39.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
308
6
71
odhlášeno hráčem
19.09.2019 17:47:47
40.
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
396
4
147
odhlášeno hráčem
19.09.2019 19:33:34
41.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
281
6
67
odhlášeno hráčem
20.09.2019 07:53:53
42.
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
167
12
195
odhlášeno hráčem
20.09.2019 08:55:43
43.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
194
9
479
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 11:47:00
44.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
732
3
164
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 17:52:53
45.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 SK HAMR, z.s.
225
9
441
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 17:55:52