Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK LTC Děčín
Datum:  21.-23.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šárová Lucie
 
 
 
Kleinová Nelly
6:4, 6:3
 
Knapíková Sára
6:0, 6:0
 
Jelínková Klára
6:2, 6:2
 
 
 
Vejlupková Valentýna
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Dimmerová Šárka
 
 
6:4, 3:6, 1:0
 
Slavíčková Anna Lucie
 
Bejčková Adéla
6:1, 6:2
 
 
 
Chmelíková Charlotte
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:6 (5), 6:2
 
Bendová Agáta
 
Vavroušová Valérie
6:1, 4:6, 1:0
 
 
 
Basarabová Emma
6:1, 6:0
 
Schielová Natálie
6:0, 6:2
 
Kedlesová Nikola
6:1, 6:0
 
 
 
 
5:7, 6:1, 1:0
 
Kultová Ellen
 
Kroftová Eliška
6:2, 6:0
 
 
 
Hůlová Veronika
6:0, 6:2
 
Kroftová Viktorie
5:7, 6:1, 1:0
 
 
6:1, 2:6, 1:0
 
Adamcová Jessica
 
Rozhodčí turnaje: Schiel Walter (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: 9:00 začínají všechny dívky, nasazené Šárová, Kedlesová, Adamcová na 10:00. Chlapci v 10:00 Pokorný- Stašek, Kloub-Koutek, Pospíšil- Štěpánek, Bešík- Kessler. Pajer, Nguyen, Derenin na 10:45
Počet účastníků19
NasazeníBH
Šárová Lucie 13312
Adamcová Jessica 16012
Kedlesová Nikola 2059
Slavíčková Anna Lucie 2419
Kultová Ellen 2499
Dimmerová Šárka 2676
Bendová Agáta 3146
Vejlupková Valentýna 3794
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 612262

Kedlesová Nikola - Šárová Lucie
 
 
 
Vejlupková Valentýna - Chmelíková Charlotte
6:1, 6:0
 
Vavroušová Valérie - Hůlová Veronika
6:1, 7:6 (5)
 
Bejčková Adéla - Knapíková Sára
6:2, 4:6, 1:0
 
 
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Kultová Ellen - Slavíčková Anna Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Schiel Walter (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic5
NasazeníBH
Šárová Lucie 13312
Kedlesová Nikola 2059
Slavíčková Anna Lucie 2419
Kultová Ellen 2499
Vejlupková Valentýna 3794
Knapíková Sára 5654
Vavroušová Valérie 1
Chmelíková Charlotte 1
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 614262

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Karlová Tereza16.01.2006SK Štětí
Lorencová Sofie23.08.2006TK LTC Děčín
Šprojcarová Nela08.06.2005TK LTC Děčín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Adamcová Jessica21.08.2006Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Kultová Ellen14.05.2007TK Olymp Praha
Bendová Agáta09.07.2006TK Ústí n.Labem
Slavíčková Anna Lucie09.05.2005TJ Sokol Ústí n.L.
Dimmerová Šárka28.06.2005Severočeská tenisová o.s.