Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY
Pořadatel:  SK JC Sport Opava
Datum:  20.-24.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Apostolova Nikol
 
 
 
Zimanyi Ela
6:3, 6:3
 
Piteráková  Natálie
6:3, 6:4
 
Prici Terezie
7:5, 2:6, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Marečková Vendula
 
Štveráková Terezie
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Veselá Barbora
 
Holubová Aneta
6:2, 7:6 (4)
 
Krutilová Tereza
7:5, 6:0
 
 
5:7, 6:4, 7:6 (6)
 
Valentová Karolina
 
Novák Nicol
4:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Božoňová Viktorie Anna
6:3, 6:1
 
Rysová Amálie
3:6, 6:4, 6:1
 
Dvořáková Natálie
7:5, 3:6, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Ticháčková Eliška
 
Dvořáčková Emma
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:2, 7:6 (3)
 
Sokolova Vera
 
Žingorová Adéla
0:6, 6:2, 6:1
 
Felux Charlotte
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Slováčková Klára
 
Trunečková Ema
6:3, 6:1
 
 
 
Tesařová Nicol
6:0, 6:2
 
Juřičková Bára
6:0, 6:0
 
Bártová Natálie
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Navrátilová Liliana
 
Sikorová Sára
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Huťková Valerie
 
Zimenová Lujza
1:6, 6:4, 7:5
 
Macurová Hana
6:0, 6:0
 
 
6:4, 7:6 (2)
 
Židelová Viktorie
 
Borovičková Nicol
6:0, 6:3
 
 
 
Janošková Amálie
6:1, 2:6, 7:5
 
Valdmannová Vendula
1:0, scr.
 
Svobodová Michaela
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
 
7:5, 7:6 (4)
 
Zourková Lucie
 
Zezhulčíková Tereza
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Chytilová Agatha
 
Brožová Amélie
6:3, 6:1
 
Peldová Nikola
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Temenugov Isabella
 
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML.
Počet účastníků40
NasazeníBH
Apostolova Nikol 11915
Temenugov Isabella 12115
Židelová Viktorie 12512
Novák Nicol 13012
Valentová Karolina 13512
Slováčková Klára 14312
Borovičková Nicol 14612
Trunečková Ema 15112
Kategorie : 8Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 612260

Slováčková Klára - Damašková Kristýna
 
 
 
Štveráková Terezie - Zezhulčíková Tereza
6:3, 6:1
 
Felux Charlotte - Sikorová Sára
6:2, 6:3
 
Prici Terezie - Valentová Karolina
6:4, 6:1
 
 
 
 
7:5, 7:6 (4)
 
Krutilová Tereza - Piteráková  Natálie
 
Dvořáčková Emma - Židelová Viktorie
6:1, 5:7, 1:0 (2)
 
 
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Borovičková Nicol - Žingorová Adéla
 
Ticháčková Eliška - Trunečková Ema
5:7, 6:4, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Janošková Amálie - Macurová Hana
 
Brožová Amélie - Zourková Lucie
4:6, 6:4, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Veselá Barbora - Zimanyi Ela
 
Apostolova Nikol - Marečková Vendula
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
Navrátilová Liliana - Temenugov Isabella
 
Rysová Amálie - Tesařová Nicol
5:7, 7:5, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Bártová Natálie - Sokolova Vera
 
Chytilová Agatha - Holubová Aneta
6:2, 6:3
 
 
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Huťková Valerie - Heiderová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML.
Počet dvojic17
NasazeníBH
Heiderová Karolína 7920
Damašková Kristýna 8320
Apostolova Nikol 11915
Temenugov Isabella 12115
Židelová Viktorie 12512
Valentová Karolina 13512
Slováčková Klára 14312
Borovičková Nicol 14612
Kategorie : 8Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 614260

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fížová Monika17.02.2005TK Na Dolině o.s.
Škutková Adéla04.03.2006SK Zlín-Mladcová
Jeřábková Sabina17.10.2007TK Milo Olomouc

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Heiderová Karolína04.10.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Damašková Kristýna21.07.2005TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.