Název: | SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY | Pořadatel: | SK JC Sport Opava | Datum: | 20.-24.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Apostolova Nikol | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zimanyi Ela | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Piteráková Natálie | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Prici Terezie | | | 7:5, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Marečková Vendula | | | | | | |
| | | | | | |
Štveráková Terezie | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Veselá Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | | 6:2, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Krutilová Tereza | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:4, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | | |
Valentová Karolina | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Nicol | | | | | 4:6, 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Božoňová Viktorie Anna | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rysová Amálie | 3:6, 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Natálie | | | 7:5, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáčková Emma | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | | |
Sokolova Vera | | | | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla | | | 0:6, 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Felux Charlotte | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Slováčková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Trunečková Ema | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tesařová Nicol | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Juřičková Bára | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bártová Natálie | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Liliana | | | | | | |
| | | | | | |
Sikorová Sára | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Huťková Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
Zimenová Lujza | | | 1:6, 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Macurová Hana | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Židelová Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Borovičková Nicol | | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janošková Amálie | | 6:1, 2:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Valdmannová Vendula | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Michaela | | | 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Zourková Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Zezhulčíková Tereza | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chytilová Agatha | | | | | | |
| | | | | | |
Brožová Amélie | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Peldová Nikola | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Temenugov Isabella | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML. |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Apostolova Nikol | 119 | 15 | Temenugov Isabella | 121 | 15 | Židelová Viktorie | 125 | 12 | Novák Nicol | 130 | 12 | Valentová Karolina | 135 | 12 | Slováčková Klára | 143 | 12 | Borovičková Nicol | 146 | 12 | Trunečková Ema | 151 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 102 |
Kódové číslo akce: 612260 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Fížová Monika | 17.02.2005 | TK Na Dolině o.s. | Škutková Adéla | 04.03.2006 | TK Fatra Napajedla | Jeřábková Sabina | 17.10.2007 | TK Milo Olomouc |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Heiderová Karolína | 04.10.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Damašková Kristýna | 21.07.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. |
|