Název: |
SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY |
Datum: |
20.-24.09. |
Pořadatel: |
SK JC Sport Opava (B - 300) |
Kódové číslo: |
616260 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Čt do 19:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Bc. Heider Jiří |
: |
Tyršovo nábřeží 393 |
: |
74741 Hradec nad Moravicí |
Tel. (1): |
775991590 |
E-mail: |
skjcsportopava2016@gmail.com |
Internet: |
www.tenisopava.com |
Poznámka pořadatele: časový harmonogram neděle 22.9.2019
DVOUHRA:
9,00hod. PITERÁKOVÁ-MAREČKOVÁ, ŠTVERÁKOVÁ-VALENTOVÁ, NOVÁK-TICHÁČKOVÁ, DVOŘÁČKOVÁ-SLOVÁČKOVÁ, TRUNEČKOVÁ-NAVRÁTILOVÁ, HUŤKOVÁ-ŽIDELOVÁ, BOROVIČKOVÁ-ZOURKOVÁ, ZEZHULČÍKOVÁ-TEMENUGOV poté následuje čtvrtfinále dvouhry
ČTYŘHRA:
čtvrtfinále neděle 22.9.2019 NB: 12,00 popřípadě si zavolejte +420775991590
HARMONOGRAM TURNAJE
sobota-dvouhra
48/32 32/16
sobota-čtyřhra
32/16 16/8
neděle-dvouhra
16/8 8/4
neděle-čtyřhra
8/4 4/2
pondělí-dvouhra
4/2 2/1
pondělí-čtyřhra
2/1 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Apostolova Nikol |
05.05.2005 |
TK TJ Ostrava |
119 |
15 |
|
|
16.03.2019 14:02:48 |
2. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
121 |
15 |
41 |
|
15.03.2019 17:52:37 |
3. |
Židelová Viktorie |
17.07.2006 |
ŽLTC Brno |
125 |
12 |
26 |
|
27.08.2019 15:12:57 |
4. |
Valentová Karolina |
19.06.2007 |
ŽLTC Brno |
135 |
12 |
23 |
|
15.08.2019 17:56:44 |
5. |
Slováčková Klára |
26.05.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
143 |
12 |
61 |
|
01.08.2019 18:35:36 |
6. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
145 |
12 |
|
|
16.03.2019 09:07:36 |
7. |
Borovičková Nicol |
09.04.2006 |
TK Znojmo |
146 |
12 |
33 |
|
08.09.2019 12:44:20 |
8. |
Trunečková Ema |
07.08.2006 |
ČLTK 1928 Olomouc |
151 |
12 |
361 |
|
04.08.2019 14:59:10 |
9. |
Dvořáčková Emma |
18.03.2006 |
ŽLTC Brno |
154 |
12 |
31 |
|
27.08.2019 14:57:58 |
10. |
Zezhulčíková Tereza |
26.06.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
162 |
12 |
395 |
|
03.06.2019 07:11:02 |
11. |
Ticháčková Eliška |
14.12.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
165 |
12 |
49 |
|
21.08.2019 12:17:35 |
12. |
Štveráková Terezie |
21.03.2006 |
Městský tenisový klub Karviná |
189 |
9 |
241 |
|
15.03.2019 09:37:17 |
13. |
Navrátilová Liliana |
25.05.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
190 |
9 |
30 |
|
17.03.2019 15:13:32 |
14. |
Marečková Vendula |
03.04.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
192 |
9 |
386 |
|
31.03.2019 14:33:43 |
15. |
Sikorová Sára |
25.06.2006 |
Sokol Zábřeh |
201 |
9 |
399 |
|
16.08.2019 21:25:55 |
16. |
Zourková Lucie |
01.04.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
206 |
9 |
53 |
|
19.08.2019 20:12:22 |
17. |
Valdmannová Vendula |
10.12.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
212 |
9 |
84 |
volná karta |
15.09.2019 20:05:30 |
18. |
Brožová Amélie |
04.07.2006 |
SK Tenis Tišnov |
214 |
9 |
59 |
|
20.08.2019 10:33:51 |
19. |
Dvořáková Natálie |
29.09.2006 |
ŽLTC Brno |
219 |
9 |
122 |
|
29.07.2019 14:34:57 |
20. |
Tesařová Nicol |
04.01.2005 |
SK JC Sport Opava |
239 |
9 |
|
volná karta |
19.09.2019 11:54:18 |
21. |
Peldová Nikola |
04.01.2006 |
SK HAMR, z.s. |
241 |
9 |
63 |
|
08.09.2019 21:31:41 |
22. |
Prici Terezie |
06.06.2007 |
Jiskra Otrokovice |
256 |
9 |
93 |
|
01.09.2019 13:06:37 |
23. |
Bártová Natálie |
03.01.2005 |
SK JC Sport Opava |
267 |
6 |
|
|
06.08.2019 09:19:53 |
24. |
Macurová Hana |
30.06.2007 |
Slavoj Český Těšín |
296 |
6 |
104 |
|
21.08.2019 07:24:04 |
25. |
Huťková Valerie |
31.01.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
339 |
6 |
24 |
volná karta |
18.09.2019 14:53:02 |
26. |
Krutilová Tereza |
21.09.2006 |
TK Milo Olomouc |
343 |
6 |
104 |
volná karta |
16.08.2019 13:13:33 |
27. |
Zimanyi Ela |
23.10.2007 |
ŽLTC Brno |
369 |
6 |
58 |
|
29.05.2019 09:26:36 |
28. |
Holubová Aneta |
05.07.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
371 |
6 |
78 |
|
06.08.2019 09:06:04 |
29. |
Škutková Adéla |
04.03.2006 |
TK Fatra Napajedla |
379 |
4 |
572 |
|
28.03.2019 16:40:50 |
30. |
Svobodová Michaela |
30.04.2007 |
Městský tenisový klub Karviná |
387 |
4 |
109 |
volná karta |
16.09.2019 13:37:23 |
31. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
393 |
4 |
69 |
|
17.03.2019 00:27:00 |
32. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
413 |
4 |
42 |
|
15.03.2019 21:13:36 |
33. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
434 |
4 |
54 |
|
18.07.2019 20:28:15 |
34. |
Rysová Amálie |
17.05.2007 |
TK SC OSTRAVA |
581 |
4 |
268 |
volná karta |
07.09.2019 18:22:53 |
35. |
Božoňová Viktorie Anna |
09.08.2006 |
Family Tennis Ostrava |
767 |
3 |
381 |
|
23.08.2019 09:27:43 |
36. |
Sokolova Vera |
24.10.2007 |
TJ Spoje Praha |
767 |
3 |
255 |
|
03.09.2019 11:53:11 |
37. |
Janošková Amálie |
04.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
845 |
1 |
145 |
|
08.04.2019 20:07:45 |
38. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
845 |
1 |
114 |
|
03.08.2019 01:45:35 |
39. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
845 |
1 |
195 |
|
20.08.2019 14:38:15 |
40. |
Juřičková Bára |
07.04.2005 |
SKT Frýdlant n.O. |
845 |
1 |
|
|
12.09.2019 08:39:44 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Novák Nicol |
20.10.2005 |
TK Hlinsko |
130 |
12 |
|
|
18.09.2019 14:52:46 |
2. |
Jeřábková Sabina |
17.10.2007 |
TK Milo Olomouc |
767 |
3 |
479 |
|
17.09.2019 22:23:29 |
3. |
Zimenová Lujza |
07.09.2009 |
SK JC Sport Opava |
845 |
1 |
|
|
19.09.2019 11:54:57 |
4. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
5. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
6. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
73 |
20 |
18 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2019 18:40:21 |
2. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 20:40:52 |
3. |
Jurdová Beata |
29.01.2006 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
400 |
4 |
134 |
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 09:55:24 |
4. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
233 |
9 |
272 |
odhlášeno hráčem |
07.08.2019 22:17:24 |
5. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
96 |
15 |
40 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2019 09:36:56 |
6. |
Dopplerová Barbora |
08.02.2007 |
TJ Baník Ostrava OKD |
359 |
6 |
110 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2019 13:44:11 |
7. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2019 19:39:46 |
8. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2019 09:51:34 |
9. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
767 |
3 |
81 |
odhlášeno hráčem |
05.09.2019 23:34:20 |
10. |
Kostka Natalia |
08.10.2007 |
TC Třinec |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2019 22:27:41 |
11. |
Gregůrková Nicol |
31.07.2006 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
193 |
9 |
39 |
odhlášeno hráčem |
07.09.2019 16:20:39 |
12. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
225 |
9 |
470 |
odhlášeno hráčem |
09.09.2019 17:26:25 |
13. |
Heiderová Karolína |
04.10.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
79 |
20 |
9 |
odhlášeno hráčem |
09.09.2019 17:59:41 |
14. |
Kudělková Victoria |
24.05.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
406 |
4 |
190 |
odhlášeno hráčem |
09.09.2019 20:50:14 |
15. |
Kučerová Alexandra |
03.06.2005 |
TJ Sokol Rudice, z.s. |
235 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2019 20:22:16 |
16. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
76 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2019 14:00:59 |
17. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
275 |
6 |
45 |
odhlášeno hráčem |
11.09.2019 14:45:47 |
18. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
845 |
1 |
143 |
odhlášeno hráčem |
12.09.2019 20:58:01 |
19. |
Ferdusová Monika Viktorie |
27.06.2005 |
TC Brno. |
120 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 07:01:36 |
20. |
Pfeifferová Kamila |
25.02.2006 |
TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen |
178 |
12 |
116 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 16:37:50 |
21. |
Slováková Kamila |
27.09.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
91 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 20:07:11 |
22. |
Žáčková Nikol |
02.04.2007 |
TK Milo Olomouc |
845 |
1 |
409 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 20:24:20 |
23. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
767 |
3 |
98 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 23:38:14 |
24. |
Machačová Zuzana |
20.10.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
845 |
1 |
289 |
odhlášeno hráčem |
14.09.2019 08:20:19 |
25. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
845 |
1 |
406 |
odhlášeno hráčem |
14.09.2019 11:32:28 |
26. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
158 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.09.2019 12:06:11 |
27. |
Raušová Nikola |
27.01.2006 |
SHARK Brno |
231 |
9 |
111 |
odhlášeno hráčem |
14.09.2019 18:00:33 |
28. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
732 |
3 |
116 |
odhlášeno hráčem |
16.09.2019 14:02:42 |
29. |
Losková Veronika |
20.09.2005 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
296 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2019 22:07:06 |
30. |
Chromcová Adéla |
31.07.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
275 |
6 |
59 |
odhlášeno hráčem |
18.09.2019 08:54:52 |
31. |
Fukalová Kateřina |
22.11.2006 |
Rožnovský tenisový klub |
295 |
6 |
145 |
odhlášeno hráčem |
18.09.2019 21:06:15 |
32. |
Slaměníková Marie |
13.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
479 |
4 |
15 |
odhlášeno hráčem |
18.09.2019 21:09:33 |
33. |
Zemanová Adéla |
07.08.2006 |
CLTC Olomouc,z.s. |
539 |
4 |
479 |
odhlášeno hráčem |
19.09.2019 13:25:31 |
|