Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Most
Datum:  13.-17.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Charvátová Kateřina
 
 
 
Adamcová Jessica
6:0, 6:1
 
Janíčkovičová Nikol
6:1, 6:1
 
Kudláčková  Zuzana
6:0, 6:2
 
Valentová Karolina
6:3, 6:3
 
 
6:2, 3:6, 6:1
 
Horáčková Viktorie
 
Lukešová Nicole
6:1, 6:2
 
 
 
Šílová Nela
scr.
 
Sanders Natalia
7:6 (7), 6:1
 
Suchá Amy
2:6, 6:2, 6:3
 
Jandová Nela
6:3, 7:5
 
 
6:0, 6:2
 
Starečková Viktorie
 
Šimonovská Tereza
6:2, 6:2
 
 
 
Šárová Lucie
6:2, 4:6, 6:3
 
Malá Natálie
6:2, 4:6, 7:5
 
Gieblová Lucie
6:2, 6:1
 
Kopřivová Nikola
6:4, 7:6 (4)
 
 
6:4, 6:1
 
Damašková Kristýna
 
Heřmanová Barbora
6:3, 6:3
 
 
 
Oktiabreva Alisa
6:2, 6:4
 
Fuksová Natalie
6:1, 6:2
 
Ježková Stela
7:5, 6:3
 
Willanderová Katrin
6:4, 6:4
 
 
7:5, 6:2
 
Látalová Adéla
 
Michálková Barbora
6:4, 6:0
 
 
 
Slaměníková Marie
7:5, 4:6, 6:4
 
Petrásová Valentýna
6:1, 6:4
 
Pechová Marina
7:5, 7:6 (3)
 
Belšánová Eva
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Syrová Natálie
 
Jantačová Elen
6:2, 3:6, 6:1
 
 
 
Zikmundová Valérie
6:2, 6:0
 
Trinerová Darja
6:3, 6:3
 
Venclová Nela
scr.
 
Temenugov Isabella
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Říhová Lucie
 
Šalková Natálie
6:1, 6:3
 
 
 
Brožová Amélie
6:1, 6:3
 
Valdmannová Vendula
1:6, 7:5, 6:4
 
Náprstková Michaela
6:2, 6:4
 
Bervid Victoria
6:3, 6:1
 
 
6:7 (2), 6:1, 6:4
 
Tomcová Štěpánka
 
Machková Natálie
6:2, 6:3
 
 
 
Gabrielová Aneta
6:3, 6:2
 
Procházková Tereza
6:1, 6:3
 
Ticháčková Eliška
6:2, 6:1
 
Drukerova Amelie Essie
7:5, 7:6 (3)
 
 
6:2, 6:0
 
Zámečníková Kristina
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Hráčka Lukešová skrečovala zápas pro nevolnost. Hráčka Zikmundová skrečovala zápas pro natažený sval. Hráčky Jantačová a Temenugov skrečovaly zápas z osobních důvodů. Program na úterý 17.9.2019 : 9.00 hod. - finále dvouhry Finále čtyřhry NB 11.00 hod.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Charvátová Kateřina 3530
Zámečníková Kristina 4030
Říhová Lucie 4230
Šimonovská Tereza 5325
Michálková Barbora 6025
Starečková Viktorie 6320
Látalová Adéla 6720
Šalková Natálie 6820
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 612248

Michálková Barbora - Charvátová Kateřina
 
 
 
Trinerová Darja - Willanderová Katrin
6:1, 6:3
 
Veselá Viktorie - Polatová Natálie
6:0, 6:0
 
Brožová Amélie - Zimanyi Ela
scr.
 
Drukerova Amelie Essie - Tomcová Štěpánka
6:3, 6:1
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (10)
 
Horáčková Viktorie - Temenugov Isabella
 
Lukešová Nicole - Šimonovská Tereza
4:6, 6:0, 1:0 (6)
 
 
 
Šílová Nela - Kopřivová Nikola
6:3, 6:3
 
Belšánová Eva - Malá Natálie
6:2, 6:2
 
Slaměníková Marie - Jantačová Elen
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Ticháčková Eliška - Valdmannová Vendula
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
 
4:6, 7:5, 1:0 (4)
 
Damašková Kristýna - Sanders Natalia
 
Machková Natálie - Heřmanová Barbora
6:3, 6:2
 
 
 
Oktiabreva Alisa - Bervid Victoria
6:2, 6:3
 
Suchá Amy - Jandová Nela
7:5, 6:3
 
Šárová Lucie - Procházková Tereza
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Fuksová Natalie - Adamcová Jessica
7:6 (4), 0:6, 1:0 (5)
 
 
6:0, 6:4
 
Říhová Lucie - Ježková Stela
 
Syrová Natálie - Šalková Natálie
6:0, 6:4
 
 
 
Pechová Marina - Gabrielová Aneta
6:2, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol - Petrásová Valentýna
1:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Gieblová Lucie - Náprstková Michaela
6:1, 6:3
 
Zikmundová Valérie - Junová Aneta
6:3, 6:3
 
 
scr.
 
Zámečníková Kristina - Starečková Viktorie
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Charvátová Kateřina 3530
Zámečníková Kristina 4030
Říhová Lucie 4230
Šimonovská Tereza 5325
Michálková Barbora 6025
Starečková Viktorie 6320
Šalková Natálie 6820
Syrová Natálie 6920
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 614248

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Divilová Sára30.01.2007TC Dvůr Králové, z.s.
Džurňáková Michaela02.02.2005LTC Litvínov
Abendroth Jolie14.10.2006TK Slavia Plzeň
Huťková Valerie31.01.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Badová Dominika26.05.2007TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovar Nicol31.07.2009Severočeská tenisová o.s.
Hůlová Veronika22.08.2007Severočeská tenisová o.s.