Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
13.-17.09.
Pořadatel:
TK Most (A - 400)
Kódové číslo:
616248
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hanzlíková Blanka
Pod Końským vrchem 1159
43401 Most
Tel. (1):
777 141 681
Tel. (3):
476 441 090
E-mail:
info@tk most.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace osobně v klubovně TK Most - v pátek 13.9.2019 do 10:00 hod.

Prezentace do hlavní soutěže - pátek 13.9. 2019 - možno i telefonicky od 15.00 do 16.00 hod. na tel. 777 141 681 - Hanzlíková Blanka.

Program:
pátek 13.9.2019 - kvalifikace I. a II. kolo,
sobota 14.9.2019 - I. kolo dvouhry,
neděle 15.9.2019 - II. kolo dvouhry, čtyřhra do ČF
pondělí 16.9.2019 - ČF a SF dvouhry, čtyřhra do SF,
úterý 17.9.2019 - F dvouhry, SF a finále čtyřhry,
Tento časový program může být pořadateli změněn.

Možnost ubytování:
Penzion Zátiší - 776 761 305, 608 966 867
Hotel Pohádka - 777 219 215
Hotel Širák - 725 821 313
Penzion U Pavla - 602 281 072
Hotel Špejchar, Most - Vtelno - 774571071
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
35
30
 
 
22.08.2019 13:55:24
2.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
40
30
 
 
16.03.2019 18:01:33
3.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
42
30
 
 
14.05.2019 14:19:56
4.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
53
25
 
 
05.08.2019 20:49:11
5.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha
60
25
12
 
28.08.2019 11:53:43
6.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
63
20
5
 
31.05.2019 07:59:08
7.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
67
20
 
 
22.04.2019 09:53:37
8.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
68
20
13
 
23.06.2019 14:46:26
9.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
69
20
11
 
21.05.2019 21:30:05
10.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
75
20
 
 
30.08.2019 17:59:35
11.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
78
20
235
 
02.09.2019 16:58:35
12.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
83
20
 
 
09.06.2019 19:02:14
13.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
92
15
 
 
19.08.2019 21:35:56
14.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
96
15
40
 
06.06.2019 13:50:06
15.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
105
15
 
 
21.03.2019 17:43:03
16.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Olymp Praha
113
15
36
 
01.09.2019 18:17:45
17.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
114
15
 
 
01.05.2019 19:41:03
18.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
115
15
142
 
12.08.2019 08:26:51
19.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
 
15.03.2019 21:35:54
20.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
128
12
35
volná karta ČTS
05.09.2019 12:35:56
21.
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club
130
12
 
 
17.03.2019 17:24:37
22.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
132
12
43
 
05.05.2019 23:43:26
23.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
133
12
76
 
15.03.2019 21:16:59
24.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
135
12
36
 
01.05.2019 10:27:27
25.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
135
12
23
 
15.08.2019 17:55:46
26.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
138
12
34
 
14.08.2019 18:23:44
27.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
140
12
80
 
05.06.2019 15:22:40
28.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
142
12
20
 
09.04.2019 21:49:07
29.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
153
12
 
 
07.07.2019 16:57:30
30.
Adamcová Jessica 21.08.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
160
12
48
 
15.03.2019 23:32:45
31.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
165
12
49
 
21.08.2019 12:18:00
32.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
251
9
44
volná karta ČTS
28.07.2019 18:33:29
33.
Procházková Tereza 12.03.2006 LTK Bílina
273
6
74
volná karta
17.03.2019 11:31:47
34.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
328
6
21
 
01.08.2019 17:11:08
35.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
339
6
24
 
23.08.2019 15:47:46
36.
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
396
4
147
volná karta
07.08.2019 18:25:21
37.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
479
4
15
 
20.03.2019 10:43:03
38.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
479
4
25
 
29.07.2019 11:45:32
39.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
597
3
88
volná karta
15.03.2019 03:46:02
40.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
675
3
221
volná karta ČTS
20.08.2019 09:38:45
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
84
20
 
 
08.09.2019 20:56:46
2.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
155
12
 
 
02.09.2019 11:26:05
3.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
187
9
294
 
28.08.2019 11:36:16
4.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
194
9
479
 
11.09.2019 09:51:11
5.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
212
9
84
 
14.08.2019 11:17:55
6.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
214
9
59
 
29.08.2019 12:30:35
7.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
224
9
350
 
22.04.2019 10:44:33
8.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
233
9
272
 
16.03.2019 13:48:40
9.
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TK Blansko
235
9
 
 
27.08.2019 08:55:35
10.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
265
6
106
 
16.08.2019 08:17:40
11.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
281
6
67
 
18.03.2019 10:25:22
12.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
281
6
 
volná karta ČTS
25.08.2019 12:24:52
13.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
volná karta ČTS
20.08.2019 10:42:13
14.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
362
6
100
volná karta ČTS
21.08.2019 18:10:12
15.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
369
6
58
 
29.05.2019 09:26:10
16.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
460
4
88
 
03.09.2019 02:39:18
17.
Holubová Tereza 24.02.2007 TK Louny
628
3
116
 
10.09.2019 11:37:08
18.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
732
3
164
 
17.03.2019 12:45:21
19.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
845
1
93
 
27.07.2019 19:19:48
20.
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s.
845
1
288
 
31.07.2019 20:27:47
21.
Abendroth Jolie 14.10.2006 TK Slavia Plzeň
845
1
 
 
03.08.2019 20:36:11
22.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
845
1
 
 
10.09.2019 09:29:09
23.
Kroftová Eliška 26.03.2007 LTC Litvínov
845
1
452
 
11.09.2019 16:43:40
24.
Kroftová Viktorie 26.03.2007 LTC Litvínov
845
1
357
 
11.09.2019 16:44:07
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 16:37:46
2.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 10:45:49
3.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
117
15
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 20:40:52
4.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
253
9
488
odhlášeno hráčem
08.08.2019 10:53:22
5.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
73
20
18
odhlášeno hráčem
10.08.2019 15:22:31
6.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
119
15
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 18:05:28
7.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
9
odhlášeno hráčem
17.08.2019 22:55:41
8.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
48
30
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 10:58:59
9.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
102
15
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:30:44
10.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
57
25
10
odhlášeno hráčem
23.08.2019 11:16:51
11.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
158
12
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 11:16:51
12.
Juštinová Anna 10.06.2005 TK Dubí
439
4
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 17:06:21
13.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
31
35
 
odhlášeno hráčem
26.08.2019 18:58:27
14.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
59
25
8
odhlášeno hráčem
27.08.2019 16:27:42
15.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
189
9
241
odhlášeno hráčem
27.08.2019 17:33:24
16.
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc
151
12
361
odhlášeno hráčem
31.08.2019 18:46:44
17.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
162
12
395
odhlášeno hráčem
01.09.2019 07:44:59
18.
Ferdusová Monika Viktorie 27.06.2005 TC Brno.
120
15
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 13:39:43
19.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
110
15
16
odhlášeno hráčem
02.09.2019 20:54:25
20.
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
167
12
195
odhlášeno hráčem
03.09.2019 06:25:08
21.
Svačinová Simona 26.08.2006 TK Louny
659
3
321
odhlášeno hráčem
04.09.2019 16:39:36
22.
Kubíčková Kristýna 25.06.2005 TCEN Hrádek nad Nisou
87
15
 
odhlášeno hráčem
05.09.2019 09:52:37
23.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
183
9
518
odhlášeno hráčem
06.09.2019 09:28:02
24.
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž.
143
12
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 11:38:13
25.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
145
12
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 14:55:24
26.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
376
6
62
odhlášeno hráčem
06.09.2019 17:51:02
27.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
525
4
73
odhlášeno hráčem
06.09.2019 21:04:44
28.
Sokolova Vera 24.10.2007 TC Brno.
767
3
255
odhlášeno hráčem
07.09.2019 11:27:06
29.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
odhlášeno hráčem
07.09.2019 11:47:00
30.
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice
229
9
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 15:26:23
31.
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum
219
9
66
odhlášeno hráčem
07.09.2019 21:03:22
32.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
49
25
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 08:37:42
33.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
343
6
84
odhlášeno hráčem
09.09.2019 09:33:59
34.
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina
486
4
234
IS: lhůta 8 dní
09.09.2019 13:06:37
35.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
70
20
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 14:52:19
36.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
192
9
386
odhlášeno hráčem
09.09.2019 16:40:29
37.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
94
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 20:42:21
38.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
24
35
 
odhlášeno hráčem
10.09.2019 18:25:20
39.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
125
12
26
odhlášeno hráčem
10.09.2019 18:27:16
40.
Surovčíková Sára 20.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
52
25
 
odhlášeno pořadatelem
11.09.2019 16:46:32
41.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
61
25
19
odhlášeno hráčem
11.09.2019 19:45:02
42.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
46
30
4
odhlášeno hráčem
11.09.2019 23:54:53
43.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
845
1
151
odhlášeno hráčem
12.09.2019 08:27:50
44.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
157
12
56
odhlášeno hráčem
12.09.2019 14:21:53