Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Pohár města Karlovy Vary
Pořadatel:  TCG Karlovy Vary
Datum:  07.-10.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šimonovská Tereza
 
 
 
Abendroth Jolie
7:6, 3:6, 6:2
 
Poláková Veronika
6:1, 6:1
 
Krejčová Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Šárová Lucie
 
Machková Natálie
6:2, 6:1
 
 
 
Trinerová Darja
6:2, 6:1
 
Dementyeva  Varvara
6:0, scr.
 
Dolejší Eliška
6:3, 6:1
 
Fuksová Natalie
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Džurňáková Michaela
 
Willanderová Katrin
6:2, 6:0
 
 
 
Rundová Stella Viktorie
6:0, 1:6, 6:0
 
Tichá Linda
6:2, 6:3
 
Haňkovská Veronika
6:3, 7:6 (5)
 
Pechová Marina
6:0, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Tomcová Štěpánka
 
Jilkova Michaela
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kyliánová Justina
 
Hajná Kateřina
scr.
 
Zítková Karolína
6:2, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Látalová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry pro déš't sehráno v hale.
Počet účastníků22
NasazeníBH
Šimonovská Tereza 5325
Látalová Adéla 6720
Machková Natálie 7520
Tomcová Štěpánka 9215
Džurňáková Michaela 11415
Willanderová Katrin 11515
Šárová Lucie 13312
Jilkova Michaela 14312
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 612233

Šimonovská Tereza - Lukešová Nicole
 
 
 
Pechová Marina - Jilkova Michaela
6:4, 7:6 (2)
 
Rundová Stella Viktorie - Zítková Karolína
6:3, 6:3
 
Džurňáková Michaela - Tomcová Štěpánka
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Krejčová Tereza - Abendroth Jolie
 
Haňkovská Veronika - Poláková Veronika
1:6, 6:1, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Willanderová Katrin - Trinerová Darja
 
Hajná Kateřina - Šárová Lucie
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Látalová Adéla - Machková Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet dvojic9
NasazeníBH
Šimonovská Tereza 5325
Látalová Adéla 6720
Machková Natálie 7520
Lukešová Nicole 7820
Tomcová Štěpánka 9215
Džurňáková Michaela 11415
Willanderová Katrin 11515
Šárová Lucie 13312
Kategorie : 8Součet BH: 142
Kódové číslo akce: 614233

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sokolova Vera24.10.2007TK Olymp Praha
Lehká Tereza22.07.2006LTK Bílina

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lukešová Nicole27.10.2006TK Slavia Plzeň