Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Jiskra Otrokovice
Datum:  07.-10.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Ferdusová Monika Viktorie
 
 
 
Sedláková Barbora
6:3, 6:3
 
Svobodová Michaela
6:1, 6:2
 
Krutilová Tereza
6:3, 3:6, 6:1
 
Peterková Adina
6:0, 6:0
 
Marečková Vendula
6:1, 4:6, 6:2
 
 
 
Matelová Zita
6:2, 6:3
 
 
 
Žáčková Nikol
6:0, 6:1
 
Slaměníková Marie
6:0, 6:1
 
Marušáková Agáta
6:2, 6:4
 
Valdmannová Vendula
scr.
 
Navrátilová Liliana
6:2, 7:6 (2)
 
 
 
Židelová Viktorie
6:1, 6:3
 
 
 
Holubová Aneta
scr.
 
Bártová Natálie
6:1, 6:4
 
Žingorová Adéla
6:2, 7:6 (2)
 
Kudělková Victoria
6:1, 6:3
 
Sikorová Sára
6:3, 6:2
 
 
 
Ticháčková Eliška
7:5, 7:5
 
 
 
Prici Terezie
3:6, 6:2, 6:3
 
Benešová Stella
6:1, 6:2
 
Kotzmannová Emma
6:4, 6:1
 
Dvořáková Natálie
6:4, 6:4
 
Borovičková Nicol
6:1, 1:6, 6:3
 
 
 
Trunečková Ema
scr.
 
 
 
Brožová Amélie
3:6, 7:5, 6:0
 
Fukalová Kateřina
6:1, 7:6 (4)
 
Kučerová Alexandra
4:6, 6:2, 6:4
 
Chytilová Agatha
6:4, 6:2
 
Zourková Lucie
6:3, 6:4
 
 
 
Zezhulčíková Tereza
6:3, 6:3
 
 
 
Raušová Nikola
scr.
 
Škutková Adéla
6:2, 6:0
 
Zimanyi Ela
6:0, 6:4
 
Kulíšková Nikola
6:1, 6:1
 
Valentová Karolina
6:2, 6:3
 
 
 
Fížová Monika
6:1, 6:4
 
 
 
Tichá Šárka
6:3, 6:1
 
Chromcová Adéla
6:0, 6:1
 
Veselá Barbora
7:6 (4), 6:3
 
Maršálková Kateřina
6:3, 6:3
 
Navrátilová Magdalena
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Štveráková Terezie
6:4, 6:3
 
 
 
Kuchařová Nela
6:3, 6:3
 
Káňová Barbora
6:2, 2:6, 6:0
 
Jurdová Beata
6:3, 6:1
 
Šindelková Nela
4:6, 6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Temenugov Isabella
 
Poznámka pořadatele: Program úterý: 9:00 Slaměníková-Navrátilová M., Holubová, Chytilová, Krutilová, Kudělková........ ostatní hráčky na 11:00
Počet účastníků48
NasazeníBH
Ferdusová Monika Viktorie 12015
Temenugov Isabella 12115
Židelová Viktorie 12512
Valentová Karolina 13512
Fížová Monika 14512
Borovičková Nicol 14612
Trunečková Ema 15112
Navrátilová Magdalena 15812
Kategorie : 8Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 612230

Ferdusová Monika Viktorie - Temenugov Isabella
 
 
 
Fukalová Kateřina - Káňová Barbora
6:1, scr.
 
Raušová Nikola - Maršálková Kateřina
6:3, 6:0
 
Veselá Barbora - Borovičková Nicol
6:2, 6:2
 
 
 
Slaměníková Marie - Fížová Monika
2:1, scr.
 
 
 
Navrátilová Liliana - Valentová Karolina
scr.
 
 
 
Zimanyi Ela - Prici Terezie
6:1, 6:2
 
 
 
Zourková Lucie - Žingorová Adéla
6:0, 6:1
 
 
 
Sedláková Barbora - Dvořáková Natálie
3:2, scr.
 
 
 
Jurdová Beata - Kuchařová Nela
6:1, 6:1
 
 
 
Holubová Aneta - Chytilová Agatha
6:0, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
Krutilová Tereza - Kudělková Victoria
6:2, 6:2
 
Sikorová Sára - Kotzmannová Emma
3:2, scr.
 
Brožová Amélie - Židelová Viktorie
4:1, scr.
 
 
 
Chromcová Adéla - Marečková Vendula
7:6 (5), 1:6, 1:0 (8)
 
 
 
Navrátilová Magdalena - Bártová Natálie
2:1, scr.
 
 
 
Tichá Šárka - Kulíšková Nikola
6:1, 6:4
 
Svobodová Michaela - Valdmannová Vendula
6:0, 6:1
 
Trunečková Ema - Ticháčková Eliška
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Ferdusová Monika Viktorie 12015
Temenugov Isabella 12115
Židelová Viktorie 12512
Valentová Karolina 13512
Fížová Monika 14512
Borovičková Nicol 14612
Trunečková Ema 15112
Navrátilová Magdalena 15812
Kategorie : 8Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 614230

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vaculíková Nela06.07.2007TENIS SLOVÁCKO z.s.