Název:
Světový pohár
Datum:
31.08-02.09.
Pořadatel:
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200)
Kódové číslo:
616213
Dvorců+povrch:
5 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Hořejší Dominik
:
Souběžná 1044
:
37901 Třeboň
Tel. (1):
774 641 127
E-mail:
dominikhorejsi@seznam.cz

Poznámka pořadatele: Adresa areálu - Lázeňská 1313, Třeboň,

prezence (jméno, příjmení, popř. klub nebo datum narození) pomocí SMS zprávy (tel. 774 641 127) v pátek 30.8. mezi 16:00 - 18:00,

poté následuje losování v místnosti pro rozhodčí v areálu Tenis Třeboň,

rozpis a pořadí zápasů na sobotu bude uveřejněn cca v 18:30 na stránkách turnaje na cztenis,


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice
217
9
 
 
29.08.2019 19:02:56
2.
Mašková Tereza 07.05.2005 LTC České Budějovice,z.s.
253
9
 
 
28.08.2019 16:07:08
3.
Procházková Nikola 28.12.2005 LTC České Budějovice,z.s.
299
6
 
 
27.08.2019 18:19:47
4.
Marnová Veronica 08.07.2005 LTC České Budějovice,z.s.
343
6
 
 
20.08.2019 12:41:48
5.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
455
4
167
 
15.03.2019 07:49:47
6.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
457
4
134
 
03.06.2019 06:47:18
7.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
471
4
140
 
03.04.2019 17:50:01
8.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
586
3
83
 
19.08.2019 19:23:19
9.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
845
1
310
 
15.03.2019 17:56:02
10.
Krejčí Magdalena 29.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
845
1
403
 
16.03.2019 09:16:39
11.
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice
845
1
409
 
17.03.2019 01:04:47
12.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
845
1
488
 
08.05.2019 16:26:12
13.
Pátková Tina 31.10.2006 TJ Centropen Dačice
845
1
 
 
21.07.2019 11:11:25
14.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
845
1
338
 
09.08.2019 14:35:44
15.
Klůfová Iva 27.02.2007 TJ Solidarita Praha 10
845
1
230
 
14.08.2019 10:07:49
16.
Sulková Karolína 02.10.2007 Tenisový klub Eden
845
1
557
 
23.08.2019 10:41:38
17.
Viturková Kamila 24.04.2007 TK Soběslav
845
1
344
 
25.08.2019 19:46:03
18.
Holasová Kateřina 01.01.2007 TK Soběslav
845
1
324
 
29.08.2019 09:16:43
19.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
845
1
333
 
29.08.2019 18:23:56
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Obořilová Simona 19.10.2005 Slavoj Třešť
845
1
 
odhlášeno hráčem
08.08.2019 15:32:31
2.
Musilová Nela 17.11.2008 TJ Centropen Dačice
845
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 10:06:29
3.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
511
4
185
odhlášeno hráčem
23.08.2019 19:27:07
4.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
335
6
95
odhlášeno hráčem
25.08.2019 10:05:57
5.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
628
3
241
IS: kolizní přihláška
25.08.2019 12:00:24
6.
Chládková Eliška 23.02.2006 Tenisový klub Šternberk, z.s.
845
1
763
odhlášeno hráčem
26.08.2019 12:48:30