Název: |
TC Chrudim B-Cup |
Datum: |
26.-29.08. |
Pořadatel: |
TC Chrudim z.s. (B - 300) |
Kódové číslo: |
616204 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Sychrovský Pavel |
: |
U Parku 135 |
: |
537 01 Chrudim |
Tel. (1): |
737 264 303 |
E-mail: |
pavel23@gmx.com |
Internet: |
www.tcchrudim.cz |
Poznámka pořadatele: 1. ROZPIS NA PONDĚLÍ 28.9.2017:
10:00 - semifinále dvouhry, poté následuje finále dvouhry.
NB 14:00 - finále čtyřhry (podle vývoje F utkání dvouhry).
-----------------------------------------------------------------------------------------
2. ROZPIS NA NEDĚLI 27.9.2017:
9:00 - osmifinále dvouhry, poté následuje čtvrtfinále dvouhry.
NB 12:00 - čtvrtfinále čtyřhry (prosím zavolejte si - začátky podle průběhu utkání dvouher), poté následuje semifinále čtyřhry
-----------------------------------------------------------------------------------------
A. PRESENTACE PRO LOSOVÁNÍ
V pátek 25.8.2017 do 18:00 hod. formou SMS ve tvaru: "Presentace JMÉNO PŘÍJMENÍ ROČNÍK" na tel. číslo 737 264 303.
Přijetí SMS bude potvrzeno.
-----------------------------------------------------------------------------------------
B. LOSOVÁNÍ DVOUHRY
V pátek 25.8.2017 od 18:20 hod. v klubovně TC Chrudim. Poté bude zveřejněno v IS rozlosování a časový rozpis prvních utkání.
-----------------------------------------------------------------------------------------
C. OSOBNÍ PRESENTACE HRÁČEK
Osobní presentace hráček v sobotu 26.8.2017 u Vrchního rozhodčího (VR) nejpozději 15 minut před začátkem utkání.
-----------------------------------------------------------------------------------------
D. ČASOVÝ ROZPIS PRVNÍCH UTKÁNÍ NA SOBOTU 26.8.2017:
Prezentováno do 2hry bylo 39 hráček, 8 hráček bylo nasazeno.
9:00 - Sokolová, Viktorinová, Sekaninová, Nermuťová, Válková, Vávrová, Brabcová, Derková, Davidová, Králová, Sedláková, Pečenková, Kotvová, Doležalová, Beranová, Lašáková, Köhlerová, Blaščíková, Podškubková, Miková, Ježková, Roháčová, Kubešová, Přecechtělová.
NB 10:00 - Hrabalová, Kratochvílová, Svobodová, Pařízková, Sychrovská, Dufková, Prouzová, Tomajková.
NB 10:30 - Seifertová, Heřmanová, Řezníčková, Kunitsyna, Wirglerová, Odehnalová, Ticháčková.
-----------------------------------------------------------------------------------------
E. PŘIHLÁŠKY (4hra)
V sobotu 26.8.2017 osobně do 12:00 hod.
-----------------------------------------------------------------------------------------
|
|