Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  24.-26.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hašlová Markéta
 
 
 
Švíglerová Pavla
6:2, 6:0
 
Cahová Julie
6:4, 6:1
 
Pricová Ella
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Picková Věra
 
Michlová Lucie
7:5, 6:7, 1:0
 
 
 
Bohatová Laura
6:0, 6:2
 
Pekárková Irena
6:2, 6:1
 
Hronová Kateřina
2:6, 6:4, 1:0
 
Tikovská Adéla
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Hradilová Lucie
 
Těhníková Ester
6:1, 6:0
 
 
 
Holubová Tereza
4:6, 6:3, 1:0
 
Šípková Agáta
6:1, 6:1
 
Jarolímková Nikol Marie
7:5, 6:3
 
Marianová Monika
6:4, 1:6, 1:0
 
 
6:4, 2:6, 1:0
 
Heřmanová Nikola
 
Bittarová Juliana
6:3, 6:2
 
 
 
Evstigneeva Elizaveta
1:2, scr.
 
Sobotková Valerie
6:4, 6:1
 
Drechslerová Natálie
6:4, 6:4
 
Haňkovská Veronika
6:4, 6:1
 
 
6:4, 7:5, 1:0
 
Slavíčková Anna Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Poznámka pořadatele: POZOR, HRAJE SE V AREÁLU HORNOMĚCHOLUPSKÁ 564 (ORANŽOVÉ KURTY). 9:00 Hašlová - Picková; Michlová - Hradilová; Holubová - Jarolímková. //// 10:00 Bittarová - Haňkovská.//// Následuje semifinále singlu, poté finále deblu. Rozehra možná od 8:30, v 9:00 začínají zápasy. Případné info na 737 972 632.
Počet účastníků23
NasazeníBH
Hašlová Markéta 16812
Slavíčková Anna Lucie 2419
Heřmanová Nikola 2629
Michlová Lucie 3096
Těhníková Ester 3436
Picková Věra 3626
Hradilová Lucie 3854
Bittarová Juliana 3894
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 612201

Picková Věra - Slavíčková Anna Lucie
 
 
 
Michlová Lucie - Drechslerová Natálie
4:6, 6:3, 1:0
 
Švíglerová Pavla - Hronová Kateřina
2:6, 6:4, 1:0
 
Pricová Ella - Sobotková Valerie
6:2, 6:0
 
Tikovská Adéla - Bittarová Juliana
6:4, 6:3
 
Marianová Monika - Šípková Agáta
6:4, 6:2
 
Heřmanová Nikola - Hradilová Lucie
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Slavíčková Anna Lucie 2419
Heřmanová Nikola 2629
Michlová Lucie 3096
Picková Věra 3626
Hradilová Lucie 3854
Bittarová Juliana 3894
Pricová Ella 5114
Tikovská Adéla 5584
Kategorie : 4Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 614201

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hořejší Kristýna05.08.2007LTC Modřany 2005
Blažková Aneta04.08.2005TK Horní Měcholupy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Evstigneeva Elizaveta25.08.2007TJ Spoje Praha
Těhníková Ester16.07.2008TŠ Pohořelec
Bohatová Laura16.08.2006TJ Sokol Vysočany
Švíglerová Pavla29.07.2008LTC Modřany 2005