Datum: |
23.-27.08. |
Pořadatel: |
TK Písek (B - 300) |
Kódové číslo: |
616188 |
Dvorců+povrch: |
13 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kacbundová Nela |
: |
Čížová 141 |
: |
398 31 Čížová |
Tel. (1): |
733 631 969 |
E-mail: |
kacbunda.nel@seznam.cz |
Internet: |
www.tkpisek.cz |
Poznámka pořadatele: VR - N.Kacbundová (licence B - platnost do 31.12.2021)
Všechny hráčky jsou přijaty do hlavní soutěže.
Prezentace přes sms(neočekávejte odpověď), email nebo v tenisovém areálu do 18.hod. Poté proběhne veřejné losování. Informace o sobotních zápasech se následně objeví v IS.
Sobotní zápasy se budou hrát nejdříve od 8:30.
Prosíme o včasný příjezd.
Aktuální dopravní uzavírky a opravy na Vaší cestě na turnaj můžete zkontrolovat např. zde: http://www.dopravniinfo.cz/
BLIŽŠÍ INFORMACE K TURNAJI:
Předpis : hraje se podle soutěžního řádu, platných pravidel tenisu, včetně pozdějších úprav a dodatků a tohoto rozpisu
Způsob hry : Dvouhra - vylučovací na 2 vítězné sety, za stavu 6 : 6 se hraje tie-break.
V zápasech čtyřher se hraje systémem NO – AD (bez výhod), na místo třetí sady supertiebreak.
Bližší informace o klubu: http://www.tkpisek.cz/
Možnosti ubytování:
https://www.hotelbuly.cz/
http://www.hotelbiograf.com/ |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šimonovská Tereza |
03.08.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
53 |
25 |
|
|
14.08.2019 22:46:51 |
2. |
Látalová Adéla |
20.02.2005 |
SK HAMR, z.s. |
67 |
20 |
|
|
22.04.2019 09:52:00 |
3. |
Tomcová Štěpánka |
06.10.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
92 |
15 |
|
|
05.08.2019 18:16:56 |
4. |
Willanderová Katrin |
11.08.2006 |
TCG Karlovy Vary |
115 |
15 |
142 |
|
12.08.2019 08:25:50 |
5. |
Ferdusová Monika Viktorie |
27.06.2005 |
TC Brno. |
120 |
15 |
|
|
16.07.2019 11:05:15 |
6. |
Drukerova Amelie Essie |
27.06.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
128 |
12 |
35 |
volná karta |
19.08.2019 15:06:23 |
7. |
Sanders Natalia |
27.08.2005 |
Open Tennis Club |
130 |
12 |
|
|
17.03.2019 17:21:53 |
8. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
135 |
12 |
36 |
|
01.05.2019 10:25:19 |
9. |
Belšánová Eva |
18.09.2006 |
TK Neridé |
140 |
12 |
80 |
|
05.06.2019 15:19:50 |
10. |
Ježková Stela |
04.10.2006 |
TC Chrudim z.s. |
142 |
12 |
20 |
|
09.04.2019 21:48:01 |
11. |
Jilkova Michaela |
05.10.2005 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
143 |
12 |
|
|
30.07.2019 16:35:02 |
12. |
Fuksová Natalie |
04.09.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
153 |
12 |
|
|
07.07.2019 16:56:11 |
13. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
158 |
12 |
|
|
19.03.2019 08:22:19 |
14. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
183 |
9 |
518 |
|
03.08.2019 18:34:14 |
15. |
Valdmannová Vendula |
10.12.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
212 |
9 |
84 |
|
11.08.2019 20:41:18 |
16. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
219 |
9 |
66 |
|
25.03.2019 13:56:00 |
17. |
Dvořáková Natálie |
29.09.2006 |
ŽLTC Brno |
219 |
9 |
122 |
|
04.08.2019 21:04:17 |
18. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
251 |
9 |
44 |
|
29.07.2019 16:46:01 |
19. |
Mašková Tereza |
07.05.2005 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
253 |
9 |
|
|
15.08.2019 17:21:30 |
20. |
Machačová Nikola |
02.04.2005 |
ŽLTC Brno |
255 |
9 |
|
|
22.08.2019 10:39:44 |
21. |
Procházková Nikola |
28.12.2005 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
299 |
6 |
|
|
20.03.2019 21:05:59 |
22. |
Soukupová Lucie |
26.02.2007 |
TK Písek |
308 |
6 |
71 |
|
28.05.2019 11:38:17 |
23. |
Suchá Amy |
29.11.2007 |
TK Sparta Praha |
328 |
6 |
21 |
|
11.08.2019 22:10:16 |
24. |
Pancová Julie |
31.03.2007 |
TK Slavia Plzeň |
343 |
6 |
84 |
|
12.08.2019 18:32:54 |
25. |
Klemšová Simona |
13.02.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
404 |
4 |
55 |
|
03.08.2019 09:48:59 |
26. |
Grobárová Julie Eva |
07.05.2007 |
TK Písek |
457 |
4 |
134 |
|
18.03.2019 11:25:44 |
27. |
Jandová Nela |
01.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
479 |
4 |
25 |
|
29.07.2019 11:44:43 |
28. |
Chrtová Sarah |
09.11.2007 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
586 |
3 |
83 |
|
11.08.2019 21:55:24 |
29. |
Petrásová Valentýna |
06.08.2007 |
TK Most |
597 |
3 |
88 |
|
30.06.2019 07:36:54 |
30. |
Svítilová Adéla |
21.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
645 |
3 |
81 |
|
02.04.2019 07:38:38 |
31. |
Bohatová Kristýna |
20.02.2007 |
Sokol TK Kaplice |
645 |
3 |
197 |
|
05.08.2019 13:18:02 |
32. |
Kainráthová Gabriela |
19.04.2007 |
SKT Planá n.Luž. |
845 |
1 |
281 |
|
18.03.2019 14:42:50 |
33. |
Wagnerová Patricie |
13.03.2007 |
TK Prachatice z.s. |
845 |
1 |
310 |
|
04.08.2019 09:07:05 |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
40. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
49. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
50. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
51. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
52. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šebístková Karolína |
13.05.2008 |
LTC Humpolec |
845 |
1 |
268 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 20:02:32 |
2. |
Zimanyi Ela |
23.10.2007 |
ŽLTC Brno |
369 |
6 |
58 |
odhlášeno hráčem |
07.07.2019 11:21:57 |
3. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
73 |
20 |
18 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2019 16:55:23 |
4. |
Lisová Eliška |
16.03.2007 |
TK Ostrovec |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2019 13:42:22 |
5. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
281 |
6 |
67 |
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 08:31:30 |
6. |
Raušová Nikola |
27.01.2006 |
SHARK Brno |
231 |
9 |
111 |
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 10:51:16 |
7. |
Vašíčková Michelle |
26.02.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
191 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 20:48:54 |
8. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
76 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 21:13:21 |
9. |
Holubová Tereza |
18.01.2007 |
LTC Tábor 1903 |
845 |
1 |
91 |
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 13:13:06 |
10. |
Šůsová Tereza |
07.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
369 |
6 |
120 |
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 21:21:58 |
11. |
Kopecká Adéla |
06.06.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
767 |
3 |
333 |
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 09:33:21 |
12. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
845 |
1 |
93 |
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 23:30:21 |
13. |
Dementyeva Varvara |
14.04.2006 |
SK HAMR, z.s. |
224 |
9 |
350 |
odhlášeno hráčem |
06.08.2019 00:32:33 |
14. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
121 |
15 |
41 |
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 11:10:39 |
15. |
VALHODOVA MARIE |
04.10.2006 |
TK Milevsko, z.s. |
622 |
3 |
226 |
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 17:06:09 |
16. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
233 |
9 |
272 |
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 17:13:30 |
17. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
96 |
15 |
40 |
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 22:19:18 |
18. |
Šárová Lucie |
23.04.2006 |
TK Neridé |
133 |
12 |
76 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2019 20:59:41 |
19. |
Marianová Monika |
22.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
845 |
1 |
350 |
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 01:03:05 |
20. |
Abendroth Jolie |
14.10.2006 |
TK Slavia Plzeň |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 10:57:34 |
21. |
Kocková Karolína |
05.07.2005 |
LTC Modřany 2005 |
201 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 14:43:08 |
22. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
145 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 19:40:23 |
23. |
Adamcová Jessica |
21.08.2006 |
LTC Humpolec |
160 |
12 |
48 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2019 10:47:05 |
24. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
275 |
6 |
45 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2019 11:09:25 |
25. |
Klůfová Iva |
27.02.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
845 |
1 |
230 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2019 11:52:18 |
26. |
Nováková Ema |
29.09.2006 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
455 |
4 |
167 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 11:04:21 |
27. |
Prici Terezie |
06.06.2007 |
Jiskra Otrokovice |
256 |
9 |
93 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 18:50:39 |
28. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
225 |
9 |
470 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2019 08:26:43 |
29. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
767 |
3 |
81 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2019 10:41:20 |
30. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
132 |
12 |
43 |
IS: kolizní přihláška |
16.08.2019 12:00:26 |
31. |
Poláková Veronika |
02.03.2007 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
511 |
4 |
185 |
IS: kolizní přihláška |
16.08.2019 12:00:46 |
32. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
694 |
3 |
78 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 06:59:53 |
33. |
Palánová Michaela |
22.11.2006 |
LTC Humpolec |
305 |
6 |
172 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 11:29:13 |
34. |
Tichá Linda |
12.12.2006 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
495 |
4 |
175 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 11:55:31 |
35. |
Kubíčková Kristýna |
25.06.2005 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
87 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2019 20:15:35 |
36. |
Slišková Lucie |
04.12.2005 |
LTC Modřany 2005 |
229 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
21.08.2019 11:11:56 |
37. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
293 |
6 |
226 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2019 11:13:06 |
|