Název: | TJ Solidarita | Pořadatel: | TJ Solidarita Praha 10 | Datum: | 15.-18.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Valentová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jandová Nela | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Gabrielová Aneta | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kodešová Klára | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (7), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Fuksová Natalie | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mošková Natálie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nouzová Lucie | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | 6:7, 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sanders Natalia | | | | | | |
| | | | | | |
Tomcová Štěpánka | | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Aneta | | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Červenková Lucie | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 4:6, 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Krátká Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jilkova Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Sokolova Vera | | | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ester | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kocková Karolína | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Willanderová Katrin | | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dolejší Eliška | | 4:6, 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Rundová Stella Viktorie | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Klůfová Iva | | | 4:6, 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zezhulčíková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Růtová Dominika | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dementyeva Varvara | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchá Amy | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pechová Marina | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Džurňáková Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Anastasiia | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Adriena | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Petrásová Valentýna | | | 6:1, 2:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 3:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | | | | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abendroth Jolie | | 5:7, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zítková Karolína | | | 0:6, 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Charvátová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Valentová Tereza | 55 | 25 | Charvátová Nela | 73 | 20 | Tomcová Štěpánka | 92 | 15 | Džurňáková Michaela | 114 | 15 | Willanderová Katrin | 115 | 15 | Oktiabreva Anastasiia | 118 | 15 | Sanders Natalia | 130 | 12 | Šárová Lucie | 133 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 129 |
Kódové číslo akce: 612163 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany | Šalková Natálie | 21.06.2006 | TK Neridé |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha |
|