Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Nike Junior Tour
Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  15.-19.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Běhounková Monika
 
 
 
Kupková Lucie
6:3, 6:1
 
Richterová Šárka
6:3, 2:6, 7:5
 
Slezáková Natálie
6:0, 6:2
 
Spielmannová Natálie
4:6, 6:3, 6:1
 
Kohoutková Natálie
6:1, 6:0
 
 
 
Malická Hana
6:3, 6:3
 
 
 
Steinerová Denisa
6:3, 6:3
 
Hořejší Vladimíra
6:3, 6:1
 
Zikánová Nikol
6:2, 5:7, 7:5
 
Krejzová Tereza
7:5, 6:0
 
Cajthamlová Barbora
0:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Marková Johana
6:4, 7:5
 
 
 
Foglová Eliška
7:5, 6:0
 
Halounová Sandra
7:6 (2), 6:2
 
Voráčková Terezie
3:6, 6:3, 6:4
 
Šťastná Helena
6:1, 6:3
 
Kučerová Petra
7:5, 6:0
 
 
 
Richtrová Sabina
6:2, 6:4
 
 
 
Přikrylová Eliška
6:2, 6:1
 
Přibylová Veronika
6:2, 6:1
 
Laboutková Aneta
6:4, 6:2
 
Cmarová Lucie
6:2, 6:3
 
Česalová Nelly
6:4, 6:3
 
 
 
Cváčková Valentina
7:5, 2:6, 6:2
 
 
 
Holšánová Tereza
6:3, 6:2
 
Zíková Veronika
6:2, 6:2
 
Ježková Yveta
6:3, 5:7, 6:3
 
Masaříková Eliška
6:4, 6:1
 
Leščinská Aneta
6:2, 6:0
 
 
 
Pokorná Barbora
5:7, 6:2, 6:2
 
 
 
Hubičková Magdalena
6:3, 4:6, 6:1
 
Švadlenková Tereza
6:4, 6:3
 
Zemanová Adéla
1:6, 6:0, 6:3
 
Šelmátová Kateřina
6:4, 6:2
 
Hájková Klára
6:0, 6:2
 
 
 
Maříková Adriana
6:3, 6:2
 
 
 
Plachá Andrea
6:3, 6:2
 
Zemanová Anna
3:6, 6:2, 6:2
 
Markvartová Anna
6:0, 7:5
 
Halounová Alexandra
1:6, 6:4, 6:0
 
Zikmundová Martina
6:3, 6:4
 
 
 
Josefová Adéla
6:3, 6:2
 
 
 
Kopecká Anna Marie
6:2, 6:4
 
Krausová Eliška
6:2, 6:1
 
Vondrášková Kristýna
6:2, 6:3
 
Fišerová Adéla
6:0, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Křížová Kateřina
 
Poznámka pořadatele: Program zápasů na 19.8.2013 9.00 - finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Běhounková Monika 1535
Křížová Kateřina 1935
Marková Johana 2735
Hájková Klára 2830
Cváčková Valentina 3925
Maříková Adriana 3925
Cajthamlová Barbora 4625
Česalová Nelly 4825
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 612137

Běhounková Monika - Marková Johana
 
 
 
Šelmátová Kateřina - Fišerová Adéla
6:1, 6:2
 
Masaříková Eliška - Slezáková Natálie
6:1, 6:1
 
Voráčková Terezie - Zíková Veronika
7:5, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Richtrová Sabina - Kučerová Petra
 
Cajthamlová Barbora - Leščinská Aneta
6:2, 6:2
 
 
 
Zikánová Nikol - Šťastná Helena
6:0, 6:3
 
Kupková Lucie - Kopecká Anna Marie
6:3, 5:5, scr.
 
Zemanová Adéla - Zemanová Anna
7:5, 6:2
 
Holšánová Tereza - Plachá Andrea
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:4
 
Krejzová Tereza - Česalová Nelly
 
Pokorná Barbora - Kohoutková Natálie
6:3, 6:2
 
 
 
Zikmundová Martina - Přikrylová Eliška
7:6 (5), 6:0
 
Přibylová Veronika - Švadlenková Tereza
7:5, 6:4
 
Ježková Yveta - Ježková Vanessa
6:2, 6:3
 
Spielmannová Natálie - Cmarová Lucie
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Malická Hana - Josefová Adéla
 
Cváčková Valentina - Laboutková Aneta
6:1, 6:4
 
 
 
Vondrášková Kristýna - Hubičková Magdalena
scr.
 
 
 
Krausová Eliška - Foglová Eliška
6:2, 6:1
 
Halounová Alexandra - Halounová Sandra
7:5, 3:6, 1:0 (2)
 
 
6:2, 6:1
 
Křížová Kateřina - Maříková Adriana
 
Poznámka pořadatele: Hráčka Kopecká scr. utkání čtyřhry z důvodu zranění kotníku. Hráčky Vondrášková,Hubičková se bez omluvy nedostavily k utkání čtyřhry.
Počet dvojic22
NasazeníBH
Běhounková Monika 1535
Křížová Kateřina 1935
Marková Johana 2735
Cváčková Valentina 3925
Maříková Adriana 3925
Cajthamlová Barbora 4625
Česalová Nelly 4825
Josefová Adéla 4920
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 614137

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Voráčková Pavla09.11.1999TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Beránková Karolína04.10.2000TK Sparta Praha
Kryčová Tereza03.03.2001Lokomotiva Zdice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kopecká Anna Marie24.11.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Foglová Eliška24.06.1999TK Slavia Plzeň