Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Nike Junior Tour
Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  07.-11.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Vondroušová Markéta
 
 
 
Bendlová Barbora
6:0, 6:1
 
Holmanová Karolína
6:0, 6:1
 
Bulantová Adéla
6:2, 6:2
 
Maroulová Dominika
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Polanská Tereza
 
Švédová Daniela
6:1, 6:3
 
 
 
Malická Hana
4:6, 6:2, 6:2
 
Marková Johana
6:2, 7:5
 
Kladivová Aneta
4:6, 6:2, 6:4
 
Leščinská Aneta
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Němcová Tereza
 
Brožová Kateřina
6:0, 7:5
 
 
 
Voráčková Pavla
4:6, 6:1, 6:4
 
Křížová Kateřina
6:3, 6:0
 
Maříková Adriana
6:0, 4:6, 6:4
 
Zikmundová Martina
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Běhounková Monika
 
Hrabalová Dominika
6:4, 6:3
 
 
 
Dušková Hana
6:1, 6:0
 
Zemanová Adéla
6:3, 4:6, scr.
 
Sokolová Klára
6:3, 6:2
 
Stiskálková Tereza
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Vančurová Sára
 
Maťhová Žaneta
6:3, 6:1
 
 
 
Vachtlová Jana
6:3, 4:6, 6:2
 
Šafránková Karin
6:7 (6), 6:4, 6:3
 
Havlová Klára
4:6, 6:2, 6:2
 
Česalová Nelly
3:6, 6:4, 6:0
 
 
7:5, 2:6, 6:2
 
Hrychová Denisa
 
Mikulenková Alice
6:3, 6:3
 
 
 
Pokorná Barbora
 
Černá Tereza
6:3, 6:0
 
Slabochová Barbora
6:0, 6:2
 
Hájková Klára
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Slováková Anna
 
Züglerová Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
Šťastná Helena
4:6, 6:1, 7:6 (3)
 
Šindelková Michaela
6:4, 6:1
 
Poláčková Eliška
6:0, 6:1
 
Cháberová Marie
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Škudrnová Tereza
 
Lipavská Kateřina
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Nováková Klára
6:1, 6:3
 
Kubová Nathálie
6:3, 6:0
 
Krejzová Tereza
6:1, 6:0
 
Lutovská Aneta
2:6, 6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Procházková Lucie
 
Poznámka pořadatele: Program na 10.8. čtvrtfinále začínají v 9:00
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vondroušová Markéta 1060
Procházková Lucie 2035
Brožová Kateřina 2335
Slováková Anna 2735
Němcová Tereza 3030
Züglerová Lucie 3730
Maťhová Žaneta 3825
Vančurová Sára 4525
Kategorie : 12Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 612127

Vondroušová Markéta - Brožová Kateřina
 
 
 
Malická Hana - Pokorná Barbora
7:5, 6:0
 
Kubová Nathálie - Havlová Klára
6:0, 6:3
 
Zikmundová Martina - Šťastná Helena
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Mikulenková Alice - Lipavská Kateřina
 
Slováková Anna - Vančurová Sára
6:0, 6:1
 
 
 
Cháberová Marie - Sokolová Klára
6:1, 6:4
 
Černá Tereza - Voráčková Pavla
6:7 (5), 6:2, 1:0 (7)
 
Dušková Hana - Kladivová Aneta
6:0, 6:1
 
Vachtlová Jana - Švédová Daniela
6:4, 6:3
 
 
6:4, 7:5
 
Česalová Nelly - Züglerová Lucie
 
Maříková Adriana - Hrychová Denisa
6:3, 6:4
 
 
 
Slabochová Barbora - Šindelková Michaela
6:1, 6:1
 
Holmanová Karolína - Nováková Klára
6:1, 6:1
 
Leščinská Aneta - Bulantová Adéla
6:3, 6:3
 
Marková Johana - Hájková Klára
6:4, scr.
 
 
6:4, 6:1
 
Němcová Tereza - Běhounková Monika
 
Hrabalová Dominika - Maťhová Žaneta
7:5, 6:1
 
 
 
Poláčková Eliška - Krejzová Tereza
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Stiskálková Tereza - Křížová Kateřina
6:3, 6:3
 
Voráčková Terezie - Cmarová Lucie
7:5, 6:1
 
Halounová Alexandra - Halounová Sandra
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Polanská Tereza - Procházková Lucie
 
Poznámka pořadatele: Hráčka bulantová skrečovala zápas pro žaludeční nevolnost
Počet dvojic23
NasazeníBH
Vondroušová Markéta 1060
Procházková Lucie 2035
Brožová Kateřina 2335
Slováková Anna 2735
Němcová Tereza 3030
Züglerová Lucie 3730
Maťhová Žaneta 3825
Vančurová Sára 4525
Kategorie : 12Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 614127

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Matochová Klára23.01.1999TK DEZA Valašské Meziříčí
Pantůčková Magdaléna28.01.1999TK AGROFERT Prostějov
Zeilmanová Denisa26.05.1999SK Aritma Praha
Štěrbová Kristýna27.10.1998Severočeská tenisová o.s.