Datum:
08.-10.08.
Pořadatel:
TK Ústí n. Orlicí (C - 300)
Kódové číslo:
616113
Dvorců+povrch:
9 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 11:00 hod.


Kontaktní osoba:
Herník Tomáš
:
Sadová 1708
:
560 02 Česká Třebová
Tel. (1):
777 645 721
E-mail:
tomas.hernik@seznam.cz
Internet:
www.tkuo.cz

Poznámka pořadatele: Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku.
Dvouhra - místo 3.setu Super-tiebreak do 10 bodů.
Čtyřhra - systém "NO AD" (bez výhod), místo 3.setu Super-tiebreak do 10 bodů .
Ve dvouhře i ve čtyřhře se uplatní "NO LET" pravidlo (pokud se po podání míč dotkne sítě a neskončí v autu, tak se hraje dál, podání se neopakuje).
T. Herník - rozhodčí turnaje


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
 
04.08.2020 15:24:27
2.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
 
07.08.2020 11:37:58
3.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
313
6
80
 
06.08.2020 20:11:02
4.
Slavíková Eliška 31.07.2006 Tennis club Litomyšl, z.s.
439
4
 
 
04.08.2020 19:24:18
5.
Kolářová Jolana 17.12.2006 Tennis club Litomyšl, z.s.
506
4
 
 
05.08.2020 07:26:42
6.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
516
4
84
 
17.07.2020 16:43:36
7.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
845
1
 
 
03.04.2020 18:58:20
8.
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň
845
1
329
 
26.05.2020 15:44:14
9.
Rolencová Sofie 23.06.2008 TK Choceň
845
1
529
 
07.06.2020 20:31:06
10.
Pňovská Anna 24.08.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
845
1
338
 
03.07.2020 19:05:23
11.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
845
1
168
 
13.07.2020 14:11:26
12.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
845
1
 
 
04.08.2020 13:48:29
13.
Čapounová Michaela 28.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
845
1
258
 
06.08.2020 08:26:16
14.
Palme Anežka 23.12.2006 TK Kunštát
845
1
 
 
07.08.2020 07:38:12
15.
Hrubá Justine 24.07.2006 TK Natali
845
1
 
 
07.08.2020 15:23:49
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
845
1
220
odhlášeno hráčem
24.05.2020 08:05:56
2.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
693
3
225
odhlášeno hráčem
24.06.2020 20:43:01
3.
Gruberová Tereza 21.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
674
3
444
odhlášeno hráčem
30.07.2020 22:51:48
4.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
845
1
354
IS: lhůta 5 dní
31.07.2020 11:52:39
5.
Škorpíková Veronika 01.08.2006 TO SK Žamberk
516
4
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 10:44:48
6.
Ševcová Barbora 02.10.2007 TK Kvasiny
496
4
113
odhlášeno hráčem
06.08.2020 11:58:24