Název: | středočeské B5 | Pořadatel: | TK Roja Příbram z.s. | Datum: | 01.-04.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Belšánová Eva | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mošková Natálie | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Smetanová Lilian | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Ječmínková Karolína | | | 6:1, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jirousková Karoline | | | | | | |
| | | | | | |
Hanzlíčková Nela | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kopecká Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Hůlová Veronika | | | 3:2, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dolejší Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Katzer Ellen | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovačková Alena | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kárychová Viktorie | | | 6:4, 6:7 (5), 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vokřínková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Forejtková Eliška | | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Donald Natalie | | | | | | |
| | | | | | |
Fajmonová Sarah Melany | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Krejčová Tereza | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Erika | | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jarolímková Nikol Marie | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíšová Vendula | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Ema | | | | | | |
| | | | | | |
Žoldáková Denisa | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Blažková Klára | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejsová Laura | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Jana | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bervid Victoria | | | 7:5, 2:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Klára | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nechvátalová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Michlová Lucie | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Michálková Adriena | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Soukupová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: sf dvouher a sf čtyřher odehráno v hale kvůli špatnému počasí |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Belšánová Eva | 66 | 20 | Soukupová Lucie | 78 | 20 | Katzer Ellen | 88 | 20 | Vachková Valentina | 94 | 15 | Nováková Erika | 108 | 15 | Janíčkovičová Nikol | 109 | 15 | Dolejší Eliška | 115 | 15 | Zikmundová Aneta | 126 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 132 |
Kódové číslo akce: 612101 |
|
|