Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
01.-03.08. |
Pořadatel: |
LTC Beroun, z.s. (C - 250) |
Kódové číslo: |
616098 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Novák Antonín |
: |
Karly Machové 1503 |
: |
266 01 Beroun - Město |
Tel. (1): |
777 288 879 |
Tel. (2): |
608 856 795 |
E-mail: |
masters10@atlas.cz |
Poznámka pořadatele: 31.7.2020 SMS prezentace 9.00 až 18.00 nebo telefonické prezentace 17.00 - 18.00 na telefonní číslo: 608856795 - Nováková, losování 18.00. První den turnaj se bude hrát na 2 kurtech LTC Beroun a 3 kurtech Lokomotivy Beroun. Vstup na kurty LTC Beroun z ulice Vorlova 496, vchod označen. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrubá Tereza |
19.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
166 |
12 |
|
|
22.07.2020 23:01:30 |
2. |
Tikovská Adéla |
12.07.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
209 |
9 |
|
|
22.07.2020 23:01:51 |
3. |
Veselá Michaela |
14.07.2007 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
310 |
6 |
192 |
volná karta |
29.07.2020 22:38:30 |
4. |
Nováková Nathalie |
13.08.2007 |
LTC Beroun, z.s. |
429 |
4 |
160 |
|
24.05.2020 17:20:23 |
5. |
Horčičková Viktorie |
07.10.2007 |
SK Satalice |
429 |
4 |
209 |
|
31.07.2020 12:14:19 |
6. |
Havlová Michaela |
10.11.2007 |
I. ČLTPK Čerčany |
845 |
1 |
582 |
|
02.05.2020 09:12:06 |
7. |
Vítovcová Nikol |
30.10.2006 |
TK Dýšina |
845 |
1 |
|
|
06.07.2020 17:26:38 |
8. |
Neffová Dominika |
21.07.2006 |
Sokol Smíchov I. |
845 |
1 |
|
|
11.07.2020 15:00:54 |
9. |
Havlovicová Kateřina |
07.06.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
845 |
1 |
429 |
|
12.07.2020 11:26:17 |
10. |
Fortelková Karolína |
22.04.2008 |
TCD Donovalská |
845 |
1 |
246 |
|
14.07.2020 13:19:25 |
11. |
Hladká Markéta |
08.12.2006 |
LTC Beroun, z.s. |
845 |
1 |
|
|
17.07.2020 07:10:39 |
12. |
Vackova Eva |
24.02.2006 |
Sokol Královice |
845 |
1 |
|
|
22.07.2020 11:25:05 |
13. |
Vackova Denisa |
24.02.2006 |
Sokol Královice |
845 |
1 |
|
|
22.07.2020 11:31:38 |
14. |
Oberlanderová Natálie |
23.03.2007 |
Sokol Smíchov I. |
845 |
1 |
684 |
volná karta |
22.07.2020 23:02:31 |
15. |
Jeřábková Alice |
21.07.2007 |
TK Tenisek Buštěhrad |
845 |
1 |
733 |
|
26.07.2020 21:05:53 |
16. |
Bělohlávková Rozálie |
28.08.2009 |
LTC Beroun, z.s. |
845 |
1 |
599 |
|
27.07.2020 09:20:05 |
17. |
Tofi Vanessa |
14.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
845 |
1 |
226 |
|
27.07.2020 14:34:00 |
18. |
Špačková Julie |
01.03.2008 |
TC VŠ Praha |
845 |
1 |
340 |
|
28.07.2020 10:46:12 |
19. |
Všetečková Mariana |
10.04.2009 |
SK HAMR, z.s. |
845 |
1 |
824 |
|
29.07.2020 14:49:00 |
20. |
Ruchařová Nela |
27.07.2007 |
TK Louny |
845 |
1 |
474 |
|
29.07.2020 21:00:25 |
21. |
Pivcová Veronika |
20.04.2008 |
Lokomotiva Beroun |
845 |
1 |
433 |
volná karta |
30.07.2020 15:54:57 |
22. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
845 |
1 |
151 |
volná karta |
31.07.2020 16:58:02 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hajšmanová Zita |
30.09.2006 |
TK Kročehlavy |
723 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2020 07:48:28 |
2. |
Šturcová Nikola |
31.10.2008 |
LTC Modřany 2005 |
845 |
1 |
63 |
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 08:36:05 |
3. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
796 |
3 |
90 |
odhlášeno hráčem |
08.07.2020 12:24:13 |
4. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2020 18:10:37 |
5. |
Veberová Nikola |
23.08.2010 |
LTC Beroun, z.s. |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 11:48:44 |
6. |
Nguyenová Michaela |
25.08.2006 |
TK Pelhřimov |
252 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 20:20:24 |
7. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
597 |
4 |
103 |
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 10:25:16 |
8. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
845 |
1 |
666 |
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 14:59:24 |
9. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
845 |
1 |
241 |
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 22:59:58 |
10. |
Kopecká Adéla |
06.06.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
302 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 10:59:39 |
11. |
Brožková Tereza |
17.03.2007 |
Open Tennis Club |
282 |
6 |
168 |
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 11:23:40 |
12. |
Kainráthová Gabriela |
19.04.2007 |
SKT Planá n.Luž. |
529 |
4 |
283 |
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 11:56:55 |
13. |
Polanská Natálie |
21.04.2007 |
Lokomotiva Zdice |
472 |
4 |
594 |
odhlášeno hráčem |
31.07.2020 10:51:48 |
|