Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SK Tenis CUP
Pořadatel:  SK Tenis Kladno
Datum:  20.-22.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
 
 
Gieblová Lucie
 
Proctor Daniela
6:4, 6:3
 
Holubová Tereza
6:4, scr.
 
Rosolová Julie
6:2, 6:1
 
Papežová Sabina
6:1, scr.
 
Mrázková Amálie
6:0, 6:0
 
Petrásová Valentýna
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Sittová Adéla
 
Fingerhutová Sára
7:6, 1:6, 1:0 (5)
 
Tikovská Adéla
6:1, 6:0
 
Hrubá Tereza
scr.
 
Kyliánová Justina
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Benáčanová Eliška
 
 
6:2, 6:0
 
Náprstková Michaela
 
Irahola Valerie
6:1, 6:0
 
Tikalová Žaneta
6:4, 4:6, 1:0 (10)
 
Sarafanova Daria
6:7 (6), 6:3, 1:0 (8)
 
Bryndova Anna Marie
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:4
 
Bittarová Juliana
 
Dihelová Barbara
7:5, 7:6 (2)
 
Rezková Lucie
7:5, 6:4
 
Poláková Veronika
6:0, 6:1
 
Dihelová Sofie
6:0, 6:0
 
Polanská Natálie
6:2, 6:4
 
Čížová Kristýna
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Lorentzonová Viktoria Lilly
 
Poznámka pořadatele: Program: 9hod Proctor-Holubová, Rosolová-Papežová, Mrázková-Petrásová, Fingerhutová-Tikovská, 10hod Hrubá-Kyliánová, Irahola-Tikalová, Sarafanová-Bryndová, Dihelová B-Rezková, Poláková-Dihelová S., 11hod Polanská-Čížová, Program: 9hod Proctor-Holubová, Rosolová-Papežová, Mrázková-Petrásová, Fingerhutová-Tikovská, 10hod Hrubá-Kyliánová, Irahola-Tikalová, Sarafanová-Bryndová, Dihelová B-Rezková, Poláková-Dihelová S., 11hod Polanská-Čížová, 12hod Gieblová. 13hod Sittová, Benáčanová, Náprstková, Bittarová. 14hod Lorentzonová. Z důvodu nepříznivého počasí bude dohrávka 23.7.2019 dle následujícího rozpisu: 8hod - dohrávka semifinále jednotlivců ne dříve než v 9:30hod - finále jednotlivců ne dříve než v 11hod - semifinále dvojic ne dříve než v 12:30hod - finále dvojic
Počet účastníků26
NasazeníBH
Gieblová Lucie 2656
Lorentzonová Viktoria Lilly 3126
Sittová Adéla 3636
Bittarová Juliana 3894
Náprstková Michaela 3964
Benáčanová Eliška 4344
Rosolová Julie 4524
Poláková Veronika 5114
Kategorie : 4Součet BH: 38
Kódové číslo akce: 612092

Gieblová Lucie - Petrásová Valentýna
 
 
 
Dihelová Sofie - Bryndova Anna Marie
6:0, 6:0
 
Dihelová Barbara - Papežová Sabina
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
 
scr.
 
Poláková Veronika - Tikovská Adéla
 
 
6:4, 6:2
 
Irahola Valerie - Holubová Tereza
 
 
6:3, 6:4
 
Lorentzonová Viktoria Lilly - Sarafanova Daria
 
 
6:1, 7:5
 
Tikalová Žaneta - Náprstková Michaela
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Sittová Adéla - Hrubá Tereza
 
 
6:1, 7:6
 
Bittarová Juliana - Benáčanová Eliška
 
Poznámka pořadatele: Z důvodu nepříznivého počasí bude dohrávka 23.7.2019 dle následujícího rozpisu: 8hod - dohrávka semifinále jednotlivců ne dříve než v 9:30hod - finále jednotlivců ne dříve než v 11hod - semifinále dvojic ne dříve než v 12:30hod - finále dvojic
Počet dvojic9
NasazeníBH
Gieblová Lucie 2656
Lorentzonová Viktoria Lilly 3126
Sittová Adéla 3636
Bittarová Juliana 3894
Náprstková Michaela 3964
Benáčanová Eliška 4344
Poláková Veronika 5114
Tikalová Žaneta 5394
Kategorie : 4Součet BH: 38
Kódové číslo akce: 614092

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lorentzonová Viktoria Lilly28.06.2005TK Sparta Praha
Čížová Kristýna30.01.2005WILSON Tenis Centrum
Polanská Natálie21.04.2007TK Březnice
Poláková Veronika02.03.2007Sportclub Řevnice, z.s.
Rezková Lucie22.07.2005SK HAMR, z.s.
Bittarová Juliana29.06.2006TK Ruzyně Praha
Bryndova Anna Marie06.02.2007SK Tenis Kladno
Sarafanova Daria09.09.2005Tenis Centrum Lužiny
Tikalová Žaneta01.10.2007TK Sparta Praha
Irahola Valerie21.05.2007SK HAMR, z.s.
Náprstková Michaela24.08.2007Severočeská tenisová o.s.
Benáčanová Eliška04.04.2005TK Ruzyně Praha
Hrubá Tereza19.07.2006Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
Tikovská Adéla12.07.2006Sportclub Řevnice, z.s.
Rosolová Julie11.01.2007Lokomotiva Zdice
Sittová Adéla02.07.2005SK Aritma Praha
Holubová Tereza24.02.2007TK Louny
Gieblová Lucie10.05.2006TK Kadaň