Název: |
Pohár starosty T.J.Sokol Šumperk |
Datum: |
31.07-04.08. |
Pořadatel: |
T.J. Sokol Šumperk (B - 400) |
Kódové číslo: |
616091 |
Dvorců + povrch: |
11 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hobler Jiří |
Sportovní 16 | |
78701 Šumperk | |
Tel. (1): |
603154126 |
E-mail: |
jirkahobler@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 50 |
25 |
09.07.2020 14:31:16 |
||
2. |
Horáčková Viktorie | 03.08.2006 | TK Olymp Praha | 54 |
25 |
16.07.2020 23:42:00 |
||
3. |
Pancová Julie | 31.03.2007 | TK Slavia Plzeň | 60 |
25 |
39 |
20.07.2020 06:18:37 |
|
4. |
Ticháčková Eliška | 14.12.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 62 |
25 |
20.07.2020 21:50:29 |
||
5. |
Huťková Valerie | 31.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 64 |
20 |
10 |
volná karta | 21.07.2020 20:17:14 |
6. |
Navrátilová Liliana | 25.05.2006 | TK Na Dolině o.s. | 74 |
20 |
20.07.2020 16:38:02 |
||
7. |
Valentová Karolina | 19.06.2007 | ŽLTC Brno | 75 |
20 |
14 |
volná karta | 21.07.2020 16:00:17 |
8. |
Oktiabreva Alisa | 26.07.2008 | TK Sparta Praha | 85 |
20 |
13 |
20.07.2020 19:45:56 |
|
9. |
Trunečková Ema | 07.08.2006 | ČLTK 1928 Olomouc | 113 |
15 |
06.07.2020 14:46:40 |
||
10. |
Holubová Aneta | 05.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 128 |
12 |
29 |
19.07.2020 17:04:26 |
|
11. |
Chytilová Agatha | 04.06.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 134 |
12 |
56 |
30.06.2020 03:51:40 |
|
12. |
Sikorová Sára | 25.06.2006 | Sokol Zábřeh | 142 |
12 |
19.05.2020 15:46:00 |
||
13. |
Prici Terezie | 06.06.2007 | Jiskra Otrokovice | 149 |
12 |
27 |
18.07.2020 18:50:53 |
|
14. |
Jurdová Beata | 29.01.2006 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 170 |
12 |
25.06.2020 07:59:09 |
||
15. |
Kotzmannová Emma | 19.01.2006 | ITS Tennis Club, z.s. | 199 |
9 |
20.06.2020 08:57:31 |
||
16. |
Šrotová Linda | 24.09.2007 | TK Milo Olomouc | 207 |
9 |
127 |
05.04.2020 23:15:23 |
|
17. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 208 |
9 |
12 |
17.05.2020 10:42:36 |
|
18. |
Vallová Valentina | 06.06.2007 | ŽLTC Brno | 217 |
9 |
59 |
26.06.2020 07:45:13 |
|
19. |
Janošková Amálie | 04.04.2007 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 228 |
9 |
417 |
15.07.2020 23:17:42 |
|
20. |
Dopplerová Barbora | 08.02.2007 | TJ Baník Ostrava OKD | 234 |
9 |
336 |
07.06.2020 19:28:19 |
|
21. |
Hostáková Julie | 21.04.2007 | TK Sparta Praha | 275 |
6 |
433 |
14.07.2020 23:30:23 |
|
22. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 316 |
6 |
34 |
13.07.2020 22:36:10 |
|
23. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 319 |
6 |
64 |
29.05.2020 21:12:49 |
|
24. |
Stryková Justyna Anna | 05.02.2008 | TC Brno. | 329 |
6 |
136 |
22.05.2020 23:00:50 |
|
25. |
Špitová Michaela | 08.04.2007 | Pašťa tenis, z.s. | 351 |
6 |
176 |
07.04.2020 22:56:39 |
|
26. |
Hůlková Amálie | 17.04.2008 | TJ Radlice z.s. | 363 |
6 |
158 |
22.06.2020 05:35:39 |
|
27. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 364 |
6 |
33 |
10.04.2020 07:37:35 |
|
28. |
Čižmárová Karolína | 01.04.2007 | Tatran Brno Kohoutovice | 376 |
6 |
45 |
12.07.2020 10:06:03 |
|
29. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 401 |
4 |
117 |
volná karta | 23.07.2020 16:13:38 |
30. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 458 |
4 |
53 |
08.05.2020 14:52:33 |
|
31. |
Hrdinová Sofie | 06.03.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 472 |
4 |
81 |
25.06.2020 12:57:15 |
|
32. |
Gažíková Elizabeth | 04.11.2006 | T.J. Sokol Šumperk | 524 |
4 |
volná karta | 01.06.2020 23:42:49 |
|
33. |
Žáčková Nikol | 02.04.2007 | TK Milo Olomouc | 619 |
3 |
182 |
Přijata do hlavní soutěže | 01.07.2020 21:17:06 |
34. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | 693 |
3 |
120 |
Přijata do hlavní soutěže | 27.05.2020 16:14:18 |
35. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 845 |
1 |
72 |
05.06.2020 17:50:52 |
|
36. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 845 |
1 |
32 |
25.06.2020 12:43:34 |
|
37. |
Kotovska Yelizavieta | 13.02.2008 | T.J. Sokol Šumperk | 845 |
1 |
333 |
volná karta | 25.06.2020 21:12:57 |
38. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 845 |
1 |
volná karta | 09.07.2020 19:35:40 |
|
39. |
Vrajíková Rozálie | 07.04.2009 | Tennis Hill Havířov o.s. | 845 |
1 |
226 |
Přijata do hlavní soutěže | 18.07.2020 20:40:59 |
40. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 845 |
1 |
108 |
Přijata do hlavní soutěže | 20.07.2020 13:03:59 |
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Židelová Viktorie | 17.07.2006 | ŽLTC Brno | 48 |
25 |
Přijata do hlavní soutěže | 29.07.2020 11:58:49 |
|
2. |
Kudělková Victoria | 24.05.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 179 |
9 |
Přijata do hlavní soutěže | 27.07.2020 15:59:48 |
|
3. |
Felux Charlotte | 05.10.2007 | SKT Frýdlant n.O. | 284 |
6 |
87 |
Přijata do hlavní soutěže | 28.07.2020 08:18:44 |
4. |
Rysová Amálie | 17.05.2007 | TK SC OSTRAVA | 419 |
4 |
684 |
Přijata do hlavní soutěže | 28.07.2020 16:33:35 |
5. |
Špitová Monika | 08.04.2009 | Pašťa tenis, z.s. | 569 |
4 |
330 |
Přijata do hlavní soutěže | 07.04.2020 23:38:45 |
6. |
Marušáková Agáta | 04.09.2007 | TK Zlín | 619 |
3 |
255 |
Přijata do hlavní soutěže | 19.07.2020 22:27:40 |
7. |
Siwiec Maja | 14.12.2007 | TC Ostrava Nová Ves | 845 |
1 |
Přijata do hlavní soutěže | 12.07.2020 11:58:22 |
|
8. |
Skurzoková Patricie | 08.07.2008 | TCM Dubeč, z.s. | 845 |
1 |
364 |
Přijata do hlavní soutěže | 12.07.2020 20:15:31 |
9. |
Navratik Pearl Angela | 21.08.2006 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 845 |
1 |
Přijata do hlavní soutěže | 28.07.2020 07:35:55 |
|
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | 796 |
3 |
233 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2020 10:01:20 |
2. |
Březíková Anna | 07.09.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 252 |
9 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2020 16:14:45 |
|
3. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 199 |
9 |
2 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2020 12:55:20 |
4. |
Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 326 |
6 |
58 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2020 20:16:03 |
5. |
Hönschová Valentýna | 25.12.2006 | TK Gymnázium Uničov | 396 |
6 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2020 10:53:28 |
|
6. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | 562 |
4 |
37 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2020 09:35:40 |
7. |
Fukalová Kateřina | 22.11.2006 | Rožnovský tenisový klub | 251 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2020 20:26:38 |
|
8. |
Miketová Amálie | 06.09.2007 | SK JC Sport Opava | 845 |
1 |
504 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2020 22:20:20 |
9. |
Zimová Thelma | 11.01.2008 | SK HAMR, z.s. | 845 |
1 |
176 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 11:18:51 |
10. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | 218 |
9 |
20 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 10:49:16 |
11. |
Dostálová Lucie | 13.07.2007 | TENIS Klánovice | 279 |
6 |
77 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 09:48:59 |
12. |
Motyková Adéla | 04.06.2008 | TC Třinec | 231 |
9 |
105 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 14:13:50 |
13. |
Dolejší Eliška | 22.03.2006 | TK Olymp Praha | 115 |
15 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2020 11:24:34 |
|
14. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 88 |
20 |
26 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2020 11:29:07 |
15. |
Zourková Lucie | 01.04.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 96 |
15 |
28 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 19:28:32 |
16. |
Temenugov Isabella | 15.05.2006 | ŽLTC Brno | 43 |
25 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 20:53:33 |
|
17. |
Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | 131 |
12 |
19 |
odhlášeno pořadatelem | 29.07.2020 18:34:31 |
18. |
Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec | 22 |
35 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2020 17:39:55 |