Název:
TC-Ustí n.Labem
Datum:
20.-22.07.
Pořadatel:
TK Ústí n.Labem (C - 250)
Kódové číslo:
616083
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Patyková Klára Ing.
:
Štursova 798/40
:
400 01 Ústí nad Labem
Tel. (1):
606 831 379
E-mail:
klara.patykova@seznam.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace je možná i telefonicky na tel. č. 606 831 379 mezi 16-17 hodinou.
Poté bude turnaj rozlosován a zveřejněn spolu s časovým rozvrhem zápasů v IS ČTS kolem 19,00 hod.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Slavíčková Anna Lucie 09.05.2005 TJ Sokol Ústí n.L.
241
9
 
 
15.03.2019 15:49:23
2.
Bendová Agáta 09.07.2006 TK Ústí n.Labem
314
6
159
 
18.07.2019 21:26:00
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
362
6
100
 
15.03.2019 19:47:55
4.
Sokolova Vera 24.10.2007 TC Brno.
767
3
255
 
19.07.2019 11:10:11
5.
Drahovzalová Laura 11.07.2006 TK Komárov
845
1
 
 
15.03.2019 17:26:48
6.
Basarabová Emma 23.05.2007 TK Severní Terasa
845
1
 
 
29.06.2019 20:59:02
7.
Hůlová Veronika 22.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
845
1
350
 
05.07.2019 14:07:48
8.
Lorencová Sofie 23.08.2006 TK LTC Děčín
845
1
572
 
05.07.2019 20:28:28
9.
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s.
845
1
437
 
06.07.2019 07:47:03
10.
Klímová Nicol 31.05.2006 LTC Panorama Teplice
845
1
742
 
18.07.2019 13:10:59
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
511
4
205
odhlášeno hráčem
15.03.2019 09:30:55
2.
Matoušková Barbora 30.10.2008 LTC Litvínov
845
1
446
odhlášeno hráčem
15.03.2019 17:29:28
3.
Synková Kristýna 07.12.2005 TK Roudnice n.L.
389
4
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 23:00:11
4.
Dimmerová Šárka 28.06.2005 Severočeská tenisová o.s.
267
6
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 15:22:33
5.
Juštinová Anna 10.06.2005 TK Dubí
439
4
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 18:23:56
6.
Nováková Veronika 06.10.2006 LTC Panorama Teplice
845
1
896
odhlášeno hráčem
18.07.2019 21:01:09