Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  19.-22.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Drukerova Amelie Essie
 
 
 
Blažková Stella
6:1, 6:0
 
Šotolová Agáta Vlasta
6:0, 6:2
 
Tichá Linda
6:4, 6:2
 
Drechslerová Natálie
6:1, 6:1
 
Šamšulová Karolína
6:1, 6:4
 
Drábková Diana
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Kasková Valentýna
 
Šimková Barbara
6:1, 6:2
 
Prokorátová Agáta
6:0, 6:1
 
Bláhová Ema
6:1, 6:1
 
Hrudková Magdalena
1:0, scr.
 
 
6:0, 6:3
 
Drábková Denisa
 
Dvořáková Zuzana
scr.
 
Veselá Amálie
6:0, 6:1
 
Junová Aneta
6:3, 6:3
 
Procházková Linda
2:0, scr.
 
Lhotáková Laura
7:5, 6:4
 
Šmídová Adéla
6:3, 3:0, scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Nováková Tiffany
 
Dolejší Eliška
6:3, 6:4
 
Máslová Emanuela Marie
6:2, 6:1
 
Hostáková Julie
6:2, 6:0
 
Jahodová Sandra
6:7, 6:4, 1:0
 
Hodková Kateřina
6:0, 6:2
 
Nechvátalová Natálie
6:1, 6:1
 
 
1:0, scr.
 
Kocková Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Štursa Vít (platná licence B do 31.12.2021)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Drukerova Amelie Essie 12812
Kocková Karolína 2019
Nováková Tiffany 2039
Kasková Valentýna 2049
Dolejší Eliška 2936
Drábková Diana 3964
Drábková Denisa 4064
Dvořáková Zuzana 4174
Kategorie : 4Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 612080

Dvořáková Zuzana - Dolejší Eliška
 
 
 
Veselá Amálie - Drechslerová Natálie
6:1, 6:1
 
Máslová Emanuela Marie - Blažková Stella
6:4, 7:5
 
Šimková Barbara - Hostáková Julie
6:1, 6:4
 
 
 
Hodková Kateřina - Šamšulová Karolína
6:1, 6:0
 
 
 
Nechvátalová Natálie - Junová Aneta
6:3, 4:6, 1:0
 
 
 
Tichá Linda - Lhotáková Laura
6:2, 6:2
 
 
 
Šotolová Agáta Vlasta - Šmídová Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Drábková Denisa - Drábková Diana
 
Rozhodčí turnaje: Štursa Vít (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Dolejší Eliška 2936
Drábková Diana 3964
Drábková Denisa 4064
Dvořáková Zuzana 4174
Šimková Barbara 4634
Lhotáková Laura 4904
Tichá Linda 4954
Blažková Stella 6223
Kategorie : 4Součet BH: 33
Kódové číslo akce: 614080

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dolejší Eliška22.03.2006TK Olymp Praha
Nováková Tiffany05.05.2005LTC Modřany 2005
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka
Veselá Amálie07.04.2006Tenis Dobříš
Drábková Denisa06.04.2007Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Kasková Valentýna05.08.2005TJ Radlice
Drábková Diana30.09.2005Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sportcentrum Uhříněves