Český tenisový svaz
Název:
LAMA Cup 2019
Datum:
13.-16.07.
Pořadatel:
SK LAMA o.s. (B - 300)
Místo konání:
Hradec nad Moravicí
Kódové číslo:
616064
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ostroborodov Alexandr
Gudrichova 762
747 41 Hradec nad Moravicí
Tel. (1):
731834473
Tel. (2):
553654228
E-mail:
sport@lamagroup.cz
Internet:
www.sportlama.cz

Poznámka pořadatele:

Informace pro hráčky:

Program na neděli: 8:30 hod. čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry a semifinále čtyřhry.


HARMONOGRAM PŘÍJEZDU HRÁČŮ K K ÚVODNÍM UTKÁNÍM.
NÁSTUPY NA UTKÁNÍ BEZ URČENÍ SOUPEŘŮ:

v 08:30 hod. - Bártová Natálie, Janošková Amálie, Polášková Nikol, Navrátilová Liliana, Tesařová Nicol, Piteráková Natálie,
Fukalová Kateřina, Ludvová Anna, Cela Olivia, Marečková Vendula.

v 9:30 hod. - Štveráková Terezie, Katzerová Ellen, Svobodová Michaela, Ondrášková Karolína, Losková Veronika, Ticháčková Eliška

NE DŘÍVE JAK V 11:00 hod. NASTOUPÍ HRÁČI: Nováková Veronika, Trunečková Ema, Fížová Monika, Zezhulčíková Tereza, Svobodová Julie

NE DŘÍVE JAK V 12:00 hod. NASTOUPÍ HRÁČI: Novák Nicol, Temenugov Isabella, Navrátilová Magdalena.

PŘIHLÁŠKY DO ČTYŘHER DO 12:30 HOD.




!!! KVALIFIKACE JE ZRUŠENA !!!

Prezentace hráček výhradně formou SMS 12.7.2019 v době od 16:00 do 17:00 na tel. 731 834 473.
Následně bude turnaj rozlosován a do 20:00 bude na stránce turnaje zveřejněn nástup hráček na dvorce.

Program na sobotu 13.7.2019 bude zveřejněn nejpozději ve 20.00 hod. na stránkách ČTS.

TURNAJ ST.ŽAČEK ŘÍDÍ p. LYKO Pavel tel.: 607786250


Hrací program

Sobota: 32/16, 16/8 dvouhra
16/8 čtyřhra
Neděle: 8/4, 4/2 dvouhra
8/4 , 4/2 čtyřhra
Pondělí: 2/1 dvouhra
2/1 čtyřhra

Změny v programu jsou možné a proto sledujte IS systém.


UBYTOVÁNÍ: Hotel „Old House“(500 m), Hotel „Sonata“(1 km),
Hotel „BELARIA“(3 km), Areál Dobré Pohody Žimrovice (5 km)
ODKAZY: www.muhradec.cz/infocentrum/ubytovani
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
57
25
10
prezentována
10.07.2019 21:34:34
2.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
95
15
 
prezentována
26.06.2019 10:32:24
3.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
prezentována
15.03.2019 21:32:09
4.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
130
12
 
prezentována
08.07.2019 18:38:45
5.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
145
12
 
prezentována
16.03.2019 09:18:01
6.
Trunečková Ema 07.08.2006 TK Milo Olomouc
151
12
361
prezentována
01.07.2019 13:34:00
7.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
158
12
 
prezentována
05.06.2019 09:30:10
8.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
162
12
395
prezentována
18.03.2019 08:18:13
9.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
165
12
49
prezentována
08.07.2019 14:38:13
10.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
189
9
241
prezentována
15.03.2019 09:34:01
11.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
190
9
30
prezentována
17.03.2019 15:09:37
12.
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7
192
9
386
prezentována
31.03.2019 14:26:30
13.
Tesařová Nicol 04.01.2005 SK LAMA o.s.
239
9
 
prezentována
25.03.2019 08:31:14
14.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
267
6
 
prezentována
01.07.2019 09:19:01
15.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
prezentována
17.03.2019 21:51:49
16.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
295
6
145
prezentována
17.06.2019 11:18:01
17.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
296
6
 
prezentována
16.06.2019 21:06:53
18.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Havířov
383
4
87
prezentována
28.06.2019 13:20:17
19.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
387
4
109
prezentována
16.04.2019 12:09:15
20.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
393
4
69
prezentována
17.03.2019 00:15:58
21.
Polášková Nikol 12.02.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
751
3
338
prezentována
24.05.2019 16:18:23
22.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
767
3
98
prezentována
12.07.2019 16:58:52
23.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
145
prezentována
08.04.2019 19:57:22
24.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
845
1
627
prezentována
17.06.2019 23:03:12
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
33.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
34.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
35.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
36.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
37.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
38.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
275
6
59
odhlášeno hráčem
20.05.2019 15:18:55
2.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
73
20
18
odhlášeno hráčem
03.06.2019 16:01:52
3.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
413
4
42
odhlášeno hráčem
12.06.2019 10:07:16
4.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 08:21:07
5.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
233
9
272
odhlášeno hráčem
16.06.2019 11:46:21
6.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 15:24:54
7.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
845
1
289
odhlášeno hráčem
27.06.2019 13:43:49
8.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
31
35
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 15:09:54
9.
Machačová Zuzana 20.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
289
odhlášeno hráčem
29.06.2019 22:39:32
10.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
9
odhlášeno hráčem
30.06.2019 19:53:02
11.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
117
15
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 16:31:15
12.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
195
odhlášeno hráčem
01.07.2019 21:35:43
13.
Havlová Nela 10.07.2008 SK JC Sport Opava
675
3
86
odhlášeno hráčem
02.07.2019 09:57:07
14.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
96
15
40
odhlášeno hráčem
02.07.2019 17:04:49
15.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
193
9
39
odhlášeno hráčem
02.07.2019 18:09:42
16.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK Mohelnice, z.s.
178
12
116
odhlášeno hráčem
03.07.2019 10:15:45
17.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk
225
9
470
odhlášeno hráčem
03.07.2019 11:15:10
18.
Kostka Natalia 08.10.2007 Slavoj Český Těšín
845
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 16:27:42
19.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
434
4
54
odhlášeno hráčem
04.07.2019 13:07:21
20.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
114
15
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 20:07:11
21.
Cinková Natálie 24.09.2005 SK LAMA o.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 21:34:47
22.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
93
15
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 10:35:26
23.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
845
1
285
odhlášeno hráčem
06.07.2019 11:00:17
24.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
46
30
4
odhlášeno hráčem
06.07.2019 21:38:19
25.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
767
3
81
odhlášeno hráčem
07.07.2019 08:45:27
26.
Kuncová Markéta 05.02.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
845
1
230
odhlášeno pořadatelem
12.07.2019 16:01:30
27.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
359
6
110
odhlášeno pořadatelem
12.07.2019 16:02:04