Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tesla Cup 2019
Pořadatel:  Tenisový klub Tesla Brno
Datum:  12.-14.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Bukvaldová Michaela
 
 
 
Nechutová Mia
6:1, 6:1
 
Dudová Veronika
7:5, 6:1
 
Vallová Valentina
3:6, 6:1, 1:0
 
 
 
 
3:2, scr.
 
Čižmárová Karolína
 
Dvořáková Natálie
6:2, 6:2
 
 
 
Dufková Ema
6:0, 6:2
 
Chládková Eliška
6:3, 6:0
 
Kolaříková Kateřina
6:3, 6:0
 
Stryková Justyna Anna
scr.
 
Dvořáková Tereza
6:0, 6:2
 
 
 
Vrzalová Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
Sirotková Žaneta
3:6, 6:0, 1:0
 
Richterová Alexandra
6:2, 6:1
 
Hůlová Veronika
6:3, 6:3
 
Nerudová Eliška
7:6, 7:6
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Sedláková Barbora
 
Bělušová Petra
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Pávková Veronika
 
Urbánková Eliška
6:1, 6:3
 
Rampulová Karin
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Matelová Zita
 
Rozhodčí turnaje: Mudra Pavel (platná licence B do 27.04.2020)
Počet účastníků22
NasazeníBH
Bukvaldová Michaela 10215
Matelová Zita 17112
Dvořáková Natálie 2199
Sedláková Barbora 2716
Vrzalová Tereza 3196
Dvořáková Tereza 3526
Čižmárová Karolína 4714
Bělušová Petra 4954
Kategorie : 4Součet BH: 62
Kódové číslo akce: 612056

Bukvaldová Michaela - Čižmárová Karolína
 
 
 
Dufková Ema - Rampulová Karin
6:1, 6:2
 
Nerudová Eliška - Vallová Valentina
6:1, 6:2
 
Sedláková Barbora - Dvořáková Natálie
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Hůlová Veronika - Sirotková Žaneta
 
Stryková Justyna Anna - Nechutová Mia
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Urbánková Eliška - Bělušová Petra
 
Pávková Veronika - Richterová Alexandra
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Dvořáková Tereza - Matelová Zita
 
Rozhodčí turnaje: Mudra Pavel (platná licence B do 27.04.2020)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Bukvaldová Michaela 10215
Matelová Zita 17112
Dvořáková Natálie 2199
Sedláková Barbora 2716
Dvořáková Tereza 3526
Čižmárová Karolína 4714
Bělušová Petra 4954
Sirotková Žaneta 5174
Kategorie : 4Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 614056

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bělušová Petra26.09.2006Sokol Čebín
Sirotková Žaneta06.05.2006TC ESO Praha z.s.
Vrzalová Tereza07.03.2005LTC Hodonín
Dvořáková Tereza17.04.2005TC Brno.
Dvořáková Natálie29.09.2006ŽLTC Brno
Čižmárová Karolína01.04.2007TK Znojmo
Bukvaldová Michaela08.09.2005TK TILIA Brno