Název: |
Letní Pohár |
Datum: |
29.06-01.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Plzeň (C - 200) |
Kódové číslo: |
616017 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 10:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Koskuba Jakub |
Nám. generála Píky 37 | |
32600 Plzeň | |
Tel. (1): |
776 097 386 |
E-mail: |
koskuba@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Čákorová Jana | 11.06.2003 | TK Slavia Plzeň | 216 |
9 |
63 |
25.04.2016 08:51:09 |
|
2. |
Kurcová Erika | 24.04.2003 | LTK Klatovy | 232 |
9 |
191 |
17.04.2016 18:07:54 |
|
3. |
Kupková Alena | 18.01.2002 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 312 |
6 |
20.03.2016 20:25:51 |
||
4. |
Šobrová Anna | 22.02.2004 | Slavoj Stod | 547 |
4 |
206 |
13.06.2016 21:14:23 |
|
5. |
Volrábová Daniela | 11.08.2003 | TK Škoda Plzeň z.s. | 555 |
3 |
495 |
24.06.2016 08:35:55 |
|
6. |
Čížková Pavla | 17.08.2004 | LTK Klatovy | 711 |
3 |
391 |
16.03.2016 20:02:17 |
|
7. |
Vošvrdová Denisa | 16.06.2003 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 768 |
1 |
423 |
18.04.2016 11:38:46 |
|
8. |
Vošvrdová Silvie | 16.06.2003 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 768 |
1 |
529 |
18.04.2016 11:41:45 |
|
9. |
Šimonovská Tereza | 03.08.2005 | TK Škoda Plzeň z.s. | 768 |
1 |
195 |
05.06.2016 21:10:29 |
|
10. |
Plicková Natálie | 09.12.2003 | TK Dýšina | 768 |
1 |
21.06.2016 00:13:57 |
||
11. |
Majerová Kristýna | 15.03.2005 | TK Škoda Plzeň z.s. | 768 |
1 |
583 |
24.06.2016 08:32:31 |
|
12. |
Volrábová Kateřina | 11.08.2003 | TK Škoda Plzeň z.s. | 768 |
1 |
846 |
24.06.2016 08:36:19 |
|
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Gygalová Kateřina | 18.03.2003 | TK Slavia Plzeň | 211 |
9 |
18 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2016 21:54:05 |
2. |
Mužíková Tereza | 09.01.2004 | LTC Tábor 1903 | 547 |
4 |
151 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2016 21:18:46 |
3. |
Sinkulová Michaela | 14.12.2003 | Tenisklub Cheb | 519 |
4 |
194 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2016 10:29:51 |
4. |
Ticháčková Nela | 28.04.2003 | TJ Kyje Praha 14 | 232 |
9 |
118 |
IS: lhůta 5 dní | 22.06.2016 10:00:30 |
5. |
Drudíková Monika | 07.03.2002 | LTK Klatovy | 141 |
12 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2016 15:11:52 |
|
6. |
Kroupová Natálie | 18.05.2003 | TK Slavia Plzeň | 280 |
6 |
121 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2016 09:17:54 |
7. |
Trinerová Darja | 01.09.2005 | TK Škoda Plzeň z.s. | 768 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2016 10:42:41 |
|
8. |
Benešová Tereza | 25.05.2005 | TK Slavia Plzeň | 768 |
1 |
248 |
odhlášeno pořadatelem z důvodu zranění kotníku | 26.06.2016 21:35:03 |
9. |
Šišková Nicole | 09.11.2003 | TK FUNTOM Dobřany | 768 |
1 |
953 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2016 14:11:53 |