Název:
Lob cup
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200)
Kódové číslo:
616014
Dvorců+povrch:
10 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v So do 12:30 hod.


Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
:
Bukolská 843/2a
:
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
157
12
56
 
17.05.2019 16:38:29
2.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
362
6
100
 
03.05.2019 14:49:22
3.
Vaníčková Anna 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany
379
4
 
 
14.05.2019 09:34:56
4.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
502
4
128
 
02.05.2019 08:26:42
5.
Knesplová Adéla 07.08.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
558
4
122
 
15.04.2019 06:19:59
6.
Stoneová Tereza 03.11.2006 TENIS Klánovice
558
4
301
 
22.04.2019 19:07:17
7.
Krajová Tereza 18.08.2006 TO SK Mělník
845
1
338
 
29.04.2019 18:17:16
8.
Podráská Magdaléna 24.11.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
845
1
250
 
04.05.2019 18:35:51
9.
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha
845
1
506
 
14.05.2019 09:35:52
10.
Havelková Laurine Sophia 15.01.2007 TK Sparta Praha
845
1
600
 
16.05.2019 21:15:30
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
845
1
151
odhlášeno hráčem
26.03.2019 07:18:56
2.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
233
9
272
odhlášeno hráčem
26.04.2019 20:53:32
3.
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Tenisek Buštěhrad
609
3
557
odhlášeno hráčem
01.05.2019 09:30:33
4.
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha
845
1
262
odhlášeno hráčem
01.05.2019 21:51:32
5.
Hatinová Tereza 28.07.2007 TO SK Mělník
845
1
280
odhlášeno hráčem
06.05.2019 12:33:05
6.
Marianová Monika 22.06.2006 TJ Spoje Praha
845
1
350
odhlášeno hráčem
06.05.2019 21:49:47
7.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
645
3
81
odhlášeno hráčem
08.05.2019 13:57:19
8.
Hrudková Magdalena 17.04.2006 TJ Spoje Praha
740
3
677
odhlášeno hráčem
08.05.2019 16:31:26
9.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
488
4
159
odhlášeno hráčem
09.05.2019 14:30:39
10.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
539
4
219
odhlášeno hráčem
10.05.2019 18:27:51
11.
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
645
3
244
odhlášeno hráčem
11.05.2019 21:06:58
12.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
odhlášeno hráčem
11.05.2019 23:48:37
13.
Kochová Kristýna 29.04.2007 LTK Liberec
845
1
443
odhlášeno hráčem
12.05.2019 11:15:34
14.
Kochová Kateřina 14.04.2005 LTK Liberec
705
3
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 11:25:17
15.
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
558
4
224
odhlášeno hráčem
12.05.2019 11:47:28
16.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
511
4
185
odhlášeno hráčem
12.05.2019 11:50:07
17.
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005
845
1
466
odhlášeno hráčem
12.05.2019 11:53:57
18.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
767
3
 
IS: kolizní přihláška
12.05.2019 12:00:25
19.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
511
4
205
IS: kolizní přihláška
12.05.2019 12:00:26
20.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
241
9
63
odhlášeno hráčem
16.05.2019 13:57:10
21.
Dimmerová Šárka 28.06.2005 Severočeská tenisová o.s.
267
6
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 16:38:34
22.
Procházková Linda 28.04.2006 Severočeská tenisová o.s.
845
1
292
odhlášeno hráčem
16.05.2019 18:39:59