Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Tenisklub Cheb
Datum:  21.-25.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Procházková Lucie
 
 
 
Zdrůbecká Dagmar
7:5, 3:6, 7:6
 
Kudelová Martina
6:1, 6:0
 
Lutovská Aneta
6:0, 6:1
 
 
 
Česalová Nelly
6:2, 6:3
 
 
 
Zikmundová Martina
6:2, 6:2
 
 
 
Kuzevanova Anastasia
6:3, 6:2
 
 
 
Krejzová Tereza
6:1, 6:0
 
 
 
Nováková Alžběta
6:3, 6:1
 
 
 
Benáčková Karolína
7:5, 7:6
 
 
 
Bužková Radka
7:5, 6:4
 
Drástová Draga
6:1, 6:2
 
Švadlenková Tereza
7:6, 6:3
 
 
 
Marková Johana
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Hořejší Karolína
 
Válková Nikol
6:1, 6:3
 
 
 
Leščinská Aneta
scr.
 
Břicháčková Sabina
6:1, 6:2
 
Polanská Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Vančurová Sára
 
 
6:4, 6:1
 
Malická Hana
 
 
4:6, 6:3, 6:1
 
Fischerová Valérie
 
 
6:0, 6:0
 
Maříková Adriana
 
 
6:4, 6:4
 
Matochová Klára
 
 
6:2, 6:3
 
Fišerová Adéla
 
Křížová Kateřina
6:3, 6:3
 
Hájková Klára
6:3, 7:6
 
 
6:2, 7:5
 
Maťhová Žaneta
 
 
7:5, 6:2
 
Běhounková Monika
 
 
6:1, 6:2
 
Voráčková Pavla
 
 
6:0, 6:1
 
Švédová Daniela
 
 
6:4, 6:2
 
Richterová Šárka
 
 
6:0, 6:0
 
Cváčková Valentina
 
 
6:3, 6:2
 
Hrychová Denisa
 
Pánová Karolina
6:3, 6:4
 
Kósová Karolína
3:6, 6:4, 7:6
 
 
6:2, 6:1
 
Züglerová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Nový
Poznámka pořadatele: Hráčka Válková nenastoupila druhý den ke svému utkání.
Počet účastníků37
NasazeníBH
Procházková Lucie 2035
Züglerová Lucie 3730
Maťhová Žaneta 3825
Benáčková Karolína 4125
Vančurová Sára 4525
Polanská Tereza 4625
Běhounková Monika 5320
Nováková Alžběta 5520
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 612013

Polanská Tereza - Maťhová Žaneta
 
 
 
Bužková Radka - Matochová Klára
6:1, 6:4
 
Richterová Šárka - Zdrůbecká Dagmar
6:4, 6:3
 
Fischerová Valérie - Břicháčková Sabina
4:6, 6:0, 1:0 (8)
 
 
 
Vančurová Sára - Cváčková Valentina
6:0, 6:2
 
 
 
Běhounková Monika - Kudelová Martina
6:2, 6:2
 
 
 
Švédová Daniela - Lutovská Aneta
6:2, 6:2
 
 
 
Maříková Adriana - Hrychová Denisa
6:2, 6:4
 
 
 
Zikmundová Martina - Krejzová Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Pánová Karolina - Hořejší Karolína
 
 
2:6, 7:6, 1:0
 
Kuzevanova Anastasia - Fišerová Adéla
 
 
scr.
 
Marková Johana - Hájková Klára
 
 
6:4, 6:1
 
Leščinská Aneta - Züglerová Lucie
 
 
6:3, 6:4
 
Válková Nikol - Křížová Kateřina
 
 
7:6, 6:4
 
Malická Hana - Nováková Alžběta
 
 
7:5, 7:5
 
Česalová Nelly - Drástová Draga
 
 
6:1, 6:1
 
Benáčková Karolína - Kósová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Nový
Poznámka pořadatele: Hráčky Kuzevanova a Fišerová A. nenastoupily druhý den k utkání čtyřhry.
Počet dvojic17
NasazeníBH
Züglerová Lucie 3730
Maťhová Žaneta 3825
Benáčková Karolína 4125
Vančurová Sára 4525
Polanská Tereza 4625
Běhounková Monika 5320
Nováková Alžběta 5520
Švédová Daniela 5620
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 614013

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vondroušová Markéta28.06.1999I.ČLTK Praha
Kašperková Pavlína10.06.1999Lokomotiva Karlovy Vary
Amirova Gunaj06.08.1999Severočeská tenisová o.s.
Cajthamlová Barbora16.07.2000Sportovní klub Žižkov Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Cváčková Valentina29.07.2000TK AGROFERT Prostějov
Hořejší Karolína11.03.1998TJ Spoje Praha