Český tenisový svaz
Datum:
23.-27.05.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 400)
Kódové číslo:
616012
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
Tel. (3):
353 222 306
E-mail:
tcg.kv@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:

Navigace: 50°12´51´´ N; 12°52´36´´ E Adresa: Slovenská 2021/5a, K.V.
Prezentace hlavní soutěže - 23.5. od 16,00hod. do 17,00hod. telefonicky na 603379692.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
13
45
 
 
09.05.2016 16:47:32
2.
Havlíčková Beáta 08.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
18
35
 
 
10.05.2016 19:28:43
3.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
19
35
 
 
10.05.2016 12:06:22
4.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
26
35
 
 
16.03.2016 18:44:15
5.
Panáčková Markéta 28.07.2002 TJ Sokol Vysočany
29
35
 
 
17.03.2016 20:13:03
6.
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha
39
25
 
 
13.05.2016 07:01:51
7.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
42
25
 
 
20.03.2016 16:59:16
8.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
47
25
 
 
03.05.2016 21:52:03
9.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice
49
25
 
 
22.03.2016 09:08:19
10.
Nováková Karolína 26.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
 
19.03.2016 19:20:23
11.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
55
25
1
 
15.03.2016 14:23:08
12.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
57
25
 
 
08.04.2016 21:21:20
13.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň
59
20
 
 
22.03.2016 18:17:51
14.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
60
20
 
 
13.03.2016 18:35:17
15.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTK Klatovy
61
20
 
 
26.04.2016 12:56:44
16.
Doudová Alena 30.11.2002 Severočeská tenisová o.s.
66
20
 
 
02.04.2016 08:53:11
17.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk
71
20
13
 
15.03.2016 19:38:53
18.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
77
20
5
 
19.03.2016 16:48:27
19.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
80
20
 
 
12.03.2016 08:21:20
20.
Kurková Kateřina 06.02.2002 Beskydský tenisový klub
89
15
 
 
16.03.2016 08:53:08
21.
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s.
89
15
 
 
04.04.2016 22:00:26
22.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
98
15
15
 
22.03.2016 00:20:51
23.
Holišová Alexandra 06.10.2002 ŽLTC Brno
100
15
 
 
24.03.2016 11:08:59
24.
Gaertnerová Marie Anna 12.02.2003 Severočeská tenisová o.s.
105
15
30
 
15.03.2016 12:48:09
25.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
105
15
79
 
15.03.2016 15:27:20
26.
Brunclíková Andrea 10.04.2003 TJ Sokol Vysočany
115
15
45
 
19.03.2016 09:37:13
27.
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé
116
15
21
volná karta ČTS
18.03.2016 16:21:08
28.
Zemanová Ema 19.08.2002 SK HAMR, z.s.
118
15
 
 
17.04.2016 19:47:59
29.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé
125
12
26
 
08.05.2016 21:41:16
30.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
130
12
2
 
08.05.2016 18:37:53
31.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Sokolov
144
12
44
volná karta
13.03.2016 16:03:37
32.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha
146
12
6
 
13.05.2016 03:31:14
33.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
166
9
22
volná karta ČTS
04.05.2016 11:36:44
34.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
175
9
86
volná karta
02.05.2016 10:34:30
35.
Gajdošová Liliana 19.01.2003 LTK Liberec
181
9
4
 
04.05.2016 19:17:50
36.
Hrdinková Denise 29.09.2003 ŽLTC Brno
182
9
10
 
28.04.2016 09:52:47
37.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
249
6
3
 
13.03.2016 18:08:43
38.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
301
6
7
 
08.05.2016 16:19:47
39.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Sokolov
346
6
83
volná karta
11.03.2016 21:26:42
40.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
389
4
33
volná karta
26.03.2016 09:31:42
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903
121
12
27
volná karta
18.05.2016 08:24:29
2.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
132
12
29
 
11.03.2016 21:11:31
3.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
134
12
11
 
29.03.2016 17:21:08
4.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
140
12
24
 
22.04.2016 11:34:19
5.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
141
12
47
 
18.03.2016 11:26:52
6.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
162
12
106
 
23.04.2016 22:05:19
7.
Verbeščukova Nikoletta 13.05.2003 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
163
12
 
 
15.03.2016 19:26:05
8.
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
171
9
19
 
16.03.2016 13:42:40
9.
Studená Tereza 01.02.2002 Lob S.A. Bohnice, zs
172
9
 
 
16.03.2016 18:15:03
10.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
211
9
18
 
06.04.2016 21:02:35
11.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
216
9
63
 
13.04.2016 07:39:09
12.
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary
219
9
433
 
30.03.2016 11:26:14
13.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha
222
9
53
 
09.04.2016 17:49:43
14.
Šafránková Kamila 14.03.2003 TO SK Žamberk
228
9
14
 
10.05.2016 09:10:36
15.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
232
9
118
 
18.03.2016 13:28:29
16.
Krejzová Andrea 02.01.2004 TK Roudnice n.L.
232
9
49
 
08.05.2016 22:27:44
17.
Zelená Andrea 16.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
250
6
32
 
20.04.2016 21:43:53
18.
Knotková Nela 28.01.2003 LTK Klatovy
272
6
179
 
14.04.2016 22:44:35
19.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
280
6
121
 
26.03.2016 14:35:16
20.
Palicová Barbora 11.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
284
6
23
 
02.04.2016 18:50:30
21.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku
301
6
60
 
02.05.2016 21:32:23
22.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
310
6
75
volná karta
02.05.2016 21:16:58
23.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
371
4
108
volná karta
26.04.2016 12:11:50
24.
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice
409
4
161
 
18.03.2016 17:08:50
25.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
409
4
61
 
01.04.2016 22:25:33
26.
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha
644
3
20
 
03.04.2016 20:31:48
27.
Ivanová Lucie 07.07.2004 TK AGROFERT Prostějov
768
1
35
 
23.03.2016 10:38:03
28.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
768
1
 
volná karta
02.04.2016 08:22:25
29.
Drozdová Alena 24.04.2005 TCG Karlovy Vary
768
1
992
volná karta
15.04.2016 08:35:37
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
338
6
436
odhlášeno hráčem
21.03.2016 19:51:02
2.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
177
9
 
odhlášeno hráčem
17.04.2016 13:31:58
3.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
119
15
 
odhlášeno hráčem
20.04.2016 20:17:00
4.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
odhlášeno hráčem
21.04.2016 21:20:47
5.
Perglerová Anna 17.02.2004 TK Aš
768
1
606
odhlášeno hráčem
27.04.2016 18:49:45
6.
Braunová Alžběta 04.04.2003 TJ Sokol Vysočany
573
3
173
odhlášeno hráčem
09.05.2016 19:42:29
7.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
131
12
38
odhlášeno hráčem
10.05.2016 18:23:11
8.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice
160
12
16
odhlášeno hráčem
10.05.2016 19:57:43
9.
Sochorová Adéla 27.03.2003 TK Třebíč
180
9
318
odhlášeno hráčem
13.05.2016 10:48:03
10.
Šimků Viktorie 13.07.2004 TJ Sokol Vysočany
432
4
135
odhlášeno hráčem
13.05.2016 13:47:47
11.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
31
30
 
odhlášeno hráčem
13.05.2016 19:59:55
12.
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha
168
9
12
odhlášeno hráčem
15.05.2016 21:26:26
13.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
36
30
 
odhlášeno hráčem
16.05.2016 09:14:55
14.
Macháčková Sára 07.02.2002 TO TJ Nový Jičín
70
20
 
odhlášeno hráčem
16.05.2016 10:51:31
15.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
184
9
138
odhlášeno hráčem
16.05.2016 20:33:44
16.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
254
6
148
odhlášeno hráčem
16.05.2016 20:53:37
17.
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
189
9
84
odhlášeno hráčem
17.05.2016 07:09:30
18.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
141
12
 
odhlášeno hráčem
17.05.2016 09:46:26
19.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
12
 
odhlášeno hráčem
17.05.2016 10:48:16
20.
Steklá Veronika 01.01.2003 LTK TEPLICE o.s.
135
12
187
odhlášeno hráčem
17.05.2016 11:10:58
21.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
88
15
9
odhlášeno hráčem
17.05.2016 11:15:32
22.
Výprachtická Bára 17.04.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
397
4
31
odhlášeno hráčem
17.05.2016 18:03:10
23.
Kadlecová Simona 04.11.2002 LTK Klatovy
54
25
 
odhlášeno hráčem
19.05.2016 07:20:02
24.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
291
6
243
odhlášeno hráčem
20.05.2016 20:36:58
25.
Tomanová Tereza 28.12.2002 TK Roudnice n.L.
168
9
 
odhlášeno hráčem
20.05.2016 21:42:25
26.
Rožboudová Veronika 19.09.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
206
9
97
odhlášeno hráčem
21.05.2016 15:17:46
27.
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha
481
4
143
odhlášeno hráčem
22.05.2016 15:00:11