Krejčíková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cváčková Natálie | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mikšovská Aneta | 6:7 (3), 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Martincová Nicole | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Porubská Karolína | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Linhartová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Kulhánková Denisa | | | | 7:6 (2), 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stanisz Zofia | | 7:5, 1:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Kristýna | 4:6, 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Babická Karin | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vosecká Andrea | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Voříšková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Aneta | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Melounová Petra | | 3:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mayerová Marie | 3:6, 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kvapilová Hana | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Buřičová Veronika | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Nepimachová Diana | | | | | | |
| | | | | | |
Siniaková Kateřina | | | | 4:6, 7:5, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrbenská Anna | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vašková Monika | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Kateřina | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šmejkalová Eva | 6:2, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Schweinerová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Slavíčková Markéta | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kudová Nikola | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Hana | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kůstková Jana | | | 7:5, 2:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Neužilová Barbora | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:7 (5), 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vodičková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Paterová Dominika | | | | 6:1, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ondráčková Nikola | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Stloukalová Kateřina | 4:6, 6:0, 7:6 (2) | | | | | |
| | | | | | |
Juřicová Alena | | | 4:6, 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kurial Linda | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Maříková Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Rutarová Eva | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Roučková Kristýna | | 4:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Uhlířová Veronika | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Pilzová Tereza | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Sigmundová Sabina | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Matějíčková Andrea | | | | | | |
| | | | | | |
Mateková Sandra | | | | 6:3, 7:6 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kroupová Petra | | 6:7 (3), 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Klocová Tereza | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Tomanová Nikola | | | 6:4, 5:7, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Koplová Tereza | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Martinovská Andrea | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petr Flašar - 725 806 513 |
Poznámka pořadatele: Sobota 18.4.2009 - kompletní 1.kolo - 16 zápasů - zahájení v 9:00, žačky hrají 2.rundu po žácích. 2.kolo žaček také v 18.4. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Krejčíková Barbora | 10 | 45 | Maříková Michaela | 13 | 45 | Martinovská Andrea | 14 | 45 | Dvořáková Aneta | 16 | 35 | Rutarová Eva | 18 | 35 | Schweinerová Nikola | 21 | 35 | Voříšková Klára | 30 | 30 | Slavíčková Markéta | 31 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 300 |
Kódové číslo akce: 612000 |
|
|