Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
26.-28.01. |
Pořadatel: |
jihomoravský (P - 500) |
Místo konání: |
Zlín,Mladcová |
Kódové číslo: |
606940 |
Dvorců + povrch: |
4 duroflex |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Galečka Petr |
Vinohrádek 493 | |
76001 Zlín | |
Tel. (1): |
602715441 |
E-mail: |
skzlin.mladcova@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Smékalová Magdaléna | 17.01.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 34 |
30 |
6 |
volná karta | 12.11.2018 09:55:07 |
2. |
Havlová Natálie | 20.01.2005 | TK Spartak Jihlava | 38 |
30 |
volná karta | 28.12.2018 20:33:43 |
|
3. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 46 |
30 |
4 |
volná karta | 06.11.2018 21:25:52 |
4. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 76 |
20 |
volná karta | 05.11.2018 10:30:40 |
|
5. |
Závišková Barbora | 03.04.2005 | TK Třebíč | 80 |
20 |
volná karta | 25.12.2018 21:57:33 |
|
6. |
Jelínková Anna | 31.07.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 86 |
20 |
volná karta | 04.11.2018 21:27:37 |
|
7. |
Skybová Eliška | 20.06.2005 | SK Zlín-Mladcová | 93 |
15 |
volná karta | 06.11.2018 08:58:06 |
|
8. |
Svobodová Julie | 26.03.2005 | SK Jundrov Brno | 95 |
15 |
volná karta | 01.01.2019 22:11:09 |
|
9. |
Bukvaldová Michaela | 08.09.2005 | TK TILIA Brno | 102 |
15 |
volná karta | 28.11.2018 18:24:14 |
|
10. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 110 |
15 |
16 |
volná karta | 20.11.2018 22:53:26 |
11. |
Ferdusová Monika Viktorie | 27.06.2005 | TC Brno. | 120 |
15 |
volná karta | 07.01.2019 16:43:23 |
|
12. |
Temenugov Isabella | 15.05.2006 | ŽLTC Brno | 121 |
15 |
41 |
volná karta | 01.11.2018 20:45:51 |
13. |
Grünová Eliška | 18.11.2005 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 122 |
15 |
volná karta | 28.12.2018 20:26:02 |
|
14. |
Židelová Viktorie | 17.07.2006 | ŽLTC Brno | 125 |
12 |
26 |
volná karta | 01.11.2018 21:51:53 |
15. |
Valentová Karolina | 19.06.2007 | ŽLTC Brno | 135 |
12 |
23 |
volná karta | 27.12.2018 15:00:44 |
16. |
Borovičková Nicol | 09.04.2006 | TK Znojmo | 146 |
12 |
33 |
volná karta | 01.11.2018 10:05:41 |
17. |
Dvořáčková Emma | 18.03.2006 | ŽLTC Brno | 154 |
12 |
31 |
volná karta | 10.12.2018 17:03:02 |
18. |
Matelová Zita | 17.08.2006 | TC Austerlitz | 171 |
12 |
112 |
volná karta | 02.11.2018 07:28:50 |
19. |
Gregůrková Nicol | 31.07.2006 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 193 |
9 |
39 |
volná karta | 02.11.2018 16:47:44 |
20. |
Brožová Amélie | 04.07.2006 | SK Tenis Tišnov | 214 |
9 |
59 |
volná karta | 15.12.2018 20:36:11 |
21. |
Dvořáková Natálie | 29.09.2006 | ŽLTC Brno | 219 |
9 |
122 |
volná karta | 01.12.2018 11:40:04 |
22. |
Raušová Nikola | 27.01.2006 | SHARK Brno | 231 |
9 |
111 |
volná karta | 03.11.2018 16:54:45 |
23. |
Machačová Nikola | 02.04.2005 | ŽLTC Brno | 255 |
9 |
volná karta | 13.01.2019 19:02:54 |
|
24. |
Prici Terezie | 06.06.2007 | Jiskra Otrokovice | 256 |
9 |
93 |
volná karta | 03.11.2018 10:21:16 |
25. |
Sedláková Barbora | 05.02.2006 | ŽLTC Brno | 271 |
6 |
151 |
volná karta | 18.12.2018 14:14:05 |
26. |
Kulíšková Nikola | 12.04.2006 | Jiskra Otrokovice | 284 |
6 |
364 |
volná karta | 03.11.2018 22:47:58 |
27. |
Maršálková Kateřina | 05.07.2006 | Jiskra Otrokovice | 291 |
6 |
138 |
volná karta | 02.11.2018 12:12:36 |
28. |
Vrzalová Tereza | 07.03.2005 | LTC Hodonín | 319 |
6 |
volná karta | 06.11.2018 09:49:27 |
|
29. |
Holubová Aneta | 05.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 371 |
6 |
78 |
volná karta | 27.12.2018 09:47:17 |
30. |
Jurdová Beata | 29.01.2006 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 400 |
4 |
134 |
volná karta | 04.11.2018 22:55:02 |
31. |
Bělušová Petra | 26.09.2006 | Tenisový klub Tesla Brno | 495 |
4 |
292 |
volná karta | 14.11.2018 00:36:32 |
32. |
Kuchařová Nela | 17.09.2006 | TC Holešov, o.s. | 547 |
4 |
435 |
volná karta | 28.12.2018 15:26:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Svítilová Adéla | 21.09.2007 | TK Spartak Jihlava | 645 |
3 |
81 |
přijata do hlavní sotěže | 02.01.2019 19:31:19 |
2. |
Benešová Stella | 06.08.2005 | TK Sokol Vizovice | 675 |
3 |
přijata do hlavní sotěže | 05.11.2018 11:07:51 |
|
3. |
Šindelková Nela | 11.02.2007 | ŽLTC Brno | 694 |
3 |
141 |
přijata do hlavní sotěže | 06.01.2019 19:52:26 |
4. |
Tichá Šárka | 04.06.2006 | Jiskra Otrokovice | 845 |
1 |
462 |
přijata do hlavní soutěže | 21.01.2019 09:20:41 |
5. |
Čižmárová Karolína | 01.04.2007 | Tatran Brno Kohoutovice | 471 |
4 |
69 |
prijata do hlavni soutěže | 25.01.2019 06:55:22 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mihlová Monika | 16.01.2006 | TJ Sokol Uherský Brod | 845 |
1 |
723 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2019 13:32:30 |
2. |
Zimanyi Ela | 23.10.2007 | ŽLTC Brno | 369 |
6 |
58 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2019 20:34:57 |
3. |
Sokolová Marie | 18.06.2005 | TC BORS CLUB | 235 |
9 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2019 12:50:10 |
|
4. |
Škutková Adéla | 04.03.2006 | TK Fatra Napajedla | 379 |
4 |
572 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2019 21:31:10 |
5. |
Kamenská Chiara | 19.08.2005 | TCV Strání | 740 |
3 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2019 21:17:19 |
|
6. |
Jantačová Elen | 16.08.2005 | TJ Brno-Komín | 105 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2019 10:53:08 |
|
7. |
Zourková Lucie | 01.04.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 206 |
9 |
53 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 10:48:19 |
8. |
Kordulíková Emma | 12.05.2005 | LTC Hodonín | 231 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 11:26:16 |
|
9. |
Procházková Nela | 13.09.2005 | SK Tenis Tišnov | 123 |
12 |
IS: lhůta 8 dní | 21.01.2019 12:43:41 |
|
10. |
Pávková Šarlota | 06.05.2005 | HTK Třebíč | 161 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2019 19:46:40 |
|
11. |
Gajzurová Emma | 03.04.2006 | TK Sokol Vizovice | 845 |
1 |
627 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2019 13:23:24 |
12. |
Mikulcová Nela | 12.02.2005 | TK Zlín | 214 |
9 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2019 06:40:30 |
|
13. |
Kučerová Alexandra | 03.06.2005 | TJ Sokol Rudice, z.s. | 235 |
9 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2019 18:03:03 |
|
14. |
Bejlek Sára | 31.01.2006 | TK Sparta Praha | 29 |
35 |
3 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2019 09:23:17 |
15. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | 455 |
4 |
72 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2019 11:59:42 |
16. |
Pejčevová Jana | 08.03.2005 | BLTC Brno | 115 |
15 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2019 20:57:22 |
|
17. |
Kačurová Anna | 18.01.2006 | TC Brno. | 694 |
3 |
131 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2019 10:02:01 |