Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
západočeský
Datum:
26.-28.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Šimonovská Tereza
Šimonovská
Šimonovská
Pleskotová Silvie
6:0, 6:1
Pleskotová
Hendrichova Tereza
6:0, 6:0
Šimonovská
Pancová Julie
6:2, 6:4
Pancová
Herboltová Kateřina
6:0, 6:2
Trinerová
6:4, 4:6, 1:0
Trinerová
Trinerová Darja
Šimonovská
Willanderová Katrin
6:1, 6:0
Willanderová
Willanderová
Rendlová Sofie
6:2, 7:5
Šůsová
Šůsová Tereza
scr.
Willanderová
Pechová Marina
7:6, 7:6
Pechová
Tybitanclová Julie
6:0, 6:1
Fuksová
6:1, 6:2
Fuksová
Fuksová Natalie
Šimonovská
Majerová Kristýna
6:2, 7:6
Majerová
Majerová
Krišková Alexandra
7:5, 6:3
Krátká
Krátká Aneta
6:1, 6:2
Fiedlerová
Nováková Laura
6:1, 6:2
Nováková
Fuková Ines
6:2, 6:2
Fiedlerová
4:6, 6:2, 1:0
Fiedlerová
Fiedlerová Lucie
Fiedlerová
Hradecká Michaela
scr.
Hradecká
Benešová
Kopecká Adéla
6:0, 1:6, 1:0
Benešová
Benešová Tereza
6:1, 6:3
Lukešová
Kurcová Denisa
6:1, 6:0
Krejčová
Krejčová Tereza
6:0, 6:3
Lukešová
6:0, 6:3
Lukešová
Lukešová Nicole
Rozhodčí turnaje:
Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:
Pondělí: 12.00 finále dvouhry
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Šimonovská Tereza
53
25
Lukešová Nicole
78
20
Fiedlerová Lucie
98
15
Willanderová Katrin
115
15
Fuksová Natalie
153
12
Trinerová Darja
155
12
Hradecká Michaela
165
12
Majerová Kristýna
176
12
Kategorie : 8
Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 602880
Šimonovská Tereza
-
Fiedlerová Lucie
Šimonovská
-
Fiedlerová
Šůsová Tereza
-
Kurcová Denisa
6:4, 6:0
Šimonovská
-
Fiedlerová
Trinerová Darja
-
Majerová Kristýna
6:3, 6:0
Pancová
-
Krejčová
Pancová Julie
-
Krejčová Tereza
6:4, 5:7, 1:0
Šimonovská
-
Fiedlerová
Fuková Ines
-
Kopecká Adéla
6:2, 6:0
Willanderová
-
Fuksová
Willanderová Katrin
-
Fuksová Natalie
6:0, 6:1
Willanderová
-
Fuksová
Benešová Tereza
-
Pechová Marina
Benešová
-
Pechová
Hradecká Michaela
-
Lukešová Nicole
6:2, 6:7, 1:0
Rozhodčí turnaje:
Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Šimonovská Tereza
53
25
Lukešová Nicole
78
20
Fiedlerová Lucie
98
15
Willanderová Katrin
115
15
Fuksová Natalie
153
12
Trinerová Darja
155
12
Hradecká Michaela
165
12
Majerová Kristýna
176
12
Kategorie : 8
Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 604880
Tisková PDF verze hracího plánu