Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
Praha (P - 600) |
Kódové číslo: |
606800 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Štursa Vít |
: |
Komořanská |
: |
14000 Praha 4 |
Tel. (1): |
608880464 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Poznámka pořadatele: Pořadatalstvím turnaje byl pověřen tenisový klub LTC Modřany 2005. Adresa dvorců: Tenisový areál LTC 2005, Komořanská 2229/49, 143 00 Praha 4 - Modřany. www.ltc2005.cz
Telefonická prezentace do turnaje v pátek 24.1. na telefonním čísle 774 774 195 mezi 16:15 a 18:00. Prosíme volejte, prezentace formou SMS nebude akceptována. Turnaj bude do 18:30 vylosován a následně bude vylosování spolu s programem na sobotu 25.1. zveřejněno v IS ČTS.
Utkání budou zahájena v sobotu v 9:00. Mezi 8:00 a 9:00 možnost rozehrávky.
Hlavním rozhodčím turnaje je Jan Vodička. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Syrová Natálie |
05.08.2006 |
I.ČLTK Praha |
25 |
30 |
|
|
17.12.2019 22:19:00 |
2. |
Valentová Tereza |
20.02.2007 |
TK Sparta Praha |
32 |
30 |
4 |
|
13.01.2020 13:33:43 |
3. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
83 |
20 |
|
|
06.11.2019 21:10:48 |
4. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
97 |
15 |
|
|
17.12.2019 12:53:23 |
5. |
Kodešová Klára |
28.05.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
97 |
15 |
|
|
01.01.2020 22:14:51 |
6. |
Hajná Kateřina |
17.05.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
107 |
15 |
|
|
08.12.2019 07:59:19 |
7. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
109 |
15 |
15 |
|
16.11.2019 12:21:04 |
8. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
115 |
15 |
|
|
13.01.2020 22:39:26 |
9. |
Červenková Lucie |
08.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
123 |
12 |
|
|
16.12.2019 15:55:28 |
10. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
126 |
12 |
47 |
|
05.11.2019 09:48:49 |
11. |
Venclová Nela |
06.02.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
131 |
12 |
|
|
13.11.2019 17:34:00 |
12. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
136 |
12 |
18 |
|
06.12.2019 16:45:49 |
13. |
Neštická Anna Marie |
13.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
138 |
12 |
|
|
17.11.2019 18:14:06 |
14. |
Bláhová Ema |
04.11.2007 |
TC VŠ Praha |
154 |
12 |
65 |
|
13.12.2019 11:23:19 |
15. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
155 |
12 |
|
|
08.11.2019 04:02:15 |
16. |
Hrubá Tereza |
19.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
166 |
12 |
|
|
08.01.2020 21:17:42 |
17. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
205 |
9 |
111 |
|
01.11.2019 09:20:20 |
18. |
Tichá Linda |
12.12.2006 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
214 |
9 |
|
|
01.11.2019 11:42:36 |
19. |
Šimková Barbara |
04.08.2006 |
SK Aritma Praha |
225 |
9 |
|
|
01.12.2019 08:32:56 |
20. |
Kudrnáčová Eliška |
05.05.2007 |
SK HAMR, z.s. |
239 |
9 |
81 |
|
07.11.2019 13:46:20 |
21. |
Urbanova Berenika |
11.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
244 |
9 |
66 |
|
16.12.2019 20:00:04 |
22. |
Bittarová Juliana |
29.06.2006 |
TC Tachlovice |
269 |
6 |
|
|
07.12.2019 15:49:01 |
23. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
270 |
6 |
24 |
dle Cž nvk |
08.12.2019 16:35:32 |
24. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
272 |
6 |
23 |
dle Cž nvk |
05.11.2019 01:16:37 |
25. |
Krymlová Marie |
13.12.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
288 |
6 |
|
|
15.12.2019 19:57:52 |
26. |
Nechvátalová Natálie |
20.06.2007 |
LTC Modřany 2005 |
294 |
6 |
290 |
volná karta |
26.11.2019 14:47:50 |
27. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
357 |
6 |
67 |
volná karta PTS |
04.11.2019 12:40:51 |
28. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
375 |
6 |
8 |
dle Cž nvk |
12.11.2019 23:49:47 |
29. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
538 |
4 |
17 |
dle Cž nvk |
18.11.2019 12:42:38 |
30. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
562 |
4 |
37 |
volná karta PTS |
13.11.2019 21:50:28 |
31. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
634 |
3 |
36 |
volná karta PTS |
11.12.2019 10:46:27 |
32. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
658 |
3 |
31 |
dle Cž nvk |
20.12.2019 20:28:27 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Lencová Tereza |
01.11.2007 |
Tempo Praha |
338 |
6 |
144 |
|
01.11.2019 17:11:58 |
2. |
Jirousková Karoline |
27.03.2008 |
Lokomotiva Praha |
338 |
6 |
60 |
|
05.01.2020 14:04:56 |
3. |
Hladká Elen |
15.10.2007 |
TENIS Klánovice |
355 |
6 |
62 |
|
06.11.2019 22:15:58 |
4. |
Hronová Kateřina |
23.10.2007 |
Tempo Praha |
367 |
6 |
308 |
|
01.11.2019 06:55:09 |
5. |
Laubeová Lucie |
01.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
404 |
4 |
|
|
04.11.2019 22:00:52 |
6. |
Marianová Monika |
22.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
411 |
4 |
|
|
02.12.2019 10:26:09 |
7. |
Švejcarová Marie |
14.05.2008 |
Tenis Semice a.s. |
484 |
4 |
92 |
|
01.11.2019 05:49:53 |
8. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
516 |
4 |
42 |
1. náhradnice na místo dle nvk |
28.12.2019 17:34:30 |
9. |
Šípková Agáta |
14.12.2007 |
SK HAMR, z.s. |
611 |
4 |
349 |
|
01.11.2019 13:41:09 |
10. |
Salame Lilly Jasmine |
06.02.2008 |
SK Meteor Praha |
845 |
1 |
166 |
|
24.11.2019 15:27:12 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Blažková Stella |
12.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
331 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 18:40:17 |
2. |
Martincová Ester |
27.02.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
597 |
4 |
184 |
odhlášeno hráčem |
18.12.2019 21:24:01 |
3. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
736 |
3 |
51 |
odhlášeno hráčem |
06.01.2020 11:58:37 |
4. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
796 |
3 |
90 |
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 11:56:44 |
5. |
Maximova Veronika |
01.11.2006 |
TJ Spoje Praha |
693 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 22:55:43 |
6. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
316 |
6 |
34 |
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 06:14:13 |
7. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
845 |
1 |
273 |
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 10:56:50 |
8. |
Nováková Erika |
11.01.2007 |
TK Sparta Praha |
108 |
15 |
143 |
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 13:57:23 |
9. |
Horčičková Viktorie |
07.10.2007 |
SK Satalice |
429 |
4 |
209 |
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 17:14:06 |
10. |
Nová Aneta |
12.12.2006 |
TJ Spoje Praha |
236 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 10:58:06 |
11. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
693 |
3 |
120 |
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 12:12:46 |
12. |
Ungerman Lola |
11.07.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
496 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 16:27:12 |
13. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
54 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 10:42:15 |
14. |
Berenreiterová Anna |
27.01.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
329 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 23:04:53 |
15. |
Stoneová Tereza |
03.11.2006 |
TENIS Klánovice |
283 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 15:35:10 |
16. |
Koubová Karolína |
01.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
118 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 09:24:34 |
17. |
Vymetalkova Andrea |
20.11.2007 |
I.ČLTK Praha |
338 |
6 |
326 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 09:39:16 |
18. |
Hostáková Julie |
21.04.2007 |
TK Sparta Praha |
275 |
6 |
433 |
odhlášeno pořadatelem |
24.01.2020 10:04:12 |
19. |
Cahová Julie |
23.04.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
439 |
4 |
380 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 10:19:15 |
20. |
Kymplová Petra |
14.11.2006 |
TK Březnice |
298 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 10:29:24 |
21. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
199 |
9 |
2 |
odhlášeno pořadatelem |
24.01.2020 11:39:42 |
|