Hrabalová Eliška | | | | | |
| | | | | |
Vrabcová Nikola | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pechová Marina | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Ercolino Sofie Marie | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Katzer Ellen | 7:5, 4:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Dementyeva Varvara | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šalková Natálie | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Moravcová Viktorie | | | | 7:5, 7:6 (4) | |
| | | | | |
Bláhová Ema | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Ježková Stela | | 7:5, 3:6, 1:0 (2) | | | |
| | | | | |
Zikmundová Valérie | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Procházková Eliška | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Hašlová Markéta | 6:1, 3:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Hajná Kateřina | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Starečková Viktorie | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Látalová Adéla | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | |
Machková Natálie | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Fialová Adéla | | scr. | | | |
| | | | | |
Sanders Natalia | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Žabková Kiara | | | 6:4, 2:6, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
Čumpelíková Karolína | 7:6 (2), 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bláhová Nela | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Michálková Barbora | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mlenská Sára | | | | 7:6 (7), 7:5 | |
| | | | | |
Charvátová Nela | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Mehrani Melisa | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Willanderová Katrin | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Růtová Dominika | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Fiedlerová Lucie | 6:3, 3:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Zítková Karolína | | 6:7 (0), 6:3, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Šimonovská Tereza | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Novotný Mojmír (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Kurt 1.
8,30 Hrabalova - Vrabcova
9,30 Dementyeva - Salkova
11,00 Prochazkova - Haslova
12,00 Fialova - Sanders
13,30 Mlenska - Charvatova
14,00 Zitkova - Simonovska
Kurt 2.
8,30 Pechova - Ercolino
9,30 Moravcova - Blahova Ema
11,00 Hajna - Stareckova
12,00 Zabkova - Cumpelikova
13,30 Mehrani - Willander
Kurt 3.
8,30 Drukerova - Katzerova
9,30 Jezkova - Zikmundova
11,00 Latalova - Machkova
12,00 Blahova N. - Michalkova
13,30 Rutova - Fiedlerova
V sobotu se odehraje 1.kolo dvouhry a ctyrhry. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Hrabalová Eliška | 48 | 30 | Šimonovská Tereza | 53 | 25 | Moravcová Viktorie | 54 | 25 | Michálková Barbora | 60 | 25 | Mlenská Sára | 61 | 25 | Starečková Viktorie | 63 | 20 | Látalová Adéla | 67 | 20 | Šalková Natálie | 68 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 602186 |
|
|