Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
20.-24.03.
Pořadatel:
TK Neridé (A - 800)
Místo konání:
TK Neridé, V Chotejně
Kódové číslo:
606165
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10 - Hostivař
Tel. (1):
603 203 842
E-mail:
tkneride@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
 
 
01.11.2019 00:08:16
2.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
01.12.2019 14:07:16
3.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
16.11.2019 20:03:24
4.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
25.12.2019 10:40:24
5.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
03.03.2020 12:25:54
6.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
42
30
 
 
22.11.2019 20:08:35
7.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
06.01.2020 15:31:58
8.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
 
05.03.2020 21:46:32
9.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
25.02.2020 22:34:29
10.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
52
25
 
 
05.03.2020 09:10:25
11.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
04.11.2019 19:55:30
12.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
30.01.2020 22:29:26
13.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
04.02.2020 15:14:52
14.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
01.11.2019 21:50:32
15.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
30.12.2019 20:20:11
16.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
01.11.2019 09:33:11
17.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
03.02.2020 12:27:20
18.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
10.02.2020 20:32:25
19.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
 
 
16.02.2020 10:21:06
20.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
 
04.01.2020 18:31:53
21.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
01.11.2019 00:58:40
22.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
14.11.2019 19:08:01
23.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
01.12.2019 12:38:49
24.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
04.11.2019 13:06:59
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
 
08.03.2020 12:51:54
2.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
 
27.01.2020 14:13:37
3.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
 
06.03.2020 18:28:15
4.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
07.11.2019 17:32:02
5.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
13.11.2019 09:20:33
6.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
17.02.2020 14:50:51
7.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
17.01.2020 20:15:54
8.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
 
02.02.2020 20:26:57
9.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
 
03.11.2019 12:26:37
10.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
09.02.2020 11:47:07
11.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
17.12.2019 15:51:57
12.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
 
28.02.2020 10:31:45
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
10.02.2020 14:06:39
2.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
 
12.11.2019 13:46:32
3.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
 
07.02.2020 21:15:43
4.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
 
 
02.11.2019 21:19:37
5.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
12.01.2020 11:26:48
6.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
20.12.2019 01:41:56
7.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
11.01.2020 20:19:52
8.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
23.02.2020 21:36:36
9.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
02.02.2020 23:55:15
10.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
 
22.12.2019 00:06:05
11.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
 
29.12.2019 21:00:39
12.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
01.11.2019 10:14:37
13.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
 
 
19.02.2020 23:19:39
14.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
22.12.2019 08:13:42
15.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
 
13.11.2019 17:35:38
16.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
 
02.02.2020 20:41:07
17.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
02.01.2020 19:27:06
18.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
04.11.2019 13:10:43
19.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
08.11.2019 04:07:03
20.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
04.11.2019 22:13:27
21.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
165
12
54
 
20.02.2020 20:21:57
22.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
 
25.02.2020 18:53:27
23.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
214
9
 
 
08.02.2020 10:22:42
24.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
11.01.2020 07:27:18
25.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
04.11.2019 20:29:34
26.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
08.12.2019 16:42:20
27.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
 
06.11.2019 09:38:51
28.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
 
07.11.2019 10:36:10
29.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
294
6
290
 
15.12.2019 10:14:45
30.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
313
6
80
 
04.11.2019 17:36:10
31.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
 
28.02.2020 09:19:12
32.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
 
01.11.2019 16:32:42
33.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:21:05
34.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
 
04.11.2019 12:44:46
35.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
472
4
81
 
31.01.2020 19:18:43
36.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
496
4
88
 
29.01.2020 22:13:22
37.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
 
28.12.2019 18:12:35
38.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
 
01.11.2019 08:30:49
39.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
 
05.11.2019 12:32:21
40.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
845
1
83
 
09.03.2020 12:34:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
odhlášeno hráčem
05.01.2020 16:21:44
2.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:07:30
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 17:21:28
4.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
odhlášeno hráčem
11.02.2020 07:06:22
5.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
109
15
625
odhlášeno hráčem
17.02.2020 21:33:35
6.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
odhlášeno hráčem
18.02.2020 21:53:07
7.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
164
12
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 19:45:06
8.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 19:38:52
9.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
123
12
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 18:27:46
10.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
209
9
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 18:15:25
11.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:14:42
12.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 20:31:01
13.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
odhlášeno hráčem
02.03.2020 22:14:55
14.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
odhlášeno hráčem
03.03.2020 18:02:55
15.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 20:07:26
16.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
187
9
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 23:03:28
17.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
odhlášeno hráčem
05.03.2020 13:42:40
18.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 20:56:17
19.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 20:56:53
20.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
odhlášeno hráčem
07.03.2020 14:10:25
21.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 08:19:36
22.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
178
9
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 18:34:00
23.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
149
12
27
odhlášeno hráčem
09.03.2020 17:59:16
24.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
10.03.2020 18:00:56
25.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
152
12
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 20:18:26
26.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
odhlášeno hráčem
11.03.2020 09:46:10