Název:
Yonex CUP 2017
Datum:
25.-26.03.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 400)
Kódové číslo:
606146
Dvorců+povrch:
2 koberec s granulemi
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
:
Sportovní 224
:
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
Tel. (2):
739038880
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele: Prezentace: SMS na tel. 739261024 pátek 17-18.15 hod., losování 18.30 z prezentovaných, pořadí zápasů bude následně zveřejněno v IS.


Do haly je nutné mít halovou tenisovou obuv, ve které nehrajete na antuce!!!


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
171
12
60
 
15.03.2017 10:52:49
2.
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč
178
9
 
 
15.03.2017 08:16:12
3.
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
300
6
72
 
24.03.2017 14:24:39
4.
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička
304
6
74
 
10.03.2017 11:07:45
5.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
315
6
 
 
27.02.2017 08:37:37
6.
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň
327
6
186
 
01.11.2016 08:16:04
7.
Jedličková Veronika 18.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
329
6
216
 
13.03.2017 19:35:44
8.
Janovská Klára 02.12.2004 TC Nové Město n. Metují
541
4
296
volná karta
19.03.2017 14:32:33
9.
Uhlířová Šárka 08.01.2004 Spartak Polička
560
3
226
volná karta
01.11.2016 19:47:24
10.
Veiglová Lenka 24.01.2005 TO TJ Svitavy
601
3
402
volná karta
06.01.2017 14:35:29
11.
Kalánková Eliška 23.12.2003 LTC Vysoké Mýto
672
3
 
 
31.01.2017 17:05:29
12.
Šejnohová Natálie 29.10.2004 TO TJ Svitavy
773
1
1144
 
03.11.2016 06:22:59
13.
Vendolská Karolína 26.04.2004 Spartak Polička
773
1
560
 
12.12.2016 17:42:42
14.
Kladivová Tereza 29.11.2004 Spartak Polička
773
1
 
volná karta
21.03.2017 23:45:59

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
527
4
205
odhlášeno hráčem
04.03.2017 21:18:37
2.
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc
185
9
 
odhlášeno hráčem
10.03.2017 10:21:11
3.
Krejčí Eliška 20.11.2005 TO SK Žamberk
773
1
169
odhlášeno hráčem
12.03.2017 16:55:10
4.
Madarasová Lucie 22.09.2005 TJ Červený Kostelec
773
1
696
odhlášeno hráčem
12.03.2017 18:36:54
5.
Hřebačková Tereza 15.03.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
773
1
122
odhlášeno hráčem
12.03.2017 18:51:40
6.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
434
4
32
odhlášeno hráčem
16.03.2017 07:50:32
7.
Turková Anna 09.06.2003 T.J. Sokol Šumperk
355
6
 
odhlášeno hráčem
16.03.2017 12:51:10
8.
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
209
9
 
odhlášeno hráčem
17.03.2017 13:46:02
9.
Koudelková Martina 26.07.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
773
1
571
odhlášeno hráčem
17.03.2017 16:42:10
10.
Sedláková Kristýna 13.08.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
578
3
280
odhlášeno hráčem
18.03.2017 09:12:59
11.
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha
773
1
232
IS: kolizní přihláška
18.03.2017 12:00:48
12.
Sekaninová Martina 02.12.2004 ŽLTC Brno
324
6
112
odhlášeno hráčem
18.03.2017 22:02:26
13.
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička
438
4
54
odhlášeno hráčem
19.03.2017 07:44:34
14.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
358
6
153
odhlášeno hráčem
19.03.2017 09:41:19
15.
Korencová Nicole 09.05.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
289
6
176
odhlášeno hráčem
19.03.2017 10:58:41
16.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
760
3
198
odhlášeno hráčem
19.03.2017 11:21:08
17.
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč
161
12
 
odhlášeno hráčem
19.03.2017 11:22:46
18.
Macurová Valérie 24.12.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
345
6
376
odhlášeno hráčem
19.03.2017 11:43:02
19.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
245
6
838
odhlášeno hráčem
23.03.2017 20:47:56
20.
Papoušková Amálie 03.04.2004 LTC Vysoké Mýto
773
1
485
odhlášeno pořadatelem
24.03.2017 13:33:21
21.
Josefyová Valentýna 24.07.2004 LTC Vysoké Mýto
773
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.03.2017 16:15:17