Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 15.-18.03. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Studená Michaela | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šenová Klára | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Karlová Tereza | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Tumova Viki | | | 6:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Picková Věra | | | | | |
| | | | | |
Šprojcarová Nela | | | | 7:6, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krymlová Marie | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
Páleníková Anna | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Petržílková Adéla | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Krajová Tereza | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dvořáková Zuzana | | | | | |
| | | | | |
Vondráčková Nathalie | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hrudková Magdalena | | | | | |
| | | | | |
Stoneová Tereza | | | 7:6, 6:0 | | |
| | | | | |
Hrubá Tereza | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Opletalová Emma | | | | | |
| | | | | |
Nová Aneta | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 7:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Dejmková Anna | | | | | |
| | | | | |
Fialová Adéla | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Nevšímalová Denisa | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 7:5, 1:0 | | | |
| | | | | |
Dimmerová Šárka | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
8:30==Brettl-Dostál,Tuša-Šusta
9:30==Studená-Picková, Krymlová-Dvořáková
10:30==Vondráčková-Hrubá, Nová-Fialová debly po semifinále singlů dívek, NP 13:30, pro upřesnění volejte 775 733 784 |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Studená Michaela | 199 | 9 | Dimmerová Šárka | 267 | 6 | Šprojcarová Nela | 303 | 6 | Opletalová Emma | 329 | 6 | Picková Věra | 362 | 6 | Nová Aneta | 374 | 6 | Dvořáková Zuzana | 417 | 4 | Vondráčková Nathalie | 467 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 47 |
Kódové číslo akce: 602135 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Opletalová Emma | 16.03.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Vondráčková Nathalie | 10.03.2005 | Tenis Cibulka | Páleníková Anna | 30.03.2005 | SK Meteor Praha | Karlová Tereza | 16.01.2006 | SK Štětí | Studená Michaela | 05.06.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|